Чудесний Банк чи контора навіть не цікавить.Супер 100 + нище читайте чому.

5/5
TARASKA682020-01-31 20:59:08
Я звичайно не застрашений боягуз нашою системою і державою також.Я спочатку раджу всім навчитися в буть чому логічного думання -воно є понад всі науки світу і понад всіх аферистів чи жуліків. Тепер до діла. Я спокійно взяв найменьший кридит 400 гр. який отримав через 2-ві провірки операторів різьних і через сутку повернув як і обіцяв за це в мене з картки Привату зняло 0.12 коп. Після того зайшов на сторінку свого кабінету і побачив підтвердження погашеного кредиту все. Я щей дотого сфотографував на всякий випадок бо начитався дурі якої написали невідомо які люди і я розумію хто писав і для чого? Бо вмію лог. думати. А тепер роздумайте Ви. Кредит мій погашено і мені нарахував банк чи установа акційні 200 гр.за що я надзвичайно їм вдячний. Мало того той хто рекомендував мені взяти там кредит йому має також прийти винагорода 300 гр. я думаю що обовязково прийде.Не бійтеся — заробляйте акційні гроші бо якщо боятися то можна навіть на двір з хати не виходити. Просто думайте-аналізуйте і провіряйте і будьте уважні.Розумію заляканих людей бо живемо в такій системі де дуже слабкі закони за порушення.Всім бажаю не боятися а брати гроші тоді коли можливо бо невсе дають їх брати.Просто треба трошки посидіти і уважно позаповняти то що просять.Уважно і думаючи. Зато платять а не за дурно.

Коментарі до відгуку - 1

TARASKA68TARASKA682020-01-31 21:08:44
Коментар такий - супер установа і некожному дає той кредит як на то пішло.Побільше булоб таких установ. Як всі так сидять на тому приваті ? Чому він недає акційних запрошень ??? Подумайте ???? Тоді отримаєте відповідь що то за такі негативні відгуки.
Відгук успішно відредаговано