Ощадбанк

Кращі депозити Ощадбанку в Рудках

Всі умови розміщення депозитів Ощадбанку в Рудках - відсоткові ставки, дохід, терміни

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

Самий гнилих банк
60826852, 2019-10-12 15:47:45
Відправив дочку вчитися за кордон. Оформили карту ощадбанку, через 2 тижні банк заблокував карту. Зв\'язатися з банком вона мусить тільки з українського зареєстрованого в банку номера, 24/7 і вся онлайн фігня за кордоном не працює, я тут нічого не можу зробити бо не моя карта. Ось так дякуючи нашому дежбанку дитина в чужій країні осталася бондом!
відмова представників банку в зменшенні суми кредитної лінії
47075176, 2019-10-11 21:39:43
07.10 я звернувся в відділення ощадбанку в Полтаві с бажанням зменшити суму на кредитній лінії своєї зарплатної картки з 10000 до 2000 грн., представники банку мені відмовили, сказавши, що зменшити суму кредитної лінії вони не можуть, такої послуги немає! Моє звернення і відповідь були в усній формі.
Питання наступне: Чому я, як власник картки, не можу зменшити суму кредитної лінії? А якщо можу, то куди і як треба звертатися?
Не корректное поведение кассира
Wasa1609, 2019-10-11 20:24:55
В отделении Ощад банка в г.Кривой Рог п-кт.Металургов 31, кассир 2 раза отказалась менять мелочь ( хотя это ее прямые обязанности).Не повлияла на неё даже жалоба, сделанная после первого обращения!!! Кассир постоянно отказывается менять пофасованую мелочь, каждый раз придумывая с ухмылкой новые аргументы, то она не будет считать вдруг очередь набежит, то у неё какой- то непонятный лимит. То приходите до обеда, то после! Да сколько можно!???? Почему работают такие безответственные работники??? Это в порядке вещей отказывать клиентам??? Где же субординация ??? Где этика общения с клиентом??? Из — за таких безтолковых сотрудников как кассир кассы ,✓ 2 вы уважаемый Ощадбанк теряете свой имидж, ведь сотрудники это ваше лицо!!! Которое в данном случае требует коррекции!!! Прошу принять меры!!!