Оплата частинами!!! Розвели як лоха!

irum4 4 січня 2014, 14:00
Вирішив придбати товар з оплатою частинами. В службі підтримки сказали, що достатньо поповнювати відповідні кошти до 25 числа і все буде ок і без комісії! Питаю, — в мене на рахунку є заборгованість, відповідь, — нічого головне поповнювати відповідну суму. Виявляється — повна і підла брехня, бо якщо на рахунку від"ємний баланс, то гроші за частину знімають з кредитних коштів, тобто ще 4%. То нафіга мені такий кредит!!! Я б краще оплатив товар кредиткою і повну суму. І виплачував за цей кредит 2,5% від кінцевої суми.
4 січня 2014, 16:35
irum4, добрий день!
Шкодуємо, що сформована ситуація доставила Вам незручності.
Сервіс «Оплата частинами » доступний власникам:
— Карти « Універсальна»;
— Карти « Універсальна Gold»;
— Елітних карт для VIP- клієнтів ( Platinum, Infinite, World Signia / Elite).
Зауважимо, що на розрахунок лімітів по сервісу «Оплата частинами » впливає: кредитна історія, наявність
депозитів / кредитів та їх платіжність.
Дійсно, регулярний платіж за рахунок власних коштів відбуватиметься з комісією 0 %, а з кредитних — 4 % від суми.
З детальною інформацією, щодо послуги «Оплата частинами » Ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті privatbank.ua/kredity/oplata-chastyami/.
Банк зараз веде активну роботу над поліпшенням якості обслуговування і з цього є безліч каналів, щоб подати відповідний сигнал. Вишліть, будь ласка, лист нам на пошту web-hotmail@privatbank.ua, посилаючись на це повідомлення, вказавши номер телефону (з якого Ви зверталися на клієнтську підтримку ) дату і приблизний час Ваше звернення. Ми перевіримо інформацію і якщо Вам була надана некоректна консультація, до співробітника будуть застосовані управлінські рішення.
З повагою, Олександра. ПриватБанк

geloleg
geloleg
4 січня 2014, 17:37
privatbank.ua/kredity/oplata-chastyami/
А на сайте нельзя было посмотреть или в брошюрке в каждом отделении!!! С начало нужно ознакомится с услугой или продуктом банка, а потом только оформлять!!!
uri1978
uri1978
8 січня 2014, 17:03
Обычное кидалово, правильно?
KOM413328
KOM413328
4 січня 2014, 19:52
Все, что написано в вашей… брошюре,… сайте, и что говорят ваши… сотрудники-не должно расходиться на на «йоту»… А тут поголовный обман-карты навязывают, про комиссии и проценты постоянно лгут, все условия перековеркают.Вас бы всех на очную ставку к следователю в прокуратуру-ЭХ, там бы вы накрутили и на срок себе напели…
Ugu Aga
Ugu Aga
5 січня 2014, 9:57
Все правильно
НО
Человек приходит в отделение, ему объясняют на словах, а потом уже ничего исправить без суда нельзя.
А каким может быть договори когда одна сторона (банк), в любой момент превыпустит брошюру или изменит правила на странице сайта?