Надоїдлеві дзвінки і хамство Ольги по номеру 0800500286

andry1990 20 лютого 2016, 13:29
Я не являюсь клієнтом цього банку і після розмови з Ольгою точно ніколи ним не буду! До мене дзвонили з номера 0800500286 на рахунок друга по його заборгованості, хоча це була помилка банку тому що він все оплатив, має квитанції. Коли до мене передзвонили перший раз мене не було дома залишили номер і просили передзвонити. Я не передзванював оскільки мав певні справи думав коли їх вирішу тоді і передзвоню. Так надзванювали кілька днів підряд(До мене дзвонили 17,18,19.02.2016.). коли я передзвонив(20.02.2016) по даному номер то відповіла Ольга і на моє запитання чому до мене надзвонають вона спитала чи Я являюсь клієнтом банку на що Я відповів що ні і вона кинула трубку передзвонивши до неї щераз і сказавши щоб вона не кидали трубку(це я казав на повишених тонах, оскільки вона мене дуже розізлила разом з вашим банком) вона почала хомити і знову кинула трубку. на третій мій дзвінок відповів якись чоловік який зарзу не придставився. але розяснив ситуацію і сказав що вже все вирішено хоч і не вибачився. Отдже розкажіть своїм працівника як потрібно спілкуватись з людьми якщо вони не вміють то потірбно задуматись над тим чи вони відповідають даній роботі, можливо їм потрібно підшукати інакшу професію. Прошу вас вияснити про компетентність Ольги на даній посаді і повідомити мені результат.
23 лютого 2016, 10:49
andry1990, доброго дня! Прийміть наші вибачення за цю ситуацію, уточніть, будь ласка, з якого номера телефону і на який Ви дзвонили — ми проведемо роботу з співробітником.

25 лютого 2016, 10:03
Мені подобається відповідь банка «уточніть, будь ласка, з якого номера телефону і на який Ви дзвонили — ми проведемо роботу з співробітником», адже це стосується не лишеВашої ситуації і якогось даного співробітника, а взагалі всіх працівників та їх дзвінків. я теж не є клієнтом банку, але на адресу мого проживання надходять листи невідомій мені людині, я зателефонувала на гарячу лінію зі стаціонарного робочого телефону, залишила запит, і вказала свій мобільний для зворотнього звязку. Мені почали після цього телефонувати на робочий номер, і що цікаво, запитують мене, а так як я на робочому місці буваю рідко, бо постійно у відрядженнях, то оператор просто відключається. Звісно на роботі керівництво негативно відноситься до таких дзвінків, тому я сама була зателефонувала, іввічливо попросила мені більше телефонувати на робочий, на що мені відповіли, що телефонували мені лише на мобільний. коли я вказала дату та номер телефону дзвінка, мені почали ставити запитання…
25 лютого 2016, 10:08
Мені почали ставити запитання...1) чи впевнені ви що це альфа банку телефонували, чим можете довести.
2) точний час (дата це другорядне)
3)ПІБ оператора
4)з якого питання телефонували. Я відповіла. що я відповідав на дзвінок мій співробітник
І головне, оператор мені сказала, що якщо я не маю таких даних, значить дзвінка не було. ЯК З НИМИ МОЖНА ВЗАГАЛІ ПРО ЩОСЬ РОЗМОВЛЯТИ?
cdimacdima
cdimacdima
18 березня 2016, 15:29
Якогось біса до моєї жінки на телефон прийшло СМС з цим номером та інформацією для якогось Костянтина, в якого переліміт по картці. Номеру телефону вже років 6 або навіть більше і ніякого Костянтина ми не знаємо.
Denys Cherkasov
Denys Cherkasov
23 січня 2017, 16:18
Пришло смс — Шановний клієнт, Ви не внесли черговий платіж. Сума прострочення збільшується. Альфа Банк сьогодні очікує оплату 1030,72 грн.0800500286
Позвонил в банк, сказали долга нет.
Но на следующий день звонок от коллектора(+380462616068), я ДОЛЖЕН, Это как?
62071921
62071921
20 червня 2017, 16:15
Альфа-Банк, объясните, почему людям, не являющимся клиентами вашего банка приходят СМС с номера 0800500286 о том, что не оплачен «черговий платіж».
Такое сообщение получил я и ещё двое моих знакомых, ку которых также НИКОГДА не было отношений с вашим банком, да и не будет судя по всему.
Вы там совсем охренели со своим спамом?
Сергей Студенчииков
Сергей Студенчииков
11 листопада 2018, 14:19
Каждый день от имени вашего банка приходят угрозы всем моим лблизким родственником, а кредит бы погашен 3 месяца назад.Но самое интересное, я не являюсь клиентом вашего банка! И это все делается ради 232.52 грн которые я оплатил интернет случайно и забыл, такое днище а не банк.Всего плохого!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Надоїдлеві дзвінки і хамство Ольги по номеру 0800500286