Приватбанк

Кращі депозити Приватбанку в Донецьку

Всі умови розміщення депозитів Приватбанку в Донецьку - відсоткові ставки, дохід, терміни

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

проблемы изза банка ужасные
Leeryvalery, 2020-02-20 06:37:16

Я живу за границей на постоянной основе. почему вы поменяли способ подтверждения платежа? я не могу заплатить 2500 грн за свою же квартиру (квартплатуя). зачем подтверждать подобные платежи через звонок? отмените немедленно. специалисты(сложно их назвать так) морочили мне голову и я потратила 4 дня на общение и ожидание ответов ( проверьте историю моих запросов). сказали что вернут пуш-подтвержден..

 
Відповідь банку
Приватбанк20 февраля 2020, 9:43

Доброго ранку!
Нам би не хотілося, щоб у Вас склалося негативне враження про банк через те, що ми піклуємось про безпеку Ваших фінансових операцій. Додаткове підтвердження певних операцій є одним із заходів безпеки, котрі використувує банк, щоб недопустити можливість заволодіння Вашими коштами третіми особами. Ми постійно працюємо над покращенням системи попередження шахрайства, котра завдяк..

 
Моє питання вирішене!
olenagur, 2020-02-19 21:37:47

Не з першої спроби комунікації з підтримкою через чат (з шостої), але врешті знайшовся консультант Володимир, який справді був професійним, націленим на результат. Він допоміг ідентифікувати мою особу з-за кордону, що було неймовірно зручно для мене. Попри багаторівневу і складну процедуру ідентифікації, він приділив стільки часу, скільки потрібно, пропонував альтернативи рішень. Неймовірно вдячна..

 
Відповідь банку
Приватбанк20 февраля 2020, 9:22

Доброго ранку!
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
З повагою, ПриватБанк.

 
Мошенники и аферисты
motolife, 2020-02-19 19:45:42

Сами по своему усмотрению отправили SWIFT платеж на 2000$ с моего счёта. После моего обращения, банк принял заявку — срок рассмотрения 45дней. «Нормальный» бизнес подход.

 
Відповідь банку
Приватбанк19 февраля 2020, 20:08

Доброго вечора!
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.