Суд

0/5
Join2019-01-13 15:51:23
Судячи з відгуків вони не звертаються до суду.
Так?
Тоді треба брати

Коментарі до відгуку - 11

МаксМакс2019-01-25 14:53:53
Таких випадків зафіксовано не було! після їх то методів роботи!
Petr1986Petr19862019-02-04 12:44:39
Вот пожалуйста, человек хочет оформить сразу с целью не вернуть деньги, а потом тут же будет писать что ему хамят. На этом сайте, такие отзывы как раз и пишет вот такая категория людей :) Честные люди и не знают про этот сайт и проблемы посетителей этого раздела сайта Взял — вернул, не можешь вернуть — пролонгируй :) Но зачем же выплачивать кредит, если ты хитрый
МаксМакс2019-02-04 22:06:37
А мені здається що хитро*опі тут саме такі організації, із 1000 грн нічого не виробляючи отримати 10 тис прибутку!!!
Petr1986Petr19862019-02-05 12:30:59
Повністю погоджуюсь з вами! Ідеальний бізнес, малорозумна людина такий бізнес вигадати не зможе. Але притензія до компанії мені не зрозуміла, всі умови є на сайті, в договорі, люди самі беруть кредити і через те що неуважно читають договір, чи несерйозно до цого відносяться, потім отримують собі проблеми. Під дулом пістолета ніхто не заставляє нічого оформлювати, компанії так точно. Є попит на такі компанії — отримайти від цих компаній і пропозицію.
МаксМакс2019-02-05 12:39:43
На лице є протизаконні методи досягнення цілей таких компаній!
Petr1986Petr19862019-02-06 12:31:55
Хіба тільки що до роботи з боржниками, але чомусь як працювали компанії так і працюють, їх навіть більше стало останнім часом.
МаксМакс2019-02-06 19:24:20
Та ненадовго не переживай… незабаром інше місце роботи шукатимеш)
Petr1986Petr19862019-02-07 12:01:43
Я до сслоун не маю відношення, але ти також не переживай, у людей у яких не вистачило розуму закрити кредит на 500-3000грн вчасно, точно не вистачить розуму закрити мікрофінансовий бізнес :) Люди неможуть умови кредиту прочитати, а тут таке на себе брати, не сміши. Ці мфо для недуже розумних людей і створювались, і вас таких відстоків 5, у більшої частини клієнтів цих компаній проблем немає, вони взагалі не знають шо таке коллектори бо відносяться до цого серйозно і платять вчасно Також зверни увагу, що негативні відгуки тільки від людей, які не платять по своїх кредитах, і не платять певно що в декількох компаніях — це факт Заста дурня молитися, він собі і лоба розіб'є. Це як раз про людей яки тут пишуть негитвні відгуки, самі собі проблем наробили і шукают винних на стороні, пробач але це смішно! Я тут і реєструвався, щоб вказувати людям на їх глупості.
МаксМакс2019-02-07 18:27:53
Між не вистачило розуму закрити кредит і бажанням його закривати є різниця!
ще як вистачить, в цьому році цей бізнес якщо не буде закритий, то він кардинально змінить свою політику… побачиш!
Ти тут реєструвався цілеспрямовано, щоб писати саме в темі ccloan…
передай Лилик привіт...і нехай дивиться по сторонах
бо побачу її їба.о розмажу )
МаксМакс2019-02-07 18:28:56
Нічого… людям вже накипіло… трохи грошенят вони підзаробили… не буду сперечатися! але незабаром буде кінець
Petr1986Petr19862019-02-08 08:50:39
Я пишу в різних компаніях, просто в сслоун ображених більше, тут веселіше, певно що їх коллектори працють цікавіше за інших. І якщо ти кажешь, що для закриття кредиту має бути бажання, то в тебе вже немає розуму, тому користуйся мікрозаймами, ці компанії для тебе і створені І якщо люди яким важко закрити 500-3000грн закриють всі ці компанії, то будь ласка зверніть увагу на завод порошенка на росіі, та за компанію закрийте і його :)
Відгук успішно відредаговано