Приватбанк

Кращі депозити Приватбанку в с. Петропавлівська Борщагівка

Всі умови розміщення депозитів Приватбанку в с. Петропавлівська Борщагівка - відсоткові ставки, дохід, терміни

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

Приватбанк займається шантажем
KRILYUDA, 2020-11-27 12:51:13

25.11.2020 я виконала транзакцій на картку фізичної особи сьогодні я дізналась що вона заблокована вже місяць. Банк перевів кошти в невідомому напрямку. Я спробувала перевести знову певну суму на цю картку банк перевів і коли я звернулась до кул центру мені повідомили що у мене є заборгованість по юр. рахунку і якщо я не повідомлю коли я погашу цих нещасних 100 мені не будуть вирішувати питання де..

 
Відповідь банку
Приватбанк27 ноября 2020, 13:37

Добрий день!
На жаль, ми не бачимо ваших звернень в нашу підтримку. Для того, щоб ми змогли розібратися більш детально у вашому випадку, просимо вас уточнити в приватних повідомленнях, куди саме ви зверталися та приблизний час, щоб ми змогли знайти діалог, провести перевірку дій співробітника та допомогти у вирішенні питання.

 
ПриватБанк Мошенники
SergeyKh, 2020-11-27 11:07:57

Люди не советую не когда связываться с этим банком… опишу свою ситуацию… Пополнял в терминале карту другого банка.ощадбанка.свою же.Терминал просто сьел деньги — и написал звоните 3700… Я не являлся клиентом этого ***БАНКА… и не хочу им быть… сказали для возврата средств вам нужно сделать карту привата — это пол беды… суть заключается терминал не сбросил предыдущего отправителя денег.я подошел к т..

 
Відповідь банку
Приватбанк27 ноября 2020, 13:05

Добрий день!
Розуміємо ваші емоції, однак вимушені констатувати той факт, що, дійсно, операцію було проведено під авторизацією іншого клієнта. З нашого боку, ми намагалися вирішити ситуацію у вашу користь та повернути вам кошти, але отримувач не виходив на зв\'язок та без його згоди ми не маємо права переказати вам цю суму.
Для подальшого врегулювання ситуації, радимо вам звернутися до..

 
Невероятно долгая доставка карт заказанных онлайн
11667726, 2020-11-27 10:43:04

Так как приватбанк больше не работает по выходным, а по будням только до 17 00 (Сумы), заказал именную карту онлайн с адресной доставкой. Никакой трек номер не предоставляется, только мониторинг по их сайту. Заказ 14-15 ноября, отправлено 17-го, ожидаемая дата доставки 24-е (за океаном что ли штампуют). 27-е — карты нет, оказывается сроки изготовления и доставки 14 рабочих дней, то есть 3 недели. ..

 
Відповідь банку
Приватбанк27 ноября 2020, 14:45

Добрий день!
Дійсно, виготовлення персонізованої картки займає деякий час. Це пов\'язано з тим, що потрібно виготовити картку та доставити її. Терміни повідомляються при проведенні замовлення. На час очікування виготовлення картки, ви можете замовити в Приват24 віртуальну картку в кілька кліків або ж отримати пластикову картку миттєвого випуску.
Згідно з інформацією, яка вказана у вашо..