Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
5 (не зарахована)
ghnagobf
21 травня 2020, 19:33
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 65
Доступно обьяснили и помогли оформить цивилку. Демократичные цены, все быстро и удобно, чувствуется, что в команде настоящие проффесионалы. Рекомендую СГ ТАС
22 травня 2020, 10:11
Добрый день!
Спасибо за теплые слова и высокую оценку нашей работы. Были рады помочь Вам!
Pv2811
28 березня 2020, 21:44
Після того, як потрапив в дтп, винуватець якого є клієнтом ТАС. Звернувшись до страхової щодо відшкодування на авто. Аварійний інспектор повідомив, що буде повний тотал. Автомобіль придбав за 3800 ₴ для розмітненя по курсу 25. Зараз мені нарахували 50 000(долар вже 28) доречі рахували 1,5 місяця. То може нехай страхова візьме на себе обовязку купувати автомобіль таких же параметрів за такі гроші, бувби непоганий в них прибуток. Складається таке враження, що повний розвод. Як страховку потрібно мати обовязково, а як щось станется то відразу робота на «лоха».
1 квітня 2020, 12:04
Доброго дня!
За полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників страховик відшкодовує не вартість нового транспортного засобу замість пошкодженого і не вартість ремонту авто, а завдані збитки. Таким чином, якщо пошкоджене авто не нове, відповідно, його вартість менша, тож і збитки — менші.
Водночас, якщо Ви бажаєте отримати детальну відповідь щодо розрахунку розміру відшкодування за страховим випадком, в якому було пошкоджено Ваш транспортний засіб, повідомте, будь ласка, номер полісу ОСЦПВ винуватця та/або номер страхової справи та/або ПІБ повністю — це дозволить нам ідентифікувати Вас як отримувача страхового відшкодування та надати відповідь по суті висловлених Вами претензій.
1 (не зарахована)
lens76
14 березня 2020, 12:21
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 65
Оставлю свой негативный отклик о страховой группе «ТАС», компания кинула с выплатой по полису «еврокаско 5 звезд». Застраховал свое авто в этой компании по рекомендации знакомых перед зимой. При первичном осмотре и оформление еврокаско на переднем бампере авто была царапина которую зафиксировали в актах при оформление страховки. Агент не указал на царапину как на возможную причину отказа при возникновение страхового случая и необходимостью устранения царапины. Но по закону позлости у меня произошел страховой случай, впереди стоящая машина резко начала сдавать назад и заехала мне в передний бампер. Само повреждение не сильно значительное, но у меня же страховка «ЕВРОКАСКО 5 звезд».
Составили европротокол, оформили страховой случай в кул-ценре, предварительно оценили ремонт в сумме двух тысяч гривен. И весь пакет документов от правил на согласование! И тут оказалось, что мне отказали в выплате страхового случая по-причине той самой царапины!
В общем такое себе впечатление об этой страховой компании и от первого страхового случая.
16 березня 2020, 9:22
Добрый день. Сообщите, пожалуйста, номер своего договора и/или номер страхового дела и/или ФИО полностью — это позволит нам идентифицировать Вас как клиента и предоставить ответ по сути Ваших претензий.
5 (не зарахована)
filenog
4 березня 2020, 19:51
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 65
Вже не перший рік користуюсь послугами цієї компанії, бували випадки, які потребували компансації з боку страхової. Всі виплати були здійснені відповідно до умов договору. Не маю жодної претензії до цієї компанії.
5 березня 2020, 11:38
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді бути корисними для Вас.
Nachtigall
4 березня 2020, 11:21
Доброго дня!

28.01 Сталось невелике ДТП, де винуватцем був клієнт СГ «ТАС». ДТП дійсно незначне — поцарапаний бампер, але оскільки машина достатньо нова і на гарантії + специфічний червоний колір (Mazda CX-5, 2017 року випуску) звернувся одразу на офіційне СТО.
На офіційному СТО помалювати весь бампер із роботою порахували в 8 тис грн. «ТАС» сказав, що це задорого і таку суму мені не оплатять. Звернувся після цього в інші станції по малюванню деталей — дешевше ніж 6-6,5 тис ніхто не порахував. Очевидно, що малювати бампер десь в гаражах немає ніякого бажання — є ризик, що зроблять неякісно, можуть не попасти в колір, тощо.
«ТАС» по першій оцінці нарахував суму десь 3,4 тис грн, після моєї незгоди — вони звернулись до якогось «незалежного» експерта, який не бачивши машини, по фотографії порахував 3,9 тис відшкодування.

Тепер основне питання — як із сумою 3,9 тис, яку нарахував «ТАС» помалювати бампер, за який нарахували 6-6,5 тис грн (навіть не кажучи вже про офіційне СТО із 8 тис грн)? Докладати із власної кишені гроші, в ситуації, де я не був винуватцем — немає бажання.
Коментарі (3)
4 березня 2020, 11:34
Доброго дня.
Повідомте, будь ласка, номер полісу винуватця та/або номер страхової справи та ПІБ повністю. Це дозволить нам ідентифікувати Вас як отримувача відшкодування та надати відповідь по суті висловлених Вами претензій.
PavelP72
2 березня 2020, 21:00
Спасибо за профессионализм и оперативность в работе Михайлову Сергею (отдел урегулирования г.Одесса ул.Ю.Олеши 10).
После ДТП и составления европротакола, попали к нему на экспертную оценку ущерба. Диалог велся вежливо, грамотно и доброжелательно. Работу свою выполнил за максимально короткие сроки: в понедельник обратились, а в среду уже сумма компенсации была на карточке. Страховка «легкое КАСКО»…
При этом Сергей в телефонном режиме всегда доступен и отвечал на все вопросы … Огромная благодарность за профессионализм!
3 березня 2020, 11:04
Уважаемый Павел!
Благодарим Вас за теплый отзыв и высокую оценку нашей работы. Рады быть полезными для Вас.
zagemega
27 лютого 2020, 14:22
Ровенська область м. Березне у страховій компанії працівників застати на робочому місці не можливо. Вона цілий день ходить з подружками по магазинах і кафе. На дверях висить її номер телефону по якому вона відповідає що працює до 12ї. Це не страхова компанія а якийсь сарай.
28 лютого 2020, 11:04
Доброго дня!
Приносимо Вам вибачення за доставлені незручності — кілька годин офіс СГ «ТАС» в місте Березне дійсно не працював через технічні причини. Водночас хочемо підкреслити, що це абсолютно нетипова ситуація, обумовлена виключно прикрим збігом обставин. Ще раз перепрошуємо і запрошуємо Вас відвідати офіс компанії в будь-який зручний для Вас час або зателефонувати безпосередньо керуючому Войцишину Олександру Петровичу за телефоном 380503358827 для вирішення всіх питань та домовитися про зустріч на конкретну годину.
Эдуард Жариков
4 лютого 2020, 14:33
Было ДТП, моя вина, на 10 день после ДТП на карту перевели сумму, в начисленную сумму ущерба уложился. Авто жены также планирую застраховать в ТАС (легкое КАСКО)
4 лютого 2020, 15:16
Добрый день!
Признательны Вам за теплый отзыв и высокую оценку нашей работы!
Рады быть полезными для Вас!
ireniren1901
30 січня 2020, 14:01
Хочу выразить благодарность сотруднику Анатолию в отделение на Бунина г.Одесса
Очень ответственный, профессиональный подход менеджера!
Спасибо большое за сотрудничество, мне выплатили в полном объёме сумму компенсации.
Спасибо большое за помощь, всегда реагировал во время на звонки и решил вопрос за короткий период!
Спасибо огромное!
P.S. Было дтп, я получила компенсацию, как потерпевшая сторона
Авто — гос.номер ВН8887НМ
3 лютого 2020, 11:28
Добрый день!
Благодарим Вас за теплые слова и положительный отзыв. Рады быть полезными для Вас!
O1enka
29 січня 2020, 19:41
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 65
Не рекомендую користуватися послугами компанії ТАС, при розірванні договору і досі нічого не виплатили. По телефону кожен скидує з себе відповідальність на другого і ніяких конкретних відповідей не дає. Короче в середині компанії некомпетентні та безвідповідальні працівники.
3 лютого 2020, 11:37
Доброго дня!
Щоб ми могли ідентифікувати Вас як клієнта та надати відповідь по суті Ваших претензій, вкажіть, будь ласка, номер укладеного договору страхування та ПІБ повністю.
Musienkoann
29 січня 2020, 11:42
Ребята молодцы!!! Все оперативно и профессионально. Не было никаких проблем. Деньги перечислили очень быстро. Ремонтом осталось довольна!!! В будущем заключу договор именно с ТАС!
YakhnoSO
20 січня 2020, 11:29
Добрый день.Договор страхования FO-00557869. Ситуация следующая: езжу на автомобиле довольно долго и сделал полное страхование КАСКО 5 звёзд, (как говориться чтобы спать спокойно ). К сожалению произошёл страховой случай, ночью выбили водительское стекло, проникли автомобиль и варварски методом разворовали, вырывали все что могли вырвать, тем самым повредили салон в автомобиле.В общем утро было не добрым на следующий день. После всех встреч с правоохранительными органами и со страховой, документы по моему делу отправили в Киев (на утверждение счета ), статус дела при этом стоит сбор документов. Напрямую общаюсь с человеком кто ведёт мое дело, человек по просту каждый кормит ЗАВТРАками, постоянно придумывая что-то новое. После инцидента уже прошло почти 2 месяца, реакции никакой, хотя в договоре 5 звёзд указано, что реакция быстрая, в течении 14 дней все решается, при страховом случае. Я человек который каждый день за рулём и езжу в командировки автомобиль как первая необходимость, по этому пришлось постепенно восстанавливать Авто самому. И смысл этой страховой которая обманывает своих клиентов ?? Хотя деньги насчитали не маленькие ,1000€ +/-. Никогда не буду советовать страховаться у этих лжецов.Безответственная компания и работа их персонала.
ria
3 грудня 2019, 14:28
Страхую ребенка от несчастных случаев второй год в компании ТАС.И вот ребенок на уроке физкультуре сломал палец на руке.В день обращения в трампункт, я зафиксировала травму ребенка на горячей линии ТАС.После лечения ребенка написала заявление в отделении страховой компании на получение компенсации.В отделении работники компании помогли написать заявление, сделали копии необходимых документов.И уже через четыре дня я получила компенсацию на карту.Благодарим за оперативность.Были приятно удивлены работой компании.И дальше буду ребенка страховать в этой компании.Мы остались очень довольны, честно, не ожидали.
3 грудня 2019, 17:02
Благодарим Вас за высокую оценку нашей работы! Были рады помочь Вам!
alexvn67
2 грудня 2019, 20:27
Добрый вечер! Пишу в крайнем возмущении поведением сотрудников страховой компании ТАС по выплатам за ущерб здоровью пострадавшему в дтп. Как можно было пожилому человеку, который два месяца был с гипсом на ноге и передвигался только при помощи костылей, а потом ещё месяц передвигался с ними уже без гипса, назначить выплату за ущерб здоровью всего 711 грн, это возмещение по чекам и лечение за один день. В выписке из больницы ясно и четко указана дата наложения и снятия гипса. Уважаемые сотрудники страховой компании ТАС, могли бы Вы прожить на такие деньги и при таком состоянии здоровья хотя бы два месяца??? Это каким же таким чудом у нас переломы лечатся всего один день?
3 грудня 2019, 10:40
Добрый день.
Сообщите, пожалуйста, номер страхового дела и/или страхового полиса и/или ФИО полностью. Это позволит нам идентифицировать получателя страхового возмещения и предоставить ответ по сути Ваших претензий.
Anatoliy165
20 листопада 2019, 20:12
Відділення за адресою: Київ, пр-т Перемоги, 65
Під час поїздки на відпочинок за кордон скористався послугами цієї «фірмочки». Так, як їхав на відпочинок з дітьми, то оформив у них найдорожчий пакет медичного страхування, з тих, які мені запропонували, заодно в них і оформив «зелену карту» для подорожі автомобілем. Однак під час подорожі мені все ж таки прийшлося звернутися в медичну установу для надання дитині мед. допомоги. Відразу після надання мед допомоги повідомив асистуючу компанію про настання страхового випадку, де мені повідомили про документи, які необхідно оформити в лікувальній установі, для отримання відшкодування. І от після приїзду в Україну я подав весь пакет документів на відшкодування. І тут все почалося. Спочатку ніяк не могли передати документи з регіонального офісу (м.Рівне) до головного офісу т.з. фірмочки. Спочатку казали що моїх документів немає взагалі, потім казали що вони « можливо валяються десь на столі» (записи всіх телефонних розмов збережені). Те ж саме казали і в головному офісі. Однак після численних дзвінків документи все ж таки «знайшлися». Але і тут ця фірмочка знайшла собі лазєйку. Мені надіслали відповідь про те, що я в телефонному режимі не повідомив страховика або асистуючу компанію по настання страхового випадку. Для підтвердження свого дзвінка, я звернувся до Водафон, однак вони такої інформації мені не надали, так як я не контрактний абонент. Вийшло замкнуте коло. Вже закінчується третій місяць моїх спроб отримати компенсацію, однак крім купи переписки результату немає. То ж хочу порекомендувати всім, не повторюйте моїх помилок і не займайтеся із СГ ТАС. Бережіть свій час і нерви.
Коментарі (1)
21 листопада 2019, 9:17
Шановний пане Анатолію!
Як ми вже повідомляли Вам, з гідно з умовами договору страхування, надання застрахованим особам медичної допомоги під час їх перебування за кордоном здійснюється виключно за погодження та на підставі рекомендацій представників асистуючої компанії. Іншими словами, зверненню до медичного закладу має передувати звернення до асистансу. Водночас Вами було самостійно, без погодження з асистансом, прийнято рішення щодо звернення до медичного закладу, і лише після цього, за Вашими словами, Ви проінформували про це асистанс. Таким чином, йдеться про порушення з Вашого боку умов договору страхування, що є підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування. З повагою, СГ «ТАС»
xstejisx
16 листопада 2019, 16:26
Наша фирма заключила договор с этой страховой. Начались проблемы со здоровьем и решил воспользоваться страховкой. Меня записали на прием врача, взяли анализы и сделали несколько обследований, врач выписал медикаменты и я забрал все в аптеке и не заплатил ни копейки. Все услуги и таблетки оплатила страховая. Так что я доволен!
18 листопада 2019, 9:36
Добрый день!
Благодарим Вас за отзыв и высокую оценку нашей работы.
Рады быть полезными для Вас.
aquadezign
13 листопада 2019, 15:32
НЕГАТИВНЫЙ ОТЗЫВ ТАС СГ
Произошло дтп 11.09.2019г.Черкассы, согласно решения суда дело712/12210/19, провадження 3/712/2714/19, не дал дорогу автомобилю при присудствие знака 2.1(дать дорогу)выехал на главную дорогу что привело к изменению движение и аварии других транспортных средств, суд признал виновным а именно в создание аварийной ситуации Армаша В.В.по статье 122ч4 КУпАП он застрахован в ТАС СГ
Ст.122 ч.4
Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, що підтверджені фактичними даними, а саме: поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, свідків, показань технічних приладів та засобів фото- і відеоспостереження та іншими документами.
* Штраф або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до 1 року.

в связи с этим будет подан иск на страховую компанию ТАС СГ за отказ в выплате по обязательной автостраховке +моральный и материальный ущерб нанесенный своими незаконными действиями.
Коментарі (1)
14 листопада 2019, 12:46
Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси від 23.10.2019 р., водія забезпеченого полісом ОСЦПВ АТ «СГ «ТАС» (приватне) транспортного засобу визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4, ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Також, як вказано судом згідно пояснень водія забезпеченого транспортного засобу, він зміг вчасно зупинитися та уникнути зіткнення.
Ч.4 ст. 122 КУпАП передбачає відповідальність за порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян.
Об’єктивна сторона даного правопорушення не передбачає такого наслідку, як пошкодження транспортних засобів або завдання інших матеріальних збитків внаслідок порушення правил дорожнього руху.
Відповідно пункту 9 ст.7 Закону України «Про страхування», страхування цивільно-правової відповідальності є видом обов'язкового страхування, тому АТ «СГ «ТАС» (приватне) здійснює його у чіткій відповідності до спеціального Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (надалі Закон).
Як вказано в п. 2.1. ст. 2 Закону, відносини у сфері обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів регулюються Конституцією України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про страхування», цим та іншими законами України і нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них. Якщо норми цього Закону передбачають інше, ніж положення інших актів цивільного законодавства України, то застосовуються норми цього Закону.
Згідно ст. 6 Закону, Страховим випадком є подія, внаслідок якої заподіяна шкода третім особам під час дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася за участю забезпеченого транспортного засобу і внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована за договором».
Відповідно ст. 1188 ЦК, шкода, завдана внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки, відшкодовується на загальних підставах, а саме:
1) шкода, завдана одній особі з вини іншої особи, відшкодовується винною особою;
2) за наявності вини лише особи, якій завдано шкоди, вона їй не відшкодовується;
3) за наявності вини всіх осіб, діяльністю яких було завдано шкоди, розмір відшкодування визначається у відповідній частці залежно від обставин, що мають істотне значення.
Відповідно до ст. 32.1. Закону страховик або МТСБУ не відшкодовує шкоду, заподіяну при експлуатації забезпеченого транспортного засобу, за спричинення якої не виникає цивільно-правової відповідальності відповідно до закону.
Отже, як виходить з Постанови Соснівського районного суду м. Черкаси, вчинення водієм забезпеченого полісом ОСЦПВ АТ «СГ «ТАС» (приватне) транспортного засобу адміністративного правопорушення передбаченого ч. 4, ст. 122 КУпАП, не знаходиться безпосередньо в причинно-наслідковому зв’язку з заподіянням шкоди двом іншим транспортним засобам, що зіткнулись між собою.
qwerty1026
10 листопада 2019, 21:45
07,04,2019г произошло дтп с участием клиента компании ТАС.В суде водитель признал свою вину.Есть решение суда в мою пользу.Но страховая ТАС отказывается, возмещать материальный ущерб, мотивируя тем что суд не определил вину водителя.Не связывайтесь с этой страховой ТАС.ТАС нужно лишить лицензии.Буду обращаться в национальную комиссию…
11 листопада 2019, 11:02
Добрый день!
Сообщите, пожалуйста, номер полиса виновника и/или ФИО полностью и/или номер страхового дела. Это позволит нам идентифицировать Вас как получателя страхового возмещения и предоставить ответ по сути Ваших претензий.
Dmytro0880
26 жовтня 2019, 14:18
23.09.19 Трапилось ДТП за вини клієнта компанії ТАС, поліція приїхала на місце зафіксувала деталі, далі я звернувся в цю компанію, написав заяву, агент зробив фото пошкоджень і дав мені номер аварійного комісара, і тут почався цирк з цим комісаром перші дні у нього вимкнутий телефон за тиждень він мені передзвонив домовились про зустріч і вже місяць у нього якісь справи. З якого дива я маю за ними бігати? З моменту ДТП пройшов місяць а ніяких результатів нема. Що це за знущання?
1 (не зарахована)
21 жовтня 2019, 12:42

10 октября 2019, 20:41

Добрый вечер.Номер дела 14219, номер договора FO — 00312689. Отзыв для тех, кто рассматривает эту компанию для сотрудничества.Мною был составлен договор КАСКО 5 звезд. что является самым дорогим в этой компании. 3.08.2019 года была совершена кража колес с моего автомобиля и нанесены повреждения автомобилю, по условию договора — я сообщила на горячую линию полиции и страховому агенту. Случай был оформлен по условию договора. 05.08.2019 приняли заявление в страховой, а 08.08.2019 я предоставила вытяг о внесение моего дела в ЕРДР и справку — счет с СТО. По условиям договора — выплата должна производиться в течении 14 дней. И тут начинается самое интересное — два месяца подряд на горячей линии кормят завтраками, то мое дело на рассмотрении у руководства, то у службы безопасности. На вопрос — почему не соблюдаются условия договора — на горячей линии понимающе отвечают, что у меня большая сумма и ни чем помочь мне не могут! И вот сегодня 10.10.2019 — поступил звонок со службы безопасности с неофициальным предложением — выплатить мне 50 000 грн, вместо 148 000грн, и расторгнуть договор. Мотивируя тем, что у них есть подозрение на мошенничество! Интересно высшее руководство читает отзывы??? Наверное нет, потому-то умники с службы безопасности, спокойно разводят людей и не плохо по в ей видимости зарабатывают(((( Так что делайте выводы, нужно ли вам вместо выплат заниматься судами! О дальнейших событиях буду дополнятьь свой отзыв.

(комментировать)

15 октября 2019, 20:57#

Прошло 5 дней ТАС, не соизволил ответить(((( горячая Линия молчит(((( Видимо исковое заявление в суд ускорит процедуру, так же будет учтена пеня за задержку выплаты страхового возмещения, в размере двойной учетной ставки НБУ и инфляционные расходы и расходы на адвоката!!! Надеюсь данный отзыв поможет иметь представление о данной компании!!!

21 октября 2019.
По прежнему тас не соизволил отписаться (((
Сторінки: 123456
Реклама