Нікому не рекомендую мати справу з альфа-банком

pavel3435 22 березня 2016, 9:30
Доброго дня.Я хотів би застерегти всих хто ще не мав справу з альфа банком, краще з ним не мати справу.Доречі реклама вже дістала, який би я сайт не відвідував, скрізь пропонують кредит на супер вигідних умовах і вже чомусь цей банк став банком України.Я сам брав кредит у 2008 році, спочатку все було пормально.а потім, як я виявив у кожному договорі є підводні камені, мене не повідомивши, хоча банк міг з переліку видів оповіщення клієнта, надіслати мені листа, та він вибрав досить простіший спосів, просто розмістив інформацію на своєму сайті, а як виявилось кожен клієнт банку повинен чи не щодня заходить на сайт банку та провіряти чи не змінились умови кредитування.Ось так коли я розбирався про певні незаконні нарахування, з помилки доречі банку, що з мене з 2009 по 2014 р списали додадково 15600 гр, це з суми кредиту 26000.Я справно платив певні суми, вважаючи, що це і є мін.платіж, а виявилось, що в дану суму входило ще 2% від суми щомісячно списували за розрахунково-касове обслуговування і довести, що я правий ніяк, оскільки у випискі ця сума вказується як страховий платіж, а на мою скаргу прийшов лист, де банк пояснив.що техн.збій і це списання роз.кас.обслуг., про яке вони мене ніби-то повідомили розмітивши інформацію на своєму сайті.Так я знайшов, цей підпункт, тому укладаючи договір з даним банком він буде обов«язково, це вам не приват, де все набагато простіше, а досить як на мою думку хитрий та підступний банк.Читайте уважно маленькі буковки договору, тому вони й маленькі, щоб ви не мали змогу їх прочитати та осмислити суть того під чим ви підпишитесь.Хочу окремо подякувати сайту Мінфін, з допомогою якого за два тижні вирішилась проблема створена мені банком, яку я намагався вирішити з банком рік та безуспішно, тому деякі проблеми та питання тут можуть допомогти вирішити.Некомпетентність працівників банку велика, грубі не можуть дати відповіді стосовно певних нарахувать, хоча повинні пояснювати.Досвід залишився НЕГАТИВНИЙ… Краще кредит взагалі не брати в жодному банку по можливості…
Полезный комментарий
sanch ☺ 22 березня 2016, 14:34
«це вам не приват, де все набагато простіше» что в привате проще??
Приват Вам также не пришлет письмо о изменениях в тарифах, кроме того у него еще и условия договора меняются каждый месяц.

sanch ☺
sanch ☺
22 березня 2016, 14:34
Корисний коментар
«це вам не приват, де все набагато простіше» что в привате проще??

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Нікому не рекомендую мати справу з альфа-банком