Ввічлива і професійна атмосфера у банку

Yar83 14 листопада 2014, 17:24
Нарешті отримав на цьому тижні свій депозит з «почившего в Боге» «Південкомбанка». Загалом процес виплат вкладникам цього банку в «Альфи» за виключенням певних моментів першого дня був організований нормально, банку, як мені здається, вдалося справитися з виплатами на належному рівні, фахово і організаційно. Єдине, що довелося більше місяця чекати своєї черги, хоча в телефоному режимі вдалося зареєструватися вже через 1,5 години після початку виплат (всі вклади поверталися шляхом черги, в яку треба було записатися в телефоному режимі).

В день виплати все пройшло доволі організовано і швидко. І я, і теща (у якої депозит був значно більшим) «вклалися» в 20-30 хвилин. Працівники «Альфа-банку» поводилися коректно, ніхто не змушував залишати гроші в їхньому банку, процедура виплати проходила через касу в найкоротші терміни.

Окрема подяка спеціалістам відділення «Криворізьке №1» та вихованим охоронцям відділення. Є з чим порівнювати (за останні кілька років був і залишаюсь клієнтом майже 30 банків) — у відділенні професійна атмосфера, працівники (а особливо охоронці) не хами, можуть надати належну і професійну консультацію, не допустити виникнення конфліктів в черзі (зокрема, з купівлі валюти), організація роботи — на високому рівні. Не дивлячись на те, що банк російського походження, варто визнати, що більшість (проте, на всі) вітчизняних банків з українським капіталом програють на його рівні в площині роботи з клієнтами безпосередньо у відділенні.

Такі враження після пари візитів до «Альфа-банку» в Кривому Розі.
17 листопада 2014, 13:08
Yar83, добрий день! Дякуємо за високу оцінку роботи Банку. Ми раді, що Ваше питання було вирішене оперативно і якісно.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Ввічлива і професійна атмосфера у банку