Ввічливі шулери

alpha1 5 травня 2015, 17:49
Банк без попередження і без мого відома пролонгував мій депозит, термін якого стік у вихідний день, аргументуючи це тим, що забирати гроші потрібно у день закінчення терміну

(тт. у вихідний). Тепер я змушений писати заяву про дострокове розірвання депозиту з втратою відсотків. Гроші обіцяли повернути за 8 днів. На рівному місці банк… мене на 200 гривень.
6 травня 2015, 13:18
аlpha1, добрий день! Якщо за вкладом Клієнта передбачена умова пролонгації депозиту, Клієнт може відмовитися від пролонгації. Відмова від пролонгації можлива:
• відразу, в момент оформлення депозиту;
• протягом усього терміну його дії.
Для всіх депозитів з метою отримання частини вкладу або всього вкладу достроково готівкою в касі банку в еквіваленті від 2 000 грн. (за курсом НБУ на дату звернення) клієнт повинен подати в банк відповідну заяву не пізніше ніж за 5 робочих днів до дати здійснення операції (пункт ДКБО 4.2.7 договору).
Полезный комментарий
sanch ☺ 6 травня 2015, 8:42
Заявление нужно было писать за месяц, что отказываетесь от пролонгации и придете за деньгами в такое-то отделение.

sanch ☺
sanch ☺
6 травня 2015, 8:42
Полезный комментарий
Sense Bank
Sense Bank
6 травня 2015, 13:18
Alpha1, добрий день! Якщо за вкладом Клієнта передбачена умова пролонгації депозиту, Клієнт може відмовитися від пролонгації. Відмова від пролонгації можлива:
• відразу, в момент оформлення депозиту;
• протягом усього терміну його дії.
7 травня 2015, 9:21
У мене також є депозит із пролонгацією: так я заздалегідь відмінив пролонгацію через my.Alfabank і кошти були перераховані на картку. Жодних проблем!
Paradigm
Paradigm
7 травня 2015, 10:30
Так во всех банках. Если не пришли раньше и не написали заявление — вклад продлевается.

Проценты Вы получите за предыдущий период, но не с момента пролонгации. А почему

теряете 200 грн.?
12 травня 2015, 10:46
Да, мне это тоже не совсем понятно. Подается заявление на досрочное расторжение — и нет проблем.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк