БРОКБІЗНЕС - КОШМАР сьогодення

1/5
Oleg2017-10-16 19:30:31
УВАГА!!! Категорично не РАДЖУ БРОКБИЗНЕС. З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: «Перша украінська» виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. «Уніка» виплатила мені швидко — десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія «ТАС». З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова «ТАС» мене дуже здивовала! А от в страхову «БРОКБІЗНЕС» скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав — ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС — ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Чекаю виплати по сьогоднішній день.
НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано