Приватбанк

Кращі депозити Приватбанку в Ржищеві

Всі умови розміщення депозитів Приватбанку в Ржищеві - відсоткові ставки, дохід, терміни

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

Проблемы с ЕЦП
andineall, 2020-04-02 19:35:26

Получив 2 ЕЦП в Приватбанке, указав всю информацию по своему ФОП в ЕЦП — с кодами КВЭД, банк все равно требует документы в подписанном собственноручно виде, с указанием этих же услуг в КВЭД, чтобы подтвердить действительность заявления на зачисление валюты. То есть учитывая всю ситуацию в стране это кажется довольно странным, что не имея принтера дома, нужно бегать по городу, где все закрыто и иск..

 
Відповідь банку
Приватбанк2 апреля 2020, 20:15

Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.

 
Кредитные каникулы не будет вот как государство нас загагяет в долги.
1876618, 2020-04-02 18:29:44

Я о кредитных каникулах вам задал вопрос потому как меня лишили дохода и у меня нет возможности выплачивать даже проценты.
не відміняли, наразі не збираються це робити
Есть какая возможность отсрочки или какие то варианты на времмя карантина
нших варіантів наразі нема
. Вот так ответили мне в приватбанке.

 
Відповідь банку
Приватбанк2 апреля 2020, 19:44

ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору..

 
Конвертация долларового перевода Вестерн Юнион в гривны по спекулятивному курсу
Wisawis, 2020-04-02 17:30:08

Сегодня получили перевод через систему Вестерн Юнион. Перевод пришел в долларах, но из-за ситуации с карантином, решили получить деньги онлайн, на карточку в гривнах. И были неприятно удивлены нижайшему курсу, по которому доллары переводились в гривны. Это просто явный грабеж. Хотелось бы узнать, как формируется этот «тайный» курс пересчета долларов в гривны, так как он оказался намного ниже вашег..

 
Відповідь банку
Приватбанк2 апреля 2020, 18:08

Конвертація суми переказу проводиться по картковому курсу ПриватБанку, що відображений в особистому кабінеті а також на сайті банку на момент здійснення операції. Станом на сьогодні картковий курс купівлі банком доларів вище, ніж у відділенні.