Шахраї

1/5
Lyda19132020-09-29 18:47:30
Взяла кредит в кредиткассі 10000тис за неділю просрочки зросло в 19000 тис гривень. Звонять погрожує передати і звонити працівникам поліції по старій дружбі. І дитину здати в приют це таки методи кредит касса?
2 октября 2020, 9:35
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 02.10.2020).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
CreditKasa
30 сентября 2020, 9:26
Доброго дня. При невиконанні умов договору компанія Кредит Каса має право здійснювати дзвінки з метою уточнення причин затримки погашення та визначення актуальних термінів погашення кредиту. При цьому дзвінки здійснюються тільки з 8 ранку до 9 вечора, згідно із законодавством України. Співробітники нашої компанії завжди адекватні й ввічливі в спілкуванні. За цим ретельно стежить служба контролю якості.

Сума, яка підлягає до сплати за договором, завжди є обґрунтованою, оскільки Кредит Каса працює в рамках законодавства України й виконує всі поточні вимоги. В тому числі зараз не нараховуються штрафні санкцій зважаючи на ситуацію з COVID.

Якщо для Вас важливо переконатися в коректності розрахунків або ви хочете, щоб ми перевірили роботу наших операторів, будь ласка, повідомте нам тут або в онлайн чаті на сторінці CreditKasa в Facebook (https://www.facebook.com/CreditKasa.Ua) номер вашого кредитного договору або номер мобільного телефону для перевірки.

Коментарі до відгуку - 6

Lyda1913Lyda19132020-10-01 08:03:44
Звонять погрожують до 12 ночі. Звонять погрожують розправою
CreditCredit2020-11-10 17:55:54
Кредит Каса працює згідно з законодавством України, яке забороняє дзвінки після 20:00 по будням та після 22:00 – по вихідним та святам.
Lyda1913Lyda19132020-10-01 08:04:06
Остерігайтесь цієї компанії.
vladimirkiev89vladimirkiev892020-10-03 03:01:55
Ответ работников кредитками - Чистое враньё. Звонят и днём и ночью, угрожают, начисляют штрафную пеню. Договора вообще не придерживаются. Уже обратились в суд и прокуратуру. Все ответы кредиткассы на этом сайте - враньё.
CreditCredit2020-11-10 17:59:32
Здравствуйте. Кредит Касса работает согласно законодательству Украины, имеет все необходимые разрешительные документы, и придерживается буквы закона. Мы не звоним по ночам и не угрожаем. Если бы то, что вы говорите было правдой, нашей компании уже бы давно не было. Поверьте, внимание контролирующих органов к финансовым организациям очень высокое. И стандарты работы тоже.
Olinka222Olinka2222021-02-05 22:03:26
Шахрай це точно