Женя Беляева 15 червня 2023, 10:48
Мала в банку валютний депозит, переживала чи зможу забрати. На днях забрала, віддали без лишніх нервів, гарними новими купюрами))
15 червня 2023, 16:43
Дякуємо що обираєте МТБ Банк! Заходьте до нас ще :)
Linn 13 червня 2023, 16:57
Даже в такое сложное время работают все услуги, специалисты помогают разобраться с поблемами
14 червня 2023, 9:26
Дякуємо за ваш відгук!
Linn 12 червня 2023, 18:56
Что-то давно не отзывался о банке, а ведь обслуживаюсь. И мое отделение в новое помещение переехало, стало просторно, красота! Еще бы обед отменили…
Все по-прежнему, нет больших очередей, в кассе обычно есть деньги, сотрудников облачили в форму (что для меня не принципиально). Для вкладчиков условия хорошие.
13 червня 2023, 9:07
Раді бути корисними! Заходьте до нас ще :)
Linn 12 червня 2023, 10:39
Надійшов переказ від родичів із Німеччини по вестерну, отримала за кілька хвилин, видали навіть без попереднього замовлення валюти!
Linn 12 червня 2023, 10:05
чудовий банк! все так здорово! і каса! і операційний зал! віп-обслуговування! супер!
Алексей Зюков 19 травня 2023, 16:13
Очередная плюха от МТБ — учетная запись заблокирована 18/05/2023 без каких-либо причин после авторизации. Дозвониться до банка не могу в течение всего дня — ответ один «все операторы заняты».
Судя по всему учетные записи заблокированы у многих.
Жене дозвониться удалось, ее учетную разблокировали. На вопрос почему была заблокирована учетная запись, последовал очень бессмысленный дежурный ответ — «автоматическая блокировка учетной записи». Больше никаких объяснений. Как часто будут происходить такие автоматические блокировки.
Крайне не удобный банк с очень малым количеством услуг и отвратительным отношением к клиентам.
23 травня 2023, 17:52
Олексію, добрий день!

У зв'язку з новою хвилею випадків шахрайства для більшої безпеки були тимчасово впроваджені посилені заходи з верифікації клієнтів банку.

У Вашому випадку блокування облікового запису в мобільному додатку відбулося автоматично при зміні девайса. Для розблокування облікового запису Вам необхідно зв'язатися зі службою підтримки банку.

Для зв'язку із МТБ Банком необхідно користуватись офіційним номером телефону підтримки клієнтів 0 800 500 255 та чат-центром, у який необхідно перейти тільки з офіційного сайту mtb.ua у розділі «Контакти» або з мобільного додатку МТВ360.

Наразі повідомляємо, що МТБ Банк не телефонує клієнтам для отримання конфіденційної інформації по картках та не використовує чат-боти для зв’язку з клієнтами банку з метою дізнатися номер телефону або Ваші персональні дані.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Щодо переліку доступних послуг у банку — ми постійно працюємо над розширенням та покращення якості сервісів. Підкажіть, які додаткові послуги Ви хотіли б бачити в МТВ360?
Belly 19 травня 2023, 9:12
Зручний додаток, особливо після додатку від Сенсу, можливо не надто наворочений, але для моїх потреб вистачає
19 травня 2023, 15:14
Завжди до ваших послуг! Дякуємо, що ви з нами :)
sonnata 11 квітня 2023, 14:01
11 квітня 2023, 16:51
Завжди до ваших послуг! Дякуємо, що Ви з нами :)
CoJIHuSHko 22 березня 2023, 10:46
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 2
У банка невисокі комісії за перекази, в порівнянні з іншими, обслуговування вічливе, проблеми вирішують. Поки всім задоволена
22 березня 2023, 19:16
Завжди до Ваших послуг! Дякуємо, що Ви користуєтесь сервісами МТБ Банку :)
игорь гречухин 21 березня 2023, 19:49
Сотрудники ввели в базу мои персональные данные с ошибками. Теперь система не может меня идентифицировать. В результате на карте зависла крупная сумма, которую не могу ни снять, ни отправить по назначению.Проблема не решена.
22 березня 2023, 19:38
Ігоре, дякуємо за звернення! Фахівці банку вже вирішують проблему. Найближчим часом повернемося до Вас із зворотним зв'язком
Полезный комментарий
игорь гречухин 21 березня 2023, 21:02
Подчеркиваю, проблема НЕ решена. Деньги зависли.
alexav1710 27 лютого 2023, 20:50
Відділення за адресою: Полтава, вул. Європейська, 2
Нещодавно звернулася до Полтавського відділення, щоб оформити депозит під купівлю валюти. Співробітники банку швидко і якісно допомогли мені відкупити рахунок, встановити мобільний додаток, та надали консультацію з розміщення депозити.
28 лютого 2023, 10:16
Дякуємо за ваш відгук! Завжди раді допомогти та надати необхідні консультації.
asanna 18 лютого 2023, 10:33
Дуже зручно, що банк підключився до банкоматного роумінгу, так як банкомати саме цього банку розташовані не зручно для мене, тепер можу користуватись і іншими банкоматами))
20 лютого 2023, 11:19
Дякуємо за ваш відгук! Банкоматний роумінг і справді дуже зручний сервіс. Раді, що стали вам корисні.
ylsburgxtajz 14 січня 2023, 12:52
Вперше звертаюсь до цього банку. Терміново потрібна була карта. Все розказали, що потрібно, як швидше і краще, пояснили всі умови, допомогли і з вибором і все це в телефонному режимі
Оленка Василівна 23 грудня 2022, 16:48
чи можна у вас обміняти готівку онлайн? до найближчого відділення дуже далеко їхати
26 грудня 2022, 9:45
У мобільному додатку МТВ360 можлива конвертація – обмін долар/євро на гривню.
А вже придбати долар/євро можливо тільки з розміщенням на депозит на 3 місяці (у МТВ360 цей функціонал ще на етапі реалізації, скоро очікуємо на реліз з оновленнями)
Demochkooi 21 листопада 2022, 16:34
В травні 2022 року отримали кредит на поповнення обігових коштів нашої ферми (СВК «Ягідки»). Ситуація для нас була критична (власне як і для багатьох підприємств України в цьому році. Наше підприємство знаходиться у Бучанському районі Київської області і було під окупацією.
Колектив СВК «Ягідки» твердо вирішив відпрацювати сезон та внести свій вклад в економіку воюючої України.

Через підвищення цін на матеріали і послуги, необхідні для виробництва нашої продукції, виробничий сезон для нас був під великим питання, Без кредитора точно.

Ми звернулись до МТБ…далі тільки подяка! Колективу банку за злагоджену роботу, клієнтоорінтованність, максимальну увагу до наших потреб та побажань. Враховуючи короткі терміни, в які ми гостро потребували підтримки — команда МТБ працювала екстра швидко та якісно. Інколи з посадовцями зв’язувались навіть у не робочі дні, отримували консультації та радились. Підібрали для нас максимально оптимальний варіант позики😘
Складалося відчуття, що колектив банку переживає за наш бізнес не меньше за самих нас👍 це прекрасно, коли всі роблять те, що вміють найкраще — ми вирощуємо орнанчні ягоди, банк шукає та надає нам максимально підходящі послуги та ресурси. Український банк працює для українських підприємств.
Особлива подяка Наталії Рахновецькій — дякую🤝 Та пробач бо тебе ми мучили конкретно.
Кредитному комітету — за довіру та адекватну оцінку наших потреб та можливостей👍
Голові правління теж подякували — хороший банк, колектив, атмосфера, так тримати 👍
Всьо, бувайте здорові!
Слава Україні!
22 листопада 2022, 9:34
Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи! МТБ Банк докладає всіх зусиль, аби український бізнес відчував професійну підтримку з боку українського Банку-партнера. Завжди Вам раді та раді разом плідно співпрацювати задля спільної мети – найкращого майбутнього нашої країни.
Yakin29 12 листопада 2022, 11:19
Скоро закінчується валютний депозит, читаючи відгуки користувачів про інші банки вирішила наперед подзвонити та замовити валюту, заявку прийняли і сказали, що все буде без проблем. Тепер чекаю))
kdnepr 31 жовтня 2022, 15:29
при переводе денег между своими счетами в мобильном приложении пишет что комиссия 0, а после перевода снимается комиссия
я специально спросил в поддержке перед тем как делать операцию, и мне ответили что между своими счетами без комиссии
а в итоге сняли комиссию, я буду жаловатся в НБУ
1 листопада 2022, 16:48
Ваше звернення обов'язково буде розглянуто. Повернемось до Вас із відповіддю найближчим часом, як тільки з'ясуємо деталі!
Vadim2021 9 жовтня 2022, 14:19
Банк непоганий, однак йому є над чим ще працювати. Не самий зручний мобільний банкінг, ще мало послуг, які можна отримати онлайн, хоча і тут помітний розвиток)))
10 жовтня 2022, 12:03
Дякуємо за ваш відгук! Команда МТБ БАНК постійно працює над покращенням та розширенням дистанційних сервісів для фізичних та юридичних осіб у застосунках МТВ360, MTB-B, MTB Office.
Будемо вдячні, якщо повідомите ваші побажання, що саме на ваш погляд важливо внести в план допрацювань у найближчий час :)
noliw 21 вересня 2022, 10:25
Я розумію які зараз часи і що не може все бути, як до 24.02…Але ж! В моєму місті 1 відділення і працює воно Пн-Пт з 9 до 16…Увага, питання: як працююючій людині потрапити на обслуговуванння???
22 вересня 2022, 11:05
Дякуємо за Ваше звернення! Вкажіть будь ласка місто у якому ви зараз мешкаєте, щоб розуміти про яке саме відділення йде мова. Будемо вдячні за зворотній зв'язок
DmytroK70 31 серпня 2022, 22:06
31 серпня я звернувся до відділення МТБ банку у м. Івано Франківськ з метою оформлення депозиту. Співробітник банку, узнавши що я є преселенцем з Луганської області, відмовив мені і обслуговуванні. В порталі ДІЯ я маю довідку внутрішньо перемішеної особи, однак працівник банку не прийняв її до уваги та вимагав довідку у паперовому вигляді. Керівник відділення зайняв позицію свого співробітника. Він заявив що мені відмовлено на підставі внутрішніх нормативних документів банку. Назвати конкретний документ, який забороняє банку обслуговувати громадян України що зареєстровані в Луганській області, керівник відділення відмовився. Вважаю цей факт актом дескримінації громадян України східних областей, які потерпіли від російської агресії та вимушені були покинути свої домівки.
5 вересня 2022, 18:52
Доброго дня, Дмитре! Відповідно до внутрішнього положення щодо обслуговування клієнтів у МТБ БАНК — для відкриття депозитного рахунку необхідним є повний пакет документів, у тому числі довідка ВПО (внутрішньо переміщеної особи) на паперовому носії, через те, що адреса прописки на окупованій території м. Луганськ не дає змоги відкрити депозитний рахунок.
Співробітники банку запропонували вам свою допомогу. Якщо немає довідки на паперовому носії, то взяти її через за стосунок ДІЯ через шеринг банку. Але через технічні складнощі з додатком, не вдалося її отримати в рамках шерингу. Було запропоновано вам оновити за стосунок ДІЯ, однак від вас була відмова.
Спробуйте все ж оновити застосунок та звернутися повторно. Ми будемо раді бачити Вас у числі клієнтів банку. Наш банк завжди готовий задовольняти потреби та побажання клієнтів, допомогати з вирішенням питань, однак дотримуючись норм закону на внутрішніх розпорядків банку. Дякуємо за розуміння

Курс валют в МТБ Банк

Курс валют в МТБ Банк