рrofessor _ка

12 січня 2024, 18:16

ПУМБ

# Відкриття картки ВсеКарта в гривні
Є відповідь банку

Добрий день. Я є діючим клієнтом вашого банку. В мене є іменна гривнева карта ВсеКарта. Виникла потреба у відкриті другої окремої карти, теж в гривні, з окремим рахунком. В колцентрі проконсультували, що відкрити можна, проте потрібно підійти на відділення, оскільки онлайн відкривається лише неіменна карта. Підійшла на відділення. Консультант відділення сказала, оскільки в мене вже є гривнева карта, то другу відкрити не може банк. Я розповіла, що сьогодні спілкувалась із колцентром і відповідь була, що можна, підходьте до відділення. Зателефонувала в колцентр і мені при співробітниці банку знов сказали, що можна. Я надала слухалку співробітнику. Вони розмовляли і в ітоге карту мені на відділенні так і не відкрили. Я попросила показати згідно якого нормативу діє співробітник, відповідь — такого нормативу немає, це внутрішнє положення банку. Підкажіть, будь ласка, хто дійсно володіє правильною інформацією? Чи дійсно банк немає можливості відкрити другу гривневу карту з іншим рахунком при наявності у клієнта діючої гривневої карти ВсеКарта?

Оформила валютний депозит в євро, оскільки банк валюту вільно не продавав. Купила з гривневої картки 400 євро і оформила депозит на 3 міс. (менший строк обрати не можна було). Ставка 0,1%, тобто за цей строк мій дохід складає 0,10 євро. 20.12.2023 строк істек, я замовила в касі 400 євро і прийшла в обумовлений час оператором на відділення. Співробітник банку сказав, що за зняття банк візьме 240 грн. До цього я спілкувалася в чаті і оператор чату сказала, щоб не було ніякої комісії, потрібно оформити валютну картку. Добре заздалегідь відкрила цю валютну картку. Але тепер на відділенні мені кажуть платити комісію. Я вибачаюсь, але мало того, щоб отримати валюту мені довелось заморозити гроші на 3 міс, так я ще й повинна сплатити 240 грн за їх повернення! На моє пряме питання, як я можу отримати свої гроші без комісії, відповідь співробітника банку — ніяк. Інший співробітник запропонував купити ще 100 євро по курсу банку і залишити ще на 1 місяць в банку, тоді через 30 днів є можливість все ж таки отримати свої кошти без комісії. Сказати, що я розчарована у банку, це нічого не сказати. Не рекомендую оформлювати валютні депозиту в ПУМБ!

Имею медицинскую страховку в данной СК. При резкой боли самостоятельно обратилась в клинику, т.к. был вечер пятницы и нужна была срочная консультация и помощь. Оплатила прием, взяла все необходимые документы для подачи возмещения.На следующий день привезла все оригиналы документов в офис СК, написала заявление. Т.к. дается 10 дней, в противном случае заявление на возмещение даже не будут рассматривать. На рассмотрение заявки СК тоже дается 10 календарных дней. Со мной никто не выходил на связь из страховой. Позвонила сама, меня заверили, что решения еще нет, но со мной обязательно свяжутся. В итоге прошел почти месяц, тишина. Набрала опять сама. Оператор сказала, что в возмещении отказано. Уточнила, что в моем случае было обращение к врачу по резкой боли, а согласно договора данные случаи подпадают под 100% оплату. Оператор ответила, что подаст заявку повторно. На мой вопрос, когда ожидать звонка менеджера, ответ был — в течении 3-х дней. Прошла уже неделя и никто не звонит… Вот такая страховая. Решать вам, но больше в этой СК страховаться не буду и никому не рекомендую.

16 жовтня 2019, 12:09

Украинская государственная строительная корпорация «Укрбуд»

# Не кипишуйте и будет вам счастье

На сегодня достаточно много разных статей/отзывов о застройщике и в привязке к Кличко и о смене руководства и ходе строительства. СМИ как только не использовали крупного застройщика, чтобы поднять свои рейтинги, но о людях, как обычно, никто и не подумал. Столько внимание и кипиша, что просто хочется сказать АСТАНАВИТЕСЬ!!! Я слежу за ЖК «Кирилловский гай» ежедневно онлайн, так вот строительство идет. К сроку сдачи они явно не успеют, но к этому была готова, т.к. ни один застройщик в Киеве во время не сдает жилье. Летом действительно был застой, но с осени, даже до информации о смене руководителя, стройка оживилась. По выходным прихожу на стройку и смотрю изменения за неделю. Все информационные манипуляции только делают хуже застройщику, подрывают его авторитет и доверие людей. Не удивлюсь, что гадостные комменты пишут конкуренты, дабы пошатнуть доверие к Укрбуду и отхватить себе инвесторов. Так что, будьте бдительны, проверяйте и сопоставляйте факты и снимайте во время лапшу.

Головна/

рrofessor _ка