Телефонний «шантаж» через прострочку виплати кредиту!!!

DarkKnight 9 квітня 2016, 15:02
Мій родич взяв кредит на техніку, на місяць прострочив платіж. Прописаний він там же, де і я (студентка, 20 років) та моя бабуся (пенсіонерка, 71 рік). Проте людина тут не проживає, маємо лише його мобільний, та й той вимкнений. На довгий час пропадає не вперше, тож на сполох не б'ємо, може й на заробітки кудись поїхав…
Так от, платив він раніше завжди вчасно, раз прострочив, та вже на наступний місяць усе оплатив, штраф у тому ж числі. Тепер ситуація повторюється і працівники банку телефонують від 2 до 6 разів на день, ВИМАГАЮТЬ, аби він оплатив кредит або щоб замість нього заплатили ми. Цитата працівниці:" То заплатіть за нього, 250 грн — то не є великі гроші". Живемо ми на бабусину пенсію — 1200 грн, для нас, очевидно, це великі гроші, та й яке відношення я маю до чийогось кредиту? Більше того, працівники не представляються, а коли я кажу їм, що немає можливості зв'язатися з тим родичем — позволяють собі розмовляти в грубому тоні, хамити і навіть кричати. Бабусі вже двічі ставало погано, бо в людини слабке серце. Дзвонить кожен раз інша людина, тому мушу все пояснювати по новій кожен раз. Є ж якась база данних на клієнта, звідки можна прибрати цей домашній номер телефону і більше не псувати людям ні нерви, ні здоров'я.
11 квітня 2016, 12:40
DarkKnight, доброго дня! Надішліть на info_client@alfabank.kiev.ua
— Дату і час дзвінка
— Номер телефону, з якого телефонують
— Номер телефону, на який дзвонять
— ПІБ боржника або номер договору
ця інформація допоможе нам у розгляді Вашого звернення.

sanch ☺
sanch ☺
9 квітня 2016, 21:23
Игнорируйте звонки, посылайте их на 3-и буквы. Это обычные «коллекторы», в гугле есть много статей, кто они такие и как с ними бороться.
10 квітня 2016, 11:46
Верно пишут, это не банк. Банк понимает, что добиться ничего не сможет и колекторам отдал, что бы чистенькими остаться. Делайте то, что делают все люди когда им звонят такого рода «люди»(там обычно одно необразованное быдло сидит) посылайте их куда подальше.
vladimir2020
vladimir2020
11 квітня 2016, 8:37
Это так ведет себя банк, а именно отдел по работе с задолженостью. Хамит так, что на голову не налезет.
11 квітня 2016, 15:19
Сути это не меняет, хамов просто посылать. Если они не слышали о таком понятии как «этика» то как они могут называться банковскими сотрудниками? Просто быдло.
2 2
2 2
23 квітня 2016, 15:26
Они и дальше будут звонить. Все жалобы, оставленные на горячую линию, не решат вопроса вашего. у них это называется — «Согласно стратегии общения». Выхода два :1.не брать трубку и игнорировать, как раньше было подмечено. 2. записать пару разговоров с ними на диктофон и идти в милицию. Только не с жалобой на банк, а на конкретных сотрудников банка, которые звонили и требовали денег от лица этого банка. пусть в милиции решают, есть ли состав преступления. как минимум их на работе потрепют немного.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Телефонний «шантаж» через прострочку виплати кредиту!!!