Dinero

Оформлення на сторінці недоступне

Відгук про Dinero

Показати інші кредити

Не захищають своїх клієнтів або просто мошенники.

1/5
Nazar1122332020-06-26 22:06:14
Зареєструвався, я довно у дінеро, брав кредит багато разів, виплачував все учасно, не заходив на сторінку приблизно з 2019 року, поміняв номер телефону закрив усі свої банківські карти, що були заригістровані у мікро кредиті, вибрав собі одну у Приват банку, що незнав дінеро, Приблизно тиждень назад мені почали приходити смс з Приват банку, що з моїх старих карток хотять списати 3400 грн. Я подзвонив у Приват банк і спитав, там сказали щоб я непериживав що карточки закриті, а хто хочить зняти вони не бачать, 23.06.2020 Звонить до мене знайомий і каже мені що з його карточкі хочуть зняти 3400 грн, я давав його номер поручителем, відразу перевірив кредитну історію, і тут сюрприз у мене відкрито 6 мікро займів, я в шоці, подзвонив на всі компанії і мені кажуть ви брали кредит, а я кажу що це неможливо, я давно не заходив на сторінку навіть паролі по забував номер змінив, карточкі по закривав, дінеро видало кредит без мого відому і не намою карточку 19000грнкомусь, я написав у підтримку, підтримка відписала що вони вирішують, але ніхто мені вже не відписує, я сьогодні вислав їм фото заяви до поліції. Но все рівно ніхто не відписав, я піду до кінця у суд, Па иляційний суд, верховний суд. Поки дінеро не визнає що я не брав, ми живемо у 21 столітті зараз повно відео камер легко знайти хто знімав і на кого заригістрована банкова карта, хочу вам читачі сказати одне, ніколи не беріть мікро кредити не висилайте їм свої фото з паспортом бо будуть проблеми. Моя дружина блогер має 50 тисяч підписників а у її друзів 500-800 тисяч підписників, скоро про вас дізнаються усі. Друзі я буду знімати усе на Ютуб, як працює поліція, буду розказувати що мені кажуть у суді, буду знімати все до кінця.
Dinero
1 июля 2020, 12:26
Дякуємо за Ваше звернення!
Щоб ми могли якомога оперативніше вирішити Ваше питання, прохання надіслати на електронну адресу info@dinero.ua або телеграм канал @FKDineroBot інформацію: Ваші ПІБ, номер телефону, дату та суть Вашого звернення до компанії. Спробуємо вирішити Ваше питання максимально швидко.

З повагою,
Dinero.ua