Удачи

1/5
pavuk6662022-05-08 00:17:26
Пришло такое письмо:

Просимо Вас протягом 3 днів перераховувати кошти в розмірі 27283,80* грн, що станом на 06.05.2022 року відповідає розміру Ваших поточних зобов’язань за Кредитним договором зі сплати всіх необхідних платежів на користь Нового кредитора за нижче вказаними реквізитами.

Желаю удачи «выбить» этот долг. Всё что могу ответить на это письмо.

Сюда написал просто, что бы другие знали, что не нужно паниковать, советуйте приехать за долгом на Азовсталь или в Чернобаевку

Коментарі до відгуку - 1

MoneyveoMoneyveo2022-05-09 15:47:09
Доброго дня! Нам шкода, що у вас був негативний досвід. Ми розуміємо складність ситуації, тому до 15 травня 2022 року надаємо знижку від 70% на нараховані проценти за користування кредитом для тих, хто має відкритий кредит Smart, Comfort або Veomini у Moneyveo. Нараховані проценти компанія зменшує в односторонньому порядку, враховуючи воєнний стан. Процентна ставка додатково включатиме в себе знижку за промокодом та знижку в залежності від Рівня лояльності. Про Рівень лояльності та розмір актуальної знижки можна дізнатися в Особистому кабінеті. Нарахування процентів буде відбуватись лише протягом строку дії кредитних договорів. Також звертаємо вашу увагу, що згідно з пунктом 9.1.1.5. вашого кредитного договору: "кредитодавець має право без згоди Позичальника укласти договір відступлення права вимоги за Договором або договір факторингу з будь-якою третьою особою, відповідно до чого, Кредитодавець в будь-який час, в тому числі після закінчення Дисконтного періоду, має право відступити право вимоги до Позичальника будь-якій третій особі". В рамках чинного законодавства, і законом у воєнний час це не заборонено. Ми впевнені, що компанія “Таліон+” прийме до уваги ваші обставини і ви знайдете рішення, яке задовольнить обидві сторони. З повагою, moneyveo.ua
Відгук успішно відредаговано