ЖК Millennium State

Зв'язатися
ЖК Millennium State

Статус

будується

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Буча

Інша інфраструктура

Метро: Академмістечко - 25 хвилин. Інша інфраструктура: школа №3 - 300 метрів, дитсадок №4 - 350 метрів, супермаркети - 50 м. Аптека, фітнес-центр - 50 м. ТРЦ - 900 м.

Адреса

Київська обл., м. Буча, вул. Івана Кожедуба, 3

Опис ЖК Millennium State

Millennium State - житловий комплекс класу комфорт плюс.  Комплекс спроектований, як цілісне житловий простір за типом міста в місті.
Територіально Millennium State знаходиться в новому районі м Буча та на кордоні з м Ірпеня, що робить інфраструктуру обох міст доступною для жителів.  Передмістя - це будні в екологічно чистій, лісопарковій зоні, спокійний темп життя, свіже повітря і відсутність транспортної перевантаженості.  Безпосередньо в оточенні Millennium State соснові насадження і озера.
Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися до Києва.  За новою Ірпінської або Варшавській трасі протягом 20 хвилин до ст.м.  Академмістечко або на швидкісній електричці всього за 18 хвилин доїхати до ст.м.  Святошин.  До найближчої зупинки громадського транспорту 200 м., До міського вокзалу - 500 м.
Поруч вся необхідна соціальна інфраструктура.  Всього 250 м. До школи №3, 350 м до садка №4.  Так само поруч заплановано будівництво нового державного садка.  Зовсім близько знаходяться дитячий центр розвитку "Вінахідник", школа іноземних мов Urban Club, продуктові магазини Лоток і Bon Apettite, оптика Новий Зір, фітнес-центр, салони краси.  У пішої доступності міський ринок, ТРЦ Жираф і ТРЦ Буча-Пасаж, міська поліклініка і стоматологія.
 Перший поверх комплексу відведено під власну інфраструктуру.
 Комплекс здається з усіма підключеними комунікацій
 Для будівництва використовується повнотіла цегла.
 Комплекс із закритою територією і картковою системою пропуску для жителів.  Реалізовано концепцію "двір без машин" для більш безпечного і комфортного проживання.
 Безкоштовна парковка навколо комплексу під відеоспостереженням з великою кількістю паркомісць.
 Власний комунальний сервіс подбає про благоустрій території та комфорті жителів.
 Більше 30 типів різних планувань від однокімнатних до дворівневого пентхауса з терасою.
 Безкоштовний велопрокат і Wi-Fi на території.