Брокбизнес повернув довіру до страхових компаній

5/5
helen452016-04-25 19:30:00
Була потерпілою при ДТП, раніше купувала страховку «для галочки» аби була. поки сама не попала. при ДТП водій на бусі, застрахованому у Страховій Брокбізнес розвалив мені пів моєї машини. чесно кажучи, думала, що компанія нічого не компенсує і через зневіру вже готова була ремонтувати машину за свій рахунок, навіть не рухаючи винуватця, бо був старший дядько, шкода його стало. в компанії мені повідомили, що виплата відбудеться коли зберуться всі документи, рішення суду і т.д. я набралась терпіння і чекала.і не повірите компанія відшкодувала мені гроші на ремонт… я в шоці. ця ск повернула довіру до страхових компаній, а то після щорічного банкрутування інших СК я вже була розчарувалась в усьому в нашій країні.недавно закінчилась страховка яку я укладала з попередньою ск і зараз я новий клієнт СК Брокбізнес.побільше б таких компаній, тоді було б менше негативу.велике дякую усім хлопцям і дівчатам, які працюють у Львові на вул.Шпитальній, особливо Ігору врегулювальнику за допомогу при ДТП і Віктору за те, що уклав новий договір, проконсультував і все детально розяснив.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано