Шахраї

1/5
raikhel2902021-01-15 22:56:55
Користувався даною компанією, а недавно дізнався що дана компанія. Видала на мої документи кредит на суму. 9тис500грн. На сторонній картковий рахунок. Який до мене немає ніякого відношення.Просто раджу всім взагалі не надавати в он-лайні будь які документи. Тому що в такій країні як Україна все купляється і продається. І взагалі КРЕДИТ це ЗЛО.
CC Лоун
25 января 2021, 16:34
Нам шкода, що у Вас був неприємний досвід співпраці. Будемо вдячні, якщо Ви допоможете вирішити цю ситуацію. Напишіть, будь ласка, на пошту нашої підтримки help@ccloan.com.ua всю відому інформацію, наші фахівці обов'язково знайдуть рішення.

Коментарі до відгуку - 3

Vika1243Vika12432021-01-20 22:36:24
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста что будет в таком случае, если не вернуть деньги? Мошенники взяли кредит на мои паспортные данные
CCLOANCCLOAN2021-01-25 16:47:55
Рекомендуємо Вам звернутись на гарячу лінію нашої компанії за безкоштовним номером 0 800 75 0027 або написати лист на нашу електронну пошту підтримки help@ccloan.com.ua в форматі: ПІБ, ІПН, Ваше звернення. Після розгляду Вашого звернення, Вам надають зворотний зв’язок.
telllotelllo2021-03-07 23:11:00
На мої дані також взяли кредит шахраї - після мого заперечення факту взяття кредиту і звісно не погашення заборгованості, мій борг продали Фінфорсу. Заява по якій не хотіли реєструвати кримінальне провадження та до НБУ - на жаль не принесли користі. Теж не знаю що робити, бо і так за допомогою юридичного напису нотаріуса зможуть стягнути борг в любий момент. Якщо хтось щось порадить - буду вдячний.
Відгук успішно відредаговано