Дзвонять родичам, погрози

1/5
Lilia2022-04-14 14:41:25
Сьогодні телефонували, підняла трубку, пояснила що не можу розмовляти, бо на роботі. Оператор ( ніколи не представляються! ) сказала, навіщо тоді трубку брали, я пояснила, що завжди по можливості беру. Я попросила зателефонувати через годину, звільнюся і можемо говорити. Одразу подзвонили до моєї мами ( звідки номер взяли, не знаю!). Погрожували. Це ЖАХ якийсь, управи на них нема.

Коментарі до відгуку - 3

SofmmSofmm2022-04-15 17:00:42
Шо ви пишете? Звідки взяли? Так ви і вказали рекомендаційні особу( вашу маму) а якщо там є номер, вони і туди позвонять, і будуть наярювати. Всім давно відомо стало, що це контора, і під час воєнного стану вони дозволяють надзвонювати, і скоріш за все, управи на них не буде, лише як залетить ракета в їх кончену установу в Дніпрі, але і це не зупинить їх одуматись, навіть вже якщо і відновили ці відсотки( оскільки не лише вони, а вже і Манівео, приват тд.) це зробили, бо сильно "переживають за економіку", так от. Постарайтесь закрити кредит в цьому МФО, і порада більше ніколи не звертатись до них, бо те, що вони собі дозволяють зараз, коли люди і так на нервах, представляю, що б вони собі дозволяли, коли мирно. Певно б вже під дверима стояли. Бажаю кожному клієнту оплатити борг в них, і ніколи більше ніхто ні за яких умов до них не звертатись, тоді вони самі і з гниють без скарг.
LiliaLilia2022-04-15 20:30:08
Власне, що не вказувала ніде номер мами. Коли запитала, звідки номер, то сказали, що вони мають звідки дізнатися.
SofmmSofmm2022-04-16 12:03:54
Тоді дійсно уроди