ПРИВАТБАНК-КРИМІНАЛЬНИЙ БАНК

aaaa4444 28 серпня 2013, 20:27
ЛЮДИ ТІКАЙТЕ З ЦЬОГО БАНКУ!!! Я стара пенсіонерка. Мені 74 роки! Я рийшла, перевипустити тільки одну карту Приватбанку-пенсійну! Мені видали Карту для виплат на яку я отримуватиму пенсію І КРЕДИТНУ КАРТКУ УНІВЕРСАЛЬНУ, ЯКУ Я НЕ БАЖАЛА. Яще до оформлення їй сказала, що мені більше ні яких карток і послуг Приватбанку. АЛЕ ВОНА ЇЇ ВСЕ РІВНО ОФОРИЛА І НЕ ВИДАЛА!!! ТОБТО Я МАЛА БИ МАТИ ЇЇ НА РУКАХ, А НЕ В ВІДІЛЕННІ! І НЕЮ МОГЛИ Б КОРИСТУВАТИСЯ НЕЮ ЧУЖІ ЛЮДИ!!! А УНІВЕРСАЛЬНУ НЕ МАЮТЬ ОФОРМЛЮВАТИ БЕЗ ЗГОДИ КЛІЄНТА!!! ЦЕ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ«ПРО БАНКИ ТА БАНКІВСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» ТА«ШАХРАЙСТВО»!!! ВОНИ ПОРУШУЮТЬ ПРАВА ЛЮДЕЙ!!! НАВІТЬ ОЩАДБАНК ТАКОГО НЕ РОБИТЬ! ТА Й ДУМАЮ, ЩО ІНШІ БАНКИ ТЕЖ. АЛЕ СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ОБМАНЮЮТЬ!!! ОСОБЛИВО ПЕНСІОНЕРІВ!!! СКАЖЕТЕ, ЩО ОФОРМИТИ МОЖНА НЕ ОФОРМЛЮВАТИ ЯКЩО ПІДЕТЕ ДО НАЧАЛЬНИКА! ЯКА ЛЮДИНА, ПЕНСІОНЕРКА ПІДЕ ДО НЬОГО ЧИ ХОЧ БУДЕ ЗНАТИ ПРО ЦЕ!!! Я цю інформацію дізналася тільки у оператора і через 1,5 години!!! Я ДУМАЮ, ЩО БАГАТИЙ БАНК ТАКОГО НЕ РОБИВ!!! ТОМУ Я ДУМАЮ, ЩО ПРИВАТБАНК-БАНКРОТ!!! БО ВІН ЦЕ РОБИТЬ, ЩОБ ЗБАГАТИСЯ!!!
29 серпня 2013, 13:17
Шановний клієнт!
Приносимо вибачення за доставлені незручності.

При оформленні нової «Карти для виплат», так і при її перевипуску, керівники відділень можуть оформити тільки «Карту для виплат» без картки «Універсальна».

За наданою Вами інформації, ми б хотіли провести розгляд і прийняти управлінське рішення до співробітника, який допустив неякісне обслуговування. Будемо вдячні, якщо Ви уточніть дату, приблизний час відвідування відділення, а також контактний номер телефону для зворотного зв'язку, відправивши лист на адресу електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, посилаючись на це повідомлення.

Заздалегідь спасибі!
З повагою. ПриватБанк.