Телефонний тероризм

alexmz 26 лютого 2016, 9:53
Доброго дня!

Я маю нещастя бути клієнтом Вашого банку. Працівники Вашого банку методом шантажу і тиску намагаються змусити мене виплатити так звані штрафні санкції за моєю начебто заборгованістю. Жодних документів про цю заборгованість я не отримала. Постійні телефонні дзвінки з погрозами. На мої скарги банк не реагує. 15 січня я направила письмову скаргу, відповіді на неї я не отримала, на гарячій лінії сказали, що вона була надіслана простим листом. Звертаю Вашу увагу на те, що згідно п. 84 Типового договору, розміщеного на Головному сайті Банку, «всі повідомлення будуть вважатися належними, якщо вони здійснені у письмовій формі та надіслані рекомендованим листом, кур'єром, телеграфом...», а згідно п 12.3 цього ж Договору «документом, що підтверджує відправлення Стороною повідомлення… є квитанція поштового відділення про відправлення рекомендованого листа».

Окрім того, сьогодні з номеру 0462616065 о 9 год 18 хв моїй співробітниці телефонувала особа, яка представилась працівником Альфа-банку. Дана особа надала інформацію про те, що я є Клієнтом банку, вимагала надати особисту інформацію щодо надходжень коштів і моїх особистих даних. Звертаю Вашу увагу, що моя співробітниця не є моєю контактною особою, при цьому є Клієнтом банку. Таким чином, працівник банку, який телефонував моїй співробітниці, порушив п. 11.4 Кодексу корпоративної етики банку, розміщеного на Головному сайті банку. На моє неодноразове прохання надати мені документальне підтвердження існуючої заборгованості Банк відповідає відмовою. Крім того, в телефонних бесідах працівник банку використовують некорпоративний метод спілкування, що порушує п 12.6 Кодексу корпоративної етики банку, а також підпадають під дію Ч1 Ст.19 (п.2) Закону України «Про захист прав споживачів». Вимагаю прийняти відповідні міри до працівників банку. які працюють з порушенням законодавства, надати мені документальне підтвердження існуючої заборгованості, припинити тероризувати дзвінками мене та моє оточення
29 лютого 2016, 15:59
alexmz, доброго дня! Надішліть, будь ласка, на info_client@alfabank.kiev.ua Ваш ІПН з посиланням на відгук, ми перевіримо інформацію з питання.

posetitel25
posetitel25
29 лютого 2016, 17:36
З огляду на вищевикладене Ви добре обізнанні з ЗУ «Про захист прав споживачів», ознайомтесь з ЗУ «Про банки та банківську діяльність», та ЗУ «Про звернення громадян» та починайте відповідати банку його ж методами: звернення до відповідних органів з повідомленням про порушення термінів розгляду звернення, повідомлення про порушення банком/розголошення банком інформації, що становить «банківську таємницю», якщо тааке розголошення завдало шкоду Вашим інтересам то звертайтесь до суду з відповідним позовом.
29 березня 2016, 11:45
Добрий день! У мене також виникла ситуація з простроченою заборгованістю.Не змогла оплатитити два місяці.Пояснювала ситуцію.просила допомогти підказати як можна вирішити це питання.але виявляється ніяк.Працівники хами телефонують з погрозами.складається враження що я у кожного з них позичила гроші і відмовляюсь повертати.А вчора взагалі повідомили що якщо не оплачу до 30,03 то піду по сусідах зичити гроші.та й ще до всього цього розішлють інформацію про мою заборгованність всім.
29 березня 2016, 11:46
І ще напишіть будьласка чому телефонують з прихованого номера?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк