Високоприбуткові інвестиції:

коротко про прибуток, ризики та особливості

Вид інвестицій визначає, на які доходи можна буде розраховувати від тих чи інших вкладень. Наприклад, депозитні вклади, купівля нерухомості або банківських металів є консервативними інвестиціями. Для них характерний помірний, але стабільний дохід, який забезпечує швидше збереження капіталу, ніж його зростання. У порівнянні з ними високоприбуткові інвестиції дозволяють збільшити дохід в десятки, сотні, а іноді і в тисячі разів.

Хто ж відмовиться заробляти більше? Але у медалі, як відомо, дві сторони. Перспективи заробити «швидше і більше» пов'язані з високими ризиками, і навіть досвідчений інвестор не застрахований від втрат. Тому високоприбуткові інвестиції відносять до високоризикових.

Що таке високоприбуткові інвестиції ?

Високоприбуткові інвестиції - це вкладення в швидкозростаючі проекти і інструменти, які дають від 40% до 3000% доходу. Тижневий прибуток від успішного високоприбуткового проекту може легко перевищити річний прибуток від консервативних видів інвестицій.

Найпопулярніші види високоприбуткових інвестицій - акції, ПАММ-рахунки, хайпи, Форекс, криптовалюта і інвестиції в кредитування.

ІнвестиціяДохідність,% річнихРівень ризикуМінімальні вкладення
Хайпи100-200%високийвід $10
ПАММ-рахунки40-90%низькийвід $10 на один рахунок
Акції30-80%середнійвід $50 на портфель
Бінарні опціони (Форекс)100-3000%високийвід $10 на одну угоду
Криптовалюти70-466%високийвід $0,00037 за одну криптовалюту
Кредитування100-300%середнійвід $10 на позичальника

Хочете ефективно вкладати свої заощадження?

Отримуйте більше вигоди від інвестицій з Бонусом від Мінфіну

Торговля акціями

Акції – цінні папери, що закріплюють право їх власника на частину акціонерного товариства, а також на отримання частини прибутку компанії у вигляді дивідендів.

Як це працює

1

Інвестор укладає з брокером договір про обслуговування та відкриває брокерський рахунок.

2

Брокер встановлює комісію, яка залежить від обсягів проведених операцій. Наприклад, при угоді на суму до 50 000 грн інвестор віддає брокеру 0,3-1% від вартості угоди.

3

Брокер купує і / або продає акції на фондовій біржі за дорученням інвестора.

4

З брокерського рахунку списуються гроші за покупку і комісія брокера.

5

Брокер розраховує та утримує податок на прибуток, яка з'являється за рахунок курсової різниці (між купівлею і продажем) цінних паперів.

Як заробляють на торгівлі акціями

Може здатися, що брокер на біржі зробить все за вас, але це не так. Перш ніж вкладати гроші, ви повинні чітко розуміти, акції якої компанії хочете купити, в якій кількості і на який термін. Цінні папери швидкозростаючих інноваційних компаній дозволять отримати дохід від курсової різниці, компанії зі стабільним прибутком забезпечать хороші дивіденди. Розробляти стратегію інвестування, приймати рішення про те, що і коли купувати або продавати, може тільки інвестор.

У той же час важливо знайти брокера з невисокою комісією, який буде проявляти високу активність на біржі.

При цьому потрібно бути готовим до того, що котирування обраних вами цінних паперів можуть обвалитися по масі причин: фінансова або фондова криза, скандал в самому акціонерному товаристві, банкрутство емітента тощо. Не виключено, що ви опинитеся власником нічого не вартих паперів, або надовго застрягнете на «прогнутій» ринку в очікуванні нової хвилі зростання котирувань.

ПАММ-рахунки

ПАММ-рахунок (від англ. PAMM, Percent Allocation Management Module – модуль управління відсотковим розподілом) – це рахунок трейдера, на який інвестори можуть перераховувати свої кошти. У трейдера немає технічної можливості виводити ваші гроші або переводити їх на інший рахунок, він може тільки проводити з ним торговельні операції. Прибуток (або збитки) від торгів розподіляються між учасниками пропорційно їх вкладам. Розподіл прибутку або збитків контролює брокер.

Як це працює

1

Трейдер встановлює оферту для інвесторів, де вказує мінімальний внесок в його рахунок, мінімальний термін вкладень (наприклад: $ 100 / тиждень), правила виведення коштів, а також власний відсоток від прибутку (як правило, відсоток трейдера становить близько 40%).

2

Інвестор вивчає рейтинги торговців і вибирає ПАММ-рахунок.

Звертає увагу на показники прибутковості, загальний термін роботи рахунки і динаміку одержуваного доходу. Додатковим критерієм є розмір власного капіталу керуючого.

Агресивна стратегія трейдера може забезпечувати високу прибутковість рахунку - до 20-30%, однак такі рахунки вважаються ризиковими і нерідко швидко закриваються. Консервативна стратегія приносить 4-6% прибутку на місяць. Такі рахунки вважаються прибутковими та стабільними.

3

Інвестор реєструється у брокера і перераховує гроші на обраний рахунок керуючого.

4

Наприклад, внесок інвестора склав $ 1000. За місяць трейдер приніс 10% доходу - що становить $ 100. З них $ 40 трейдер отримує в якості комісії (40%), а $ 60 отримує інвестор. Разом, чистий прибуток інвестора за місяць становить 6%.

Як заробляють на ПАММ-рахунку

ПАММ-рахунок - це довгострокова інвестиція. Ретельний аналіз при виборі трейдера, а також розподіл коштів між кількома рахунками мінімізує ризики. Можлива збитковість одних рахунків буде перекрита прибутковістю інших - і в результаті ви вийдете в плюс. ПАММ-портфель можна формувати самостійно або скористатися вже готовим, який заздалегідь склав керуючий.

Експерти радять не гнатися за надприбутками, а інвестувати в кілька рахунків з прибутковістю 3-8% і періодично виводити прибуток, навіть коли здається, що все йде добре.

Хайпи

HYIP, або High Yield Investment Program – це високоприбутковий інвестиційний проект, в якому вкладники заробляють завдяки притоку коштів від нових учасників. Зазвичай зовні хайп-проекти виглядають як інвестиційні фонди, але в алгоритмі їх роботи закладена зовсім інша схема, що нагадує класичну фінансову піраміду. Важливо: як тільки приплив нових вкладників вичерпується, засоби для виплат автоматично закінчуються і будь-який хайп закривається. Завдання того, хто ризикне вкласти свої гроші в HYIP - зрозуміти, коли прийде «час Ч» і вчасно вивести власні кошти. При цьому завжди залишається високий ризик втратити всю суму інвестицій.

Minfin.com.ua радить ретельно оцінити ризики, пов'язані з інвестуванням в HYIP -проекти.

Як це працює

1

Інвестор вибирає «хайп», аналізуючи перспективи його розвитку. Чим «піраміда» старше, чим більше популярності набула, тим менше у неї залишається простору для зростання. Отже, тим менше залишається потенційних нових інвесторів, які прийдуть після вас і забезпечать вам прибуток.

2

Якщо інвестор планує швидко вивести гроші, він може не звертати уваги на ідею проекту, відсутність інвестиційної програми або роадмапа. Такий проект може прожити щонайбільше місяць.

3

Якщо ж інвестор збирається брати участь в проектах, запланованих на рік і більше, то буде звертати увагу на опрацювання хайпа, плавне наростання його популярності і просування в інші країни, що має забезпечити стабільний приплив нових клієнтів.

4

Виводити гроші потрібно до того, як хайп розпадається.

5

Основна ознака розпаду (скама) хайп-проекту - повна або часткова зупинка виплат. При цьому сайт піраміди ще якийсь час може працювати на отримання грошей, бути повністю відключеним, пропонувати нововведення, наприклад, рестарт проекту, або пояснювати зупинку виплат зайнятістю служб підтримки.

Як заробляють на хайпах

Головне - не піддатися жадібності і встигнути вивести гроші буквально на старті.

Пам'ятайте: інвестори хайпів заробляють на тих, хто приєднується останніми.

Останні не заробляють нічого. Ними можете опинитись ви.

Хочете ефективно вкладати свої заощадження?

Отримуйте більше вигоди від інвестицій з Бонусом від Мінфіну

Бінарні опціони (Форекс)

Бінарні опціони - інструмент, що працює за принципом "все або нічого ". При виконанні обумовленого умови в чітко зазначений час він або забезпечує певний розмір доходу (премії), або приносить збитки (втрата грошей, вкладених в його покупку). На практиці - при покупці такого опціону за фіксованою ціною після настання обумовленого часу виникає або позитивний результат (як сума премії, яка фіксується спочатку, і ціни опціону), або негативний (інвестор втрачає вартість, якщо подія не відбувається). Частково це нагадує ставку на рулетці за принципом - спрацює або не спрацює.

Основні види:

Call / Put-опціони

прогнозується напрямок руху ціни щодо ціни на момент покупки інструменту. Якщо очікується, що ціна виросте - купується Call-опціон. якщо очікується зниження ціни - купується Put-опціон.

One Touch / No Touch-опціони

прогнозується досягнення ціною певного рівня (One Touch) або недосягнення цього рівня (No Touch) до моменту чітко обумовленого в умовах покупки опціону. Після досягнення ціною заданого рівня подальший напрямок руху вже не важливо.

In / Out-опціони

прогнозується коридор, в якому рухатиметься ціна до моменту, зафіксованого в контракті при покупці опціону (In-опціон) або вихід ціни за межі коридору (Out-опціон).

Як варіант бінарного опціону частково можна розглядати і ринок Forex (скорочення від Foreign Exchange) або по факту валютний обмін. Форексом вважається міжнародний ринок валюти - найбільший і найактивніший фінансовий ринок в світі.
Учасники ринку форекс - найбільші банки, центральні банки різних країн, інвестиційні та пенсійні фонди, великі компанії і приватні інвестори з величезним особистим капіталом, а також і невеликі любителі "пограти з курсом".
На цьому ринку можуть бути як угоди з реальним постачанням валюти (зазвичай під конкретні операції, в тому числі і під зовнішньоекономічні контракти), так і угоди, в яких учасники не купують і не продають реальну валюту з постачанням, а фактично укладають угоди-парі на зростання або падіння курсів валют.
rule1

Як це працює

1
Інвестор вибирає дві різні валюти - валютну пару. Одна з них - базова, друга - та що котирується. Найчастіше в якості базової валюти вибирають долар, ту що котирується можна вибрати будь-яку іншу.
2
Інвестор намагається спрогнозувати, як буде змінюватися курс котирується валюти щодо базової.
3
Якщо інвестор впевнений, що курс валюти, що котирується зросте, він відкриває угоду на її покупку.
4
Якщо інвестор впевнений, що курс валюти, що котирується зросте, він відкриває угоду на її продаж.
5
Потрібно враховувати, що подібний ринок і рішення на ньому вимагають професійної підготовки і чималих знань в області економіки, статистики та фінансів тих країн, валюту яких Ви вибираєте в якості валютної пари. Інакше, Ви ризикуєте втратити всі свої гроші при будь-якому "несподіваному" розворот курсу тієї чи іншої валюти в обраній Вами парі.

Як на цьому можна заробити:

Перш, ніж ризикувати, слід вивчити теорію. Вивчіть, як працює міжнародний валютний ринок.

Познайомтесь з методами фундаментального і технічного аналізу - вони допомагають передбачати рух будь-яких змінних за допомогою математичних моделей.

Але необхідно пам'ятати, що жодна з таких моделей не здатна повністю нівелювати валютні ризики. На поведінку котирувань обраної Вами валютної пари і взагалі будь-яких показників або біржових індексів, з якими "працюють" бінарні опціони - впливає безліч факторів одночасно, аж до людського. І це постійно вносить свої корективи в здавалося б навіть саму "просту" ситуацію на біржі.

Криптовалюти

Ще в 2018 році, після першого гучного обвалу ціни біткоіни, багато експертів прогнозували, що мильна бульбашка криптовалюта лопне. Але цього не сталося. Криптовалюта все така ж приваблива для інвесторів, хоча такі вкладення і вважаються високоризиковими.

У порівнянні з цінними паперами, облігаціями та іншими класичними фінансовими активами, криптовалюта нагадує своєрідний тоталізатор.

Для криптовалютної біржі характерна крайня нестабільність курсу: ситуація може змінитися за лічені години і навіть хвилини.

Як це працює

1

Трейдер створює віртуальний гаманець (досвідчений трейдер - відразу кілька).

2

Потім трейдер реєструється на біржах і торгових майданчиках.

3

Трейдер вибирає стратегію інвестування (придбання портфелів великих фондів, обмін криптовалюти безпосередньо між гаманцями, гібридна торгівля «біржа-брокер-гаманець» через біржі-майданчики і т. д.).

4

Трейдер вчасно позбувається дешевшає валюти і купує ту, яка росте в ціні.

Як заробляють на криптовалюті

Деякі інвестори надають перевагу біткоіну як найбільш стійкій криптовалюті, що виросла за останній рік на 300%. Деякі вважають більш прибутковими вкладення в інші популярні валюти, наприклад в ethereum або peercoin, які виросли за останній рік в 8 і 12 разів.

Досвідчені інвестори диверсифікують вкладення і включають в інвестиційний портфель як біткоіни, так і інші криптовалюти.

Найчастіше прибутковість криптовалюти безпосередньо пов'язана з їх згадками у ЗМІ: вивчаючи відомості про потрібній валюті, можна спрогнозувати хвилю ажіотажу на неї або спад інтересу.

Приватне кредитування

P2P-кредитування - система, яка дозволяє інвесторам давати позики іншим приватним особам або бізнесу за допомогою спеціальних онлайн-сервісів (P2P-платформ). Сервіс забезпечує компанія-посередник, яка встановлює «правила гри» для користувачів і допомагає їм знайти один одного.

Як це працює

1

Інвестор вибирає напрямок інвестування.

2

p2p.item.1

3

Перекладає цільову позику - всю суму або тільки частину фінансування, яке запитує позичальник.

4

Забирає свої гроші з відсотками в кінці обумовленого терміну.

Як заробляють на P2P-кредитуванні

Р2Р-майданчик забезпечує юридичний супровід угоди, перевіряє документи і платоспроможність позичальника. В основному на Р2Р-платформах пропонують розмістити вклади з прибутковістю від 20% річних. Також тут невелика мінімальна сума для вкладу - від 500 гривень.

Тим не менше, немає гарантій, що позичальник поверне борг вчасно і поверне його взагалі. Щоб убезпечити своїх вкладників, Р2Р-платформи пропонують оформити страхування фінансових ризиків від неповернення позики, але це послуга платна (близько 1-5% від суми інвестиції). Також платформи пропонують послуги колекторів, якщо кредит не повернуто вчасно. Але це пов'язано з додатковими витратами.

Також існує можливість пасивного заробітку при інвестуванні коштів в МФО. В якійсь мірі це теж заробіток на кредитуванні. Правда в цьому випадку ви довіряєте гроші не позичальнику, а мікрофінансовій організації або фінансовій компанії, яка виступає в ролі кредитора. У такому варіанті інвестування ви можете розраховувати на процентний дохід за фіксованою ставкою, яка часто залежить від вкладеної суми.

Хочете ефективно вкладати свої заощадження?

Отримуйте більше вигоди від інвестицій з Бонусом від Мінфіну

Як знизити ризики високоприбуткових інвестицій

На жаль, високоприбуткові інвестиції неможливі без високих ризиків. Мінімізувати втрати допоможе лише диверсифікація - розумний розподіл коштів між різними проектами. Якщо ви зазнаєте невдачі в одному проекті, її компенсує прибуток від інших.

Підпишіться на розсилку від Minfin.com.ua

і отримуйте нові пропозиції для інвестицій без зайвої втрати часу

Дякую! Данні відправлені успішно.

© 2008-2022 ООО "МинфинМедиа"

Копирование и размещение материалов на других сайтах разрешается только с гиперссылкой вида: www.minfin.com.ua

Юридический адрес: Украина, Киев, Вадима Гетьмана, 1-Б, 3 этаж


ООО «МИНФИНМЕДИА» не несёт ответственности за содержание размещённых на данной странице объявлений и достоверности информации.

Мы не гарантируем качество представленных товаров и услуг и не возмещаем убытки, ущерб и потери, полученные в результате совершения сделок.