Приватбанк

Кращі депозити Приватбанку в Бібрці

Всі умови розміщення депозитів Приватбанку в Бібрці - відсоткові ставки, дохід, терміни

Пропозиції всіх банків
Термін

Гарячі пропозиції

За введеними параметрами нічого не знайдено

На жаль, за вашими параметрами нічого не знайдено, спробуйте змінити суму чи термін депозиту, або cкинути всі фільтри

Вас можуть зацікавити інші акційні депозити

Відгуки про банк

Приватбанк оставляет без средств к существованию
19Olga86, 2020-06-05 18:18:46

Приватбанком были арестованы счет по постановлению приватного виконавця. Под арест попала и карта на которую приходит заработная плата — единственный источник дохода меня и моей семьи (дочь 7 лет и муж инвалид с отсутствием нижней конечности без права на пенсию и социальные выплаты). На все вопросы банк предлагает урегулировать вопрос с исполнителем, которая находиться в городе Киеве, а я прописан..

 
Відповідь банку
Приватбанк5 июня 2020, 20:20

Добрий вечір!
Для того, щоб у Вас не складалося хибне враження про банк та ситуацію, дозвольте зауважити, що даного роду процедура проводиться при отриманні банком постанови від Державної виконавчої служби. Для зняття арешту Вам достатньо звернутися до Державної виконавчої служби. Зняття арешту доступне лише після того, як до банку надійде відповідний лист від Державної виконавчої служби.Спо..

 
Терминал который зажевал карту
Dariaa1555, 2020-06-05 18:03:17

Это самый тугой банк
Терминал приватбанка зажевал карту другого банка, просто так, я даже пароль не вводила и есть одно решение проблемы ПЕРЕВЫПУСТИТЬ КАРТУ?! Потому что этот тугой банк не отдаёт карту при инкассации
Тоесть проблема вашего терминала, а я должна тратить своё время, ехать в центральное отделение своего банка для перевыпуска ?????? Что за бред ???? Эти сотрудницы банка д..

 
Відповідь банку
Приватбанк5 июня 2020, 20:15

Добрий вечір!
Нам шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. В даному випадку, радимо Вам перевипустити картку в банку, який її обслуговує. В цілях Вашої фінансової безпеки ми не можемо Вам повернути картку при вилученні її пристроєм.
З повагою, ПриватБанк.

 
Якісне та оперативне обслуговування касира
penpet, 2020-06-05 17:39:02

Доброго дня! Хочу висловити вдячність за якісну та оперативну роботу касиру АТ «Приватбанк», а саме Стребежевій Євгенії, яка працює у відділенні м.Чернівці, вул. Головна, 103.
Професіонал своєї справи!

 
Відповідь банку
Приватбанк5 июня 2020, 20:05

Добрий вечір!
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші Клієнти можуть відчувати себе максимально комфортно в будь-якій ситуації. Задоволений Клієнт – це показник нашої роботи. Дякуємо Вам за відгук!
З повагою, ПриватБанк.