Видали кредит на недійсний паспорт

1/5
nakhuy2021-03-15 22:10:07
Як ви можете так вчиняти. Я відмовилася від українського громадянства ще у 2014 році, паспорт тоді ж повернула у міграційну службу. На сайті паспорт світиться як недійсний і ви все одно видали комусь кредит на мої недійсні паспорті дані...І тепер хочете щоб я з ішної країни приїзжали сюди щоб відбілити себе в суді. Гнила контора не звязуйтесь з ними. Ніяка переписка з їх представниками ані онлайн а ні через e- mail не допомагає вирішити питання.
Манівео
16 марта 2021, 11:37
Доброго дня!

Вибачаємось за спричинені незручності. Вочевидь, сталося непорозуміння, будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете розібратися в цій ситуації. Будь ласка, напишіть нам на quality@moneyveo.ua, наші фахівці допоможуть вам у вирішенні цього питання.

З повагою,
moneyveo.ua

Коментарі до відгуку - 2

nakhuynakhuy2021-03-16 11:58:08
Я вже написала вам в особисті на адресу quality@moneyveo.ua — ви все одно радите йти до суду, але це не мій варіант, щоб це зробити мені потрібно найняти адвоката який буде мене в Україні представляти, це вийде набагато дорожче ніж кредит, який на мене по суті ніяк не впливає в іншій країні, особливо враховуючи що ви видали на недійсний паспорт. Якщо ви ще раз перечитаєте наше листування, та хоч трішки звернете на цю проблему увагу, то можливо й буде щось позитивне від спілкування з вами
nakhuynakhuy2021-03-16 12:01:23
У вас моє звернення зареєстроване по номеру 126360