Відгуки про компанію — 191

Nataliaustim2023-06-16 10:26:41
Послугами цієї контори ніколи не користувалися. Дзвонять хами, які хочуть отримати від мене інформацію, а самі не дають відповіді на питання. Потім включають терор пр дзвінкам телефону. Кожні 10 хвилин. Вважаю цю контору ганебною помойкою. Яка нехтує людьми. Прийдіть міри по діяльності цієї контори.
Ilona1990202022-02-17 19:33:32
Скажите пожалуйста чего Вы вообще звоните на мой номер телефона если у меня никогда не было оформление кредита у Вас???
Даже если кто-то дал мой номер как поручителя, это не мои проблемы!!!
Моё согласие, а так же письменное соглашение у Вас есть??? Я согласилась выступать поручителем??? Вы думаете, что сдадут нервы и я оплачу чужой кредит??? Угу, Вв очень ошибаетесь!
Продолжайте в том же духе, будем тогда по-другому решать этот вопрос!!!
Dashach2022-01-20 14:12:40
Начались звонки, причём через каждый час. Сначала звонили какое то *** и угрожало, а потом включили робота который наяривает по 50 раз за день. Причём я кредит не брала, поручителем не была и вообще отношения не имею к человеку ко опыт взял тот кредит!!! Буду писать заявление в Полицию!!! Шарашкина контора!
Bukaka21912022-01-04 17:12:34
Це просто жах! Мало того, що височенні проценти, не кваліфіковані співробітники, так іще і розводять просто на гроші на рівному місці! Не попадіться, як я! Завчасно проплатила позику, АЛЕ! так склалося, що в святковий день. І, головне, що через особистий кабінет! Це мене і погубило. В усіх інших мфо, а досвід у мене, нажаль, не маленький, якщо сплачуєш через особистий кабінет, в будь який день, не важливо, в будь який час, гроші заходять протягом 5-10 хвилин. І ТІЛЬКИ В КРЕДИТ КАФЕ, якщо ти оплачужш через особистий кабінет, ОСОБЛИВО! в святковий день, гроші можуть іти 3-4 дні!!! Ви уявляєте? І весь цей час вам будуть нараховувати відсотки за договором. В моєму випадку це 300грн/день! Тобто я втратила 900грн просто, через їх довбану систему банківського обслуговування! Всі консультанти, що на гарячій лінії, що в точці видачі кредитів, казали одне і те саме — так працюють банки. Але в банку казали інше, що гроші вони вже давно можуть завести на свій рахунок, бо вони вже давно списані з мого, і просто чекають на їхньому депозиті!!! І в усіх інших мфо теж оплата швиденько проходить. І ТІЛЬКИ В ХИТРОЗРОБЛЕНОМУ КРЕДИТКАФЕ, ваші гроші будуть крутити до нестями! НЕ РОБІТЬ МОЄЇ ПОМИЛКИ! НЕ ГОДУЙТЕ ЦИХ ЗВІРІВ! Вони вичавлять з вас останнє!
nutakim2021-12-21 13:28:09
Шантажували та погрожували. Телефонувалии представлялися поліцією, автодозвін був майже цілодобово.
Anon282021-10-24 21:42:49
Шантажували, вимагали заплатити кошти людини, яку я не знаю. Телефонували представлялися поліцією, автодозвін був майже цілодобово. Як на таку галіму кантору немає управи? Я не розумію! Чому не може Нацбанк зайнятися такими людьми, котрі шантажують, вимагають? Прикрили це кодло,і не було б проблем! Люди, ніколи не ведіться на цей розвод!!! Бо дуже сильно пожалкуєте! Просто жах, а не КредитКафе!!!
Ok19722021-10-23 15:54:20
У бывшего мужа незакрытый кредит в этом заведении. Муж не смог закрыть долг по состоянию здоровья — инсульт, реанимация и паралич ног. Хотя до этого достаточно платил бешенных процентов. Но этой конторе на все начхать, все мало.
Зная, что я ранее брала у них кредит и добросовестно оплачивала, начали вызванивать мне с требованием погасить долг. На обьяснение, что я не имею к этому отношения, лично не брала и не давала согласие на кредит, не выступала поручителем- хамят, запугивают. Еще они стали звонить моему несовершеннолетнему ребенку и, не слыша ребенка, что он еще маленький, требуют и запугивают. Звонят и днем и ночью и автодозвоном и лично. Вышибалы вне закона
afb2021-10-13 09:47:43
Я не заёмщик, недобросовестные люди сослались на мой номер телефона. Методы выбивания долга различные. Могут представлятся полицией (+380635412576), кавказцами (+380686328799). Попытки шантажа, угрозы, маты, Основная цель запугать, вывести из равновесия. В реальности — пустышка. Когда запугивания не действуют, подключают робота-дозвонщика.
Alex54142021-08-13 18:46:27
Я не брал в этой дыре кредит но брала бабушка. Брать кредит в этом кредитном ведре не советую и прошу никого не брать, реально просто ужас. Будут звонить всем вашим родственникам, соседям будь либо кому кто что-то про вас знает.
У меня отец работает в органах на большой должности реально большой. И они его не боятся, звонит автобаба говорит чтобы разобрались с кредит кафе. причем тут мой отец к моей бабушке (бабушка по маминой линии, с которой отец уже не в браке давно)
Было много угроз мне и бабушке. Звонят представляются полицией (по этому поводу как и по поводу угроз И так далее отец написал заявление и пощвонил нужным людям) я думаю скоро это ведро закроют, так как доводят людей до сказа, ребят удачи вам, все ждите хороших известий кто звонил мне и кто ставил отце автодозвон.
Hrustia2021-08-03 11:45:50
Є третьою особою в договорі, дзвонять навіть моїм батькам, кажуть що я є частиною банди, що їдуть конфіскувати майно
До чого тут взагалі я…
Хамлять, не дають вставити слова… як на мене краще перечекати ніж звертатися за такою позикою…