Жахиття

1/5
26072000aaa2020-05-14 12:38:56
Сама неадекватна контора з якою я зустрічалась за все своє життя. Про цю контору нфколи раніше навіть не знала (і знати не хочу). Хтось у них брав кредит, дав мій номер телефону, а тепер я маю кредитора відшукати та повідомити, що в нього кредит, сміх та й годі, дзвонила туди на гарячу лінію, там не дослухавши кладуть слухавку.
Адміністратору ціє контори наполегливо рекомендую: по-перше навчити своїх працівників коректно розмовляти з людьми та виконувати відповідно свої посадові обов«язки, а не перекладати їх на когось; по-друге: перед тим як надавати кредит, перевіряти номери телефонів, що кредитор надає (чий це номер, та хто кому доводиться). Перед тим як пред»являти претензії до громадян, прочитайте Крнституцію України, а саме ст. 32, щоб у подальшому не було таких непорозумінь.

Коментарі до відгуку - 1

Mykola1967Mykola19672020-07-03 11:55:04
Сообщаю о незаконной деятельности ООО «Авентус Украина» ЕГРПОУ 41078230 Свидетельство про регистрацию Финансового учреждения серия ФК №870 от 28.02.2017 Лицензия № 756 НКФУ от 28.03.2017 Лицензия № 1860 НКФУ от 24.09.2019 Адрес: 03062, г. Киев, проспект Победы, 90-А 16,05,2020 года начали звонить и требовать вернуть долг за другого человека, Кредитов я у них не брал и поручителем не был, а также 2,07,2020 года снова стали звонить и требовать долг заплатить за Коберник Дмитрий Александрович, хотя прекрасно знают что звонят не ему, стоит у них автодозвон, когда поднимаеш трубку произноситься речь (Боржник, поверніть борг, не перекладуйте на плечі близьких та рідних) и это в течении часа больше 30 зврнков, То есть им государство Украина выдало лицензию на ведение деятельности, а они занимаются вымогательством и это я не один такой.Везде пишут негатив о Credit Plus.Прошу привлечь их к уголовной ответственность и анулировать лицензию, Распечатка их звонков прилагается, Даже подавал на них на Гарячую Урядовую Линию, Вымогатели и мошенники должны быть наказаны
Відгук успішно відредаговано