Обурливо

0/5
Seregka2015-08-12 22:53:25
Здавав заднім ходом, подряпав Мерс Віто. За КАСКО техстанція нарахувала 2000 грн. Так як у мене поквартальна оплата, мені страхову компенсацію зарахували як черговий квартальний платіж, але в сумі 800 грн. Як пояснили пізніше, тому що у мене були дрібні подряпини на бампері до звернення. А те що я страхувався в ВУСО до цього 3 роки і не звертався по дрібницях, цього ніхто не врахував, а треба було. Зачитувати компенсацію як черговий платіж я не просив, навпаки, наполягав на ремонті. Ніхто не послухав. Далі — ОСАГО. Моєму опонентові на Мерсі виплатили 800 грн. через 3 місяці, хоча рахунок з техстанції був на 3500 грн. У них так рахує програма. Ось так виплачує ВУСО. Гроші брати любить, а платити -ні. Нікому не раджу страхуватися в ВУСО, людина абсолютно не захищена, а сперечатися з їх менеджерами і юристами — справа не вдячна. Сам ніколи більше не звернуся до них.

Коментарі до відгуку - 2

КатеринаКатерина2015-08-17 11:50:56
Сергей здравствуйте! Касательно КАСКО: страховую компенсацию зачли как квартальный платеж согласно п.16.11 Вашего договора. Из ремонтной калькуляции У00000048 «УзДЕУ» от 23.04.2014 исключены установка кронштейна заднего бампера, материалы окраски частично на сумму 172,00 грн. Общая сумма исключений 590,50 грн. Согласно п.16.14 страхового договора, страховая защита не распространяется на поврежденные и отсутствующие детали, выявленные при осмотре транспортного средства на момент страхования (согласно Акту осмотра, на момент страхования на вашем авто были повреждения, которые и вычли).
КатеринаКатерина2015-08-17 11:51:03
Касательно ОСАГО: Согласно ст.29 Закона Украины «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» страховщик в случае повреждения транспортного средства возмещает расходы связанные с материальным ущербом транспортного средства. Страховщиком был осуществлен расчет материального ущерба нанесенного автомобилю, он составляет 1333,72 грн. Согласно п.36.2 Закона Украины «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» при осуществлении страхового возмещения на счет потерпевшего лица размер оцененного вреда уменьшается на сумму НДС. Итак, сумма выплаты составляет 1333,72-222,29 (НДС) = 1111,43 грн. Страховое возмещение было перечислено на карточный счет потерпевшего. При предоставлении страховщику акта выполненных работ будет рассмотрен вопрос доплаты НДС.
Відгук успішно відредаговано