0 підписників0 підписок

Записи

20 квітня 2022, 13:22

# Знову лажа, ощад
Є відповідь банку

Виявляється, розблокування кредитки, яку вони впарюють разом із зарплатною карткою, коштує 20 грн. Маю звичку не потрібні картки блокувати в додатку. Кредитку закинув дома, заблокував і забув. Тут настав час перевірити, чи можу я не скористатись, і от розблокування платне. Це просто жесть.

8 грудня 2021, 13:51

# Ховаєте свою неефективність
Є відповідь банку

Тариф на переказ з картки на картку 1% +5 грн. На рахунок — 0,5%. Я б ще зрозумів фіксовану вартість, але от % — це як розуміти? Я забираю у вас кошти, ви не несете додаткових витрат на інкасацію, на чому основана ця змінна частина? Але тепер треба йти в касу/банкомат і знімати кошти там. Суцільний булшіт, а не клієнтоорієнтованість…

6 серпня 2021, 08:52

# Нова фішка
Є відповідь банку

Пишу відгук в доповнення до цього: https://minfin.com.ua/ua/company/alfa-bank/review/233872/ Коротко: При відкритті картки в них «все безкоштовно, ніякої плати», як завжди. Але спочатку підключили смс--сповіщення за 25 грн на місяць, але після чату з оператором кошти повернули (попередній відгук за посиланням). В цьому місяці з’явилась плата за РКО — ті самі 25 грн. Про що оператор при відкритті рахунку і карти не повідомляла. Виплачу розстрочку і закрию рахунок, дякую. п.с. ім\'я оператора, яка відкривала рахунок — не пам’ятаю (не думав, що це потрібно запам’ятовувати), а от Анна Наливайко (оператор, що відповідала на мої запитання «чому?») — молодець, 5/5.

1 липня 2021, 15:55

# Оператор 5, банк 3
Є відповідь банку

Вирішив поглибити свої знання з фінансів і придбав онлайн курс в розстрочку від Альфи (єдиний банк партнер освітньої платформи). Умови прозорі, за 4 місяці переплата 1% річних (це я порахував в абсолюті, бо зрозуміло, що «нульова відсоткова ставка, але є комісія», класика в цілому, але рахувати я вмію). Безпосередньо перед відкриттям цього інтернет-кредиту (саме так називається розстрочка) я навмисно відкрив їх віртуальну картку, щоб зручніше було слідкувати за сумою до погашення і власне платити кредит (з картки іншого банку на картку альфи долітає швидше, а потім з альфи на кредит альфи має бути так само швидко). І от час першого платежу — заходжу, а в мене сума поточного рахунку зменшилась на 25 грн. Виявляється, в мене автоматично підключена послуга «Альфа-чек», а це смс сповіщення. Я обслуговуюсь в багатьох банках і тільки у відсталому «Укргазбанку» (тепер вони «еко») є плата за обслуговування картки. Альфа вирішила зробити схожу фігню. Ну я з цим окей, але при відкритті рахунку «все було безкоштовно» і цю послугу я не замовляв. Чому оператору 5 — я одразу написав в чат підтримки, 25 грн. сторнують і розповів як відключити послугу. На це я не сподівався, думав скажуть «сам дурак». Так що якось так. Питання можливо дріб\'язкове, але я критично не люблю такі от «блохасті» речі. Вони випилюють довіру. Всім гарного дня! п.с. секретна фраза від продажників кредиток від альфи — «ваш сервіс зараз переростає в нав’язливий», саме після цих слів оператор вибачилась і завершила розмову, в якій 5 хвилин намагалась мені розповісти, як управляти своїми фінансами з кредиткою від альфи

Головна/