Реструктуризація - МРІЯ

golenevsky 14 квітня 2013, 19:16
добрий день мене з Приватбанком повязує з 2010 року кредит в вигляді овердрафту на розрахунковий рахунок по підприємцю. Все йшло добре до моменту погіршення ситуації в бізнесі. Приходив в Головне управління Банку у Львові, просив реструктиризувати офердрафт, на, що мені відповіли потрібно щоб пройшло 90 днів на подачу тільки заявки і то ніхто не дасть гарантії її прийняття., тепер дзвонять і погрожують судом. Хоч я пояснив проблему несплати, і починаю сплачувати частинами. сума боргу 35000грн. Просив розбити суму на 6 місяців але в усному порядку було відмовлено. Прошу прокоментувати, як що хтось стикався з такою проблемою.

PrivatBanker
PrivatBanker
15 квітня 2013, 9:53
Golenevsky, доброе утро!
Реструктуризация проблемной задолженности разрешена клиентам, имеющим просроченную задолженность по любым беззалоговым активам сроком свыше 180 дней.
В рамках программы реструктуризации банк списывает часть начисленных штрафов, пени и комиссий, чем создает наиболее комфортные условия для выполнения клиентом его долговых обязательств.

Для получения детальной консультации, Вы можете отправить нам письмо на адрес электронной почты web-hotmail@privatbank.ua ссылаясь на это сообщение, указав контактный номер телефона, для обратной связи или позвонив по телефону 0800 505 120.
golenevsky
golenevsky
15 квітня 2013, 10:10
0676700562 Назар Юрійович. дякую за пояснення, листа вислав.