Крайне не рекомендую

iriska050710 2 грудня 2015, 14:37
Відділення за адресою: Черкаси, бул. Шевченка, 258
Фонд гарантирования вкладов осуществлял выплату через Альфа-Банк. Оформили их карточку. Никто не предупредил, что с карточки нельзя снимать больше 5000,00 грн в месяц без комиссии. Предупредили. что больше 5000,00грн в день нельзя( причем это подтвердили 2 сотрудника отделения), но никак не в месяц. В результате, сняв 11000,00 грн, я заплатила 210,00 грн комиссии банку за перелимит 6000,00 грн. 35% комиссионных на ровном месте на выплатах Фонда гарантирования вкладов. В кассе не было возможности получить, потому что отделений банка на всю Черкасскую область -2 ( по моему).На сайте банка недостоверная информация о тарифах
4 грудня 2015, 10:57
iriska050710, добрый день! Примите наши искренние извинения за некорректную консультацию сотрудником банк. Уточните, пожалуйста, дату и время Вашего визита в отделение.

Сергій Іванов
Сергій Іванов
3 грудня 2015, 17:36
В Хмельницькому також при виплаті коштів ФГВФО, працівник банку проінформував про максимальний ліміт зняття з карти, а про комісію що більше 5000,00 грн. «чомусь забув» і в касі також коштів не булу, все через банкомат, напевно така установка з ГБ. Але сьогодні на банкоматі вже є інформація про комісію. Деякі працівники відділення банку (чому деякі, тому що хто і на якій посаді невідомо) не профісійно підходять до виконання своїх обовязків. Керівництву потрібно звернуту увагу! Побажання банку: працювати прозоро!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк