Відмовлено у відщкодуванні з незрозумілих причин

1/5
IhorKa2021-03-25 14:37:57
Мав медичну страховку з компанією медлайф близько 3 років. Страхові внески сплачував вчасно за себе та членів сімї, проте після мого звернення за страховим відшкодуванням через захворювання на пневмонію мені було відмовлено в страхових виплатах з докінця незрозумілих для мене причин. Формулювання, що страхова подія настала внаслідок лікування, а не нещасного випадку (я різницю не зрозумів, оскільки у додатку до договору чітку вказано пневмонію як підставу для страхових виплат). З огляду на вищенаведене застерігаю всіх від співпраці із вказаною страховою компанією.

Коментарі до відгуку - 10

turist1985turist19852021-03-25 23:18:12
Дякую що написали відгук, я опинився в такій ситуації, мені відмовлено, але я хочу принципово забрати свої внески, тому, що розірвав договір достроково, послуга страхування не якісна. В Польщі коли бачать у шпиталях наші страховки просто сміються, тому, що у нашій державі не мае страхової медицини, і держава не контролює ці богадєльні. Якби в Європі страхова відмовилась покривати витрати лікарні, то цю страхову оштрафували, там вони це розуміють, а тут вони мають справу індивідуально, з клієнтом, тому вважають себе господарями ситуації, хоче платить, або не платить, а вигідніше тільки відмовляти, бо держава заступатися за кожного громадянина не буде.
IhorKaIhorKa2021-03-26 08:12:53
Я теж після цього розірвав договір, але сумніваюся, що можна повернути назад витрачені кошти (
marymary2021-03-26 09:38:31
Вот как наши «иностранные» СК выполняют свои обязательства перед клиентами.
​​​​​
turist1985turist19852021-03-29 03:30:45
Гроші повернули на картку
Tanya277Tanya2772021-07-23 13:05:23
Пневмонія - ви лікувались у лікарні чи дома?
У вас в договорі що конкретно прописано, щодо даного захворювання?
marymary2021-07-24 11:32:23
А причем здесь это?
Клиенту впарили под видом ДМС (которыми «Метлайф» не занимается) «рисковую» страховку.
KwellentinaKwellentina2021-07-28 21:40:18
Mary27, питання задано правильно. В мене на попередній роботі зробили корпоративне страхування для працівників, маючи страхівку, я запитала колишніх колег «яке покриття дала Уніка працівникам компанії» відповідь почула «Я не розбиралася, мені сказали, що є страхівка та й все, я собі знаю». А потім появляються такі негативні відгуки, бо людина навіть не знає, на які ризики вона отримала покриття.
marymary2021-07-31 14:49:22
И?
Через банковский канал распостранялось «страхование здоровья на случай болезни».
А не ДМС.
Там основанием для возмещения является больничный лист.
А вы пытаетесь запутать.
ДМС совершенно другая услуга, впрочем вы этого не поймете)

Даже не знаете, что у ПрАТ «Метлайф Украина» нет лицензии на ДМС)
KwellentinaKwellentina2021-07-31 16:20:59
В Україні нема обов’язкового страхування крім автоцивілки. Тому все що не стосується страхування авто, є добровільним страхуванням.
marymary2021-07-31 20:12:48
Открыли Америку?)
Кстати ваши коллеги, которые впаривают полисы от «ПЗУ», с вами бы поспорили)
Відгук успішно відредаговано