оооо оооо 26 грудня 2023, 11:32
якимось дивним чином у виписці з’явилася операція про списання за оплату проїзду в той день, у неділю!!!, коли я ТОЧНО нікуди НЕ їздила, т.я. була висока температура.
Це Я К зрозуміти ???
26 грудня 2023, 12:11
Коли ви оплачуєте в громадському транспорті там немає стабільного зв'язку, тому термінал згідно своїх налаштувань списує кошти за поїздку вже в кінці неї або ж коли бухгалтерія виставить цей платіж, тому скоріш за все це оплата за проїзд за минулі дні, перевірте наявність оплат за період коли ви користувались транспортом.

Якщо ж на громадському транспорті ви не їздили, то треба терміново заблокувати картку в застосунку та написати нам в підтримку

enshysh 22 грудня 2023, 22:00
мало того що банк вбив картку «хамелеон» увівши плату 100 грн якщо е забаргованість на початок звітного періоду (який у банка може починатися у будь-який день, тоб-то у день відкриття картки, а не першого числа), виявилося що я не можу зняти власні кошти зі своєї картки через банкомат банку після закінчення депозиту. При знятті понад 20 000 НА МІСЯЦЬ банк знімає комісію 3% (де-які банки за зняття кредитних коштів меньшу кмісію беруть), при цьому в банкоматі попередження немає, повідомлення про зняття готівки приходить без згадування про комісію, щоб дізнатися про комісію потрібно зайти у додаток і спеціально переглянути список операцій (тоб-то тільки постфактум), і то як написав оператор інформація про комісію зʼявляється після завершення операції протягом 2−3 днів
23 грудня 2023, 16:07
Дійсно тарифоутворення та введення РКО по всім кредитнам карткам відбулось ще рік тому назад, при цьому слідкуємо за цим, що це РКО вбиває в деяких моментах сутність пільгового періоду в частності по хамелеону.

Але що стосується іншого «та шалених комісій» — це не так, інші банки як правило завжди утримують комісію за зняття в банкоматі, та при цьому зняття у всіх і ми не виключення відбувається в банкоматі згідно тарифу без розрізнення власні або депозитні кошти, технічно банкомат не знає тарифів картки, та який тип коштів, буде це наш банкомат або банкомат іншого банку, так як депозитні кошти зняти можливо лише в касі банку без тарифікації.

Дійсно в даному випадку необхідно ознайомлюватись з тарифом картки при її оформлені/та також для зрусності є така можливість прямо в застосунку до і після оформлення. Ось прямий лінк на тариф: https://sensebank.ua/upload/Tariffs-Cameleon.pdf

Та роз'язнення з приводу зняття в касі: Мається на увазі те, що Не тарифікуються перші два зняття за місяць (за рахунок власних коштів ), які здійснені у касах АТ «СЕНС БАНК».
Якщо Ви знімаєте з Рахунку вже 3й,4й и т.д. рази за місяць, то відбувається тарифікація згідно тарифу у п.17.1.4. Не тарифікується зняття
депозитів та/або відсотків по депозитам відкритим у АТ «СЕНС БАНК», зняття коштів від Фонду гарантування вкладів для фізичних
осіб, соціальних виплат за загиблих, згідно ПКМУ №168 та наказу Міністерства оборони України, яке відбувається шляхом звернення
до співробітника відділення Банків (тобто без використання ПОС – терміналу у касі Банків).

Apostol55555 22 грудня 2023, 17:01
Звернувся в службу підтримки Сенс банк (прийшло смс про якусь заборгованість), оператор Володимир Фесько дуже чітко все пояснив по людськи, чітко, не як робот банківський, компетентно, і навіть потім при розмові і при виникненні певних складнощів з оплатою запропонував допомогу, і оплатити мені проїзд до банку і назад, щоб оплатити заборгованість лиш в касі була можливість, був приємно вражений чесністю і благородністю одного з працівників Сенс банку, викликає довіру і підвищує рейтинг довіри до банку це, Сенс банк, дякую за гарних працівників.
Sense Bank 22 грудня 2023, 21:41
Нам неймовірно приємно отримувати такі теплі та щирі відгуки від наших клієнтів😍
Ми раді, що наші співробітники можуть зробити все і навіть більше, щоб вирішити ваше питання чи просто підняти настрій💙
Обов'язково передамо вашу подяку Володимиру🙌
Його робота не залишиться непоміченою!
Дякуємо, що обираєте нас❤️
supermen16 19 грудня 2023, 20:39
Були проблемі крдити, Сенс банк допоміг їх реструторизувати ще й з акціею але як завжди.
При ркструктуризації Були закрити кредитні договори, та у замін їх відкриті нові на моментальні грощі. і ріно через місяц один із нових догоіорв летить на обслуговування колеторам. У ТОВ«КредитЕкспресс Україна" на зверненя до підтримки мені відповіли щр договір автоматично передався хм на обслуговувааня так як були борги по інщим договорам які вже закриті. так як на ці договора заключено реструкторизацію, и ця реструкторизація типу автоматично передана Колекторам. тобто якшо ви попали до обслуговування колекторам, то усі ващі договори будуть автоматично передано ним Хочу зауважити співробітникам банку шо нові договори не дорівнюе старі договори. наразі по усим договорам з цим банком не було жодної прострочки з моменту відкриття. А такоє що договір був переданий не зразу, а лише через місяць тобто ніякох автоматичнох передачі не було. Прикро шо банк вважает вас боржником навіть тоді коли ви начебто урегулювали усі питання та регулярно виконуете свої обовязки.
Sense Bank 28 грудня 2023, 14:51
Прощення боргу в розстрочку (реструктуризація) важка тема, тому давайте трішки розберемось в ситуації, що склалась😊
До грудня 2023 року банк надав пропозиції для оформлення реструктуризації боргу.
Якщо у клієнта не було можливості внести суму для прощення одним платежем — банк пропонував оформити договір реструктуризації та сплатити суму прощення за декілька місяців.

Якщо клієнт скористався даною пропозицією, оформлювався новий кредит на загальну суму боргу старого кредиту або картки, яку клієнт реструктуризував.
Старі договори (що реструктуризується) закриваються на наступний календарний день і залишається один новий реструктуризований договір.
Щоб клієнт зміг скористатись прощенням, та внести тільки частину боргу, а частину прощає банк, потрібно було виконати умови.

Найголовніші умови були сплатити повну суму для прощення в грейс-періоді.
Протягом грейс-періоду клієнту доступно вносити суму у будь-якому розмірі, але не менше суми мінімального платежу за графіком.
І не допустити прострочення зовсім, ні на 1 день на ні 0,01 грн.
Тому, щоб потім не виникало таких ситуацій, ці договори передавались до колекторського агентства, для проведення робіт про нагадування необхідності оплати мінімального платежу та недопущення прострочення по договору.
Саме через це, договори були передані в КА, навіть якщо у вас не було прострочення, а не, тому що банк вважає вас боржником.
Інформація про те, що Банк може передавати договори до КА зазначена в Договорі про банківське обслуговування п. 8.3

Руслан Новиков 19 грудня 2023, 20:25
Сегодня решил пополнить мобильник через десктопное приложение на пк. Первое что удивило, новые правила входа. Теперь вместо логина надо писать номер тел, и последние четыре цифры карты+ сvv код. Ладно лишняя безопасность не помешает.
И тут при заходе в приложение шок! Теперь можно делать только переводы, строго по реквизитам, а не по номеру карты и все. Весь остальной сервис убрали. По сути голое приложение. Это откровенное вредительство! Требую вернуть все как было раньше! В противном случае, перейду в моно банк!
Sense Bank 19 грудня 2023, 21:20
Вітаю! Дякую за ваш відгук щодо досвіду роботи з My Sense Bank. Але я б хотів відразу наголосити, що банк акцентує свою увагу над розвитком мобільного застосунку Sense SuperApp. Це не означає, що ми відключаємо веб-версію, але не всі можливості які є у Sense SuperApp будуть і там.
Щодо входу, то він зараз як і у Sense SuperApp, тобто, подвійна перевірка ваших даних. Замість логіну і паролю ми використовуємо ваші дані, номер телефону, дані по картці, котрі не можна підібрати, якби це був логін/пароль.

Дійсно, у веб-версії зараз доступні перекази на картку в іншому банку за реквізитами, а що стосується р2р-переказу (з картки на картку), цього зробити неможливо.

Ми розуміємо, що ще багато залишається клієнтів, котрі активно користуються My Sense Bank. І ми продовжуємо його роботу, але з певними обмеженнями у функціоналі.
Тому ми з радістю очікуємо вашого переходу на повноцінний онлайн-банкінг Sense SuperApp. І у разі додаткових запитань готові на кожному етапі вам допомагати 🤗
У нас багато є цікавого, чого не можуть запропонувати «котики» 😉

iosiuk 13 грудня 2023, 14:22
Вирішив заздалегідь замовити готівку на відділення ще до закінчення терміну депозиту — так не можна, можна замовити лише через 5 днів після його закінчення. Добре, замовив. В розмові з менеджером сказав, що мені важливі лише нові купюри, зрозумівши це сказали що є лише старі купюри і касир видає всі купюри підряд не обираючи. Сказав, що зайду тоді пізніше сьогодні (коли касир видасть клієнтам ці купюри і можливо потім будуть нові). Менеджер відповіла, що це нічого не змінить, за мною закріпили лише старі купюри. Але ж як так, якщо касир видає все підряд? Ну добре, давайте перенесом заявку на завтра — на завтра не можна, ми до 14:00 подаємо заявки на замовлення готівки на наступний день. Дуже цікаво, враховуючи, що саме з 14:00 банк видає замовлену готівку. За час користування послугами банку поки що ніяких позитивних емоцій не отримав, нажаль. Не кажучи уже про те, що вони стягують кошти за смс-інформування, яке за замовчуванням увімкнено у клієнтів. Ну просто не банк, а дно.
13 грудня 2023, 15:45
Звернутись для замолення готівки можна і до закінчення депозиту, але термін на її бронь буде рахуватись саме від дати його закінчення, адже бронь готівки передбачена лише при наявності необхідної суми на тому рахунку, з якого ви плануєте зняти кошти. Тому ми йдемо на зустріч нашим клієнтам і замовляємо кошти до закінчення терміну, щоб не потрібно було звертатись повторно.
Стосовно купюр, то ми розуміємо, що завжди хочется отримати нові, але на жаль, це не завжди можливо і наші касири видають клієнтам всі наявні купюри, тому при отриманні коштів можуть бути як нові купюри, так і старого зразку. Купюри в жодному випадку не бронюються під конкретного клієнта, тому скоріш за все менеджер щось не так сказала чи переплутала, оскільки каси працюють наявними коштами і дають все під ряд.
Стосовно часу, то ми приймаємо бронь на будь-який час протягом робочого дня каси, але з інтервалом в 30 хвилин (9:00, 9:30 і т.д.). Можливо, менеджер мала на увазі, що до цього часу саме відділення передають заявку на поповнення грошового запасу.
Щодо смс-інформування, то цей канал є основним для інформування клієнтів, тому він автоматично підключений для всіх карток. Але ви завжди можете в додатку змінити його на безкоштовні push-сповіщення.

innapcholko 11 грудня 2023, 21:33
Оформление рассрочки по СМС не работает если подключение к мобильной сети через роуминг! Приходиться менять финансовый номер, чтобы совершить операцию или ехать там где ловит родной оператор.
Было бы лучше чтобы банк изменил процедуру оформление рассрочки и в место «отправить СМС на короткий номер», и придумалм что-то другое, что работает без технических препятствий вызваных криворукими операторами мобильной связи Украины… да и другими.
Sense Bank 13 грудня 2023, 12:53
Розстрочка ніби й не важка тема, але іноді виникають питання🙂
Тому давайте розберемось трішки.

Є декілька варіантів як оформити розстрочку по картці.
Якщо у вас є мобільний інтернет чи WI-FI, ви можете самостійно підтвердити/оформити розстрочку в застосунку.
Це можна зробити наступним чином:
— натиснути на PUSH-повідомлення з пропозицією;
— у розділі «Продукти» через кнопку «Оформити розстрочку»;
— через вкладку «Розстрочка» на кредитній картці;
— через ярлик «Історія» на робочому столі — свайпніть вліво на потрібній покупці та натисніть кнопку «Розстрочка»;
— або натисніть «Перевести у розстрочку» на потрібній покупці в історіїї операцій кредитної картки.
Деталі можете переглянути тут: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360022251299

Якщо у вас ще не встановлений цифровий банк або не підключено PUSH-повідомлення в Sense SuperApp і сума покупки більше 500 грн — вам надійде смс-повідомлення з пропозицією оформити розстрочку.
Смс надходить з короткого номеру 3530, на який ви маєте відправити код підтвердження.

Але, дійсно якщо у вас підключений роумінг, то відправка смс на короткі номери буде недоступна.
Та це не проблема, адже ви можете відправити код для підтвердження розстрочки на номер 093 177 00 (за тарифами моб.оператору).
Рекомендуємо встановити наш застосунок, якщо він ще не встановлений, щоб ви могли без проблем оформлювати розстрочки🤗

kingcity 11 грудня 2023, 12:42
Відділення за адресою: Львів, вул. Сихівська, 5
Хочу подякувати працівникам Львівського відділення № 6 за чудове обслуговування. Взагалі більшість операцій я здійснюю онлайн і у відділенні буваю рідко, але минулого тижня виникла необхідність завітати туди.У відділенні приємна атмосфера. Менеджери — молоді дівчата, видно, що стараються, привітні і ввічливі, відчувається повага до клієнта. Також дякую і касиру відділення — за професійність і врахування побажань клієнта. Персонал працює оперативно і злагоджено.Тому дякую і бажаю успіхів!
Sense Bank 11 грудня 2023, 13:01
Дякую вам за такий розгорнутий відгук. Приємно бачити задоволених клієнтів нашою роботою 😊
Заради цього ми і надаємо наші послуги та допомогу не лише у чаті підтримки, але й у відділенні, контакт-центрі та відеочаті.
Бажаю вам гарних свят 🎅

LandWorld 11 грудня 2023, 8:49
Відділення за адресою: Одеса, вул. Малиновського, 71
Дякую офіційному представнику за допомогу в вирішенні моїх питань. Розблокували мої рахунки, шахрайства з мого боку не було виявлено. Окрема подяка персональному менеджеру Марії.
11 грудня 2023, 13:34
Раді бачити, що ви залишились задоволені нашою роботою у якості підтримки на цьому ресурсі, а також роботою співробітниці нашого відділення.
Дякуємо, що знайшли час поділитись своїми враженнями про нашу роботу. Для нас це дуже важливо 😉

З повагою, Андрій 💙
E C 10 грудня 2023, 23:28
Дивна діяльність банку в умовах военного стану. В 2019 році укладений договір на користування кредитною карткою з річною ставкою 18,99% (не враховуючи так звані інші платежі). Потім без згоди клієнта, картку змінюють на інший тарифний план вже з 26% річних. З інформації в додатку дізнаєшся, що з 1.12.2023р знову змінюються умови (звісно не на користь клієнта та без його згоди, тобто в односторонньому порядку). Крім того, банк ігнорує запити на звернення стосовно деталізації списань за кожний день протягом розрахункового періоду. А на якесь вже «соте» звернення, дає відповідь, яка не стосуватися питання. Наприклад, на запитання, чому в поточний місяць списано відсотків більше, ніж в попередньому (при цьому що проплата була) та деталізації, надають відповідь про списання (по дням) тільки за один місяць. Отримати детальну інформацію про списання ні в додатку, ні в звернені неможливо. Ці питання просто ігноруючи. Скажуть будь ласка, в якому ще банку України не можна отримати детальну виписку. Крім того, в додатку можна переглянути інформацію за карткою тільки за 1 рік. Чому клієнт не може отримати в вашому банку інформацію стосовно своїх операцій за певний термін?
Чому клієнт вашого банку не може отримати практично жодної інформації стосовно фінансових операцій по своїй картці.
P. S. Цікаву відповідь отримала від банку стосовно надання виписки за річний період. В цій sms відповіді не було жодної інформації, а тільки відповід «банком нічого не було порушено'. Я задавала зовсім інше питання. Потім в чаті, співробітник відповів, що на жаль у банка не має можливості надавати інші відповіді! Мабуть в словнику немає слів, щоб «обозначить» данну фінансову установу
11 грудня 2023, 16:35
Розуміємо, що будь-які зміни не дуже сприймаються, а особливо в умовах воєнного стану в країні. Але як зараз, так і раніше, такі зміни були виконані банком згідно пункту ДКБО 4.3.3. «Банк має право: Вносити пропозиції на зміну умов Договору, в тому числі Тарифів та/або Правил користування Карткою, в порядку, що передбачений Розділом 11 цього Договору.» і п.11.1.1. «У випадку необхідності внесення змін до Правил користування Карткою або Тарифів на обслуговування Картки, Банк не пізніше ніж за 30 (Тридцять) календарних днів до дати з якої застосовуватимуться змінені Правила користування Карткою або Тарифи на обслуговування Картки, направляє Клієнтам повідомлення про такі зміни шляхом розміщення відповідного повідомлення на Інтернет-сторінці Банку. При цьому Банк у такому повідомленні зобов'язаний зазначити, що Клієнт має право до дати, з якої застосовуватимуться зміни, розірвати договір без сплати додаткової комісійної винагороди за його розірвання. Зміни до Правил використання Картки або Тарифів на обслуговування Картки є погодженими Клієнтом, якщо до дати, з якої вони застосовуватимуться, Клієнт не повідомить Банк про розірвання Договору та закриття відповідного Рахунку.»

Простіше кажучи, то такі зміни є цілком легальними зі сторони банку, і банк в свою чергу інформує про них клієнтів.
Стосовно деталізації, то ви завжди можете звернутись до підтримки банку письмово через чат або в телефонному режимі, щоб отримати інформацію про всі нарахування чи списання за вашим рахунком.

11548897 9 грудня 2023, 19:48
Обслуговуюсь в Сенс банку, раніше Альфа банку, 9 років. Маю, вірніше мав, кредитні картки цього банку. Купував через додаток Sens super app гривневі військові ОВДП, використовуючи частково і гроші зняті з кредиток. 13.11.23 Банк відмовляє в обслуговуванні, я погашаю кредитки і переводжу власні гроші в інший банк. Але, з ОВДП так не проходить, так як це справи депозитарної установи. 22.11.23 проходить виплата від держави по одному з випусків облігацій, які я купував через додаток. Облігації зникають, тобто вони погашені, а виплати немає по сьогоднішній день. Інформації взагалі в додатку про це немає, гроші невідомо де. При зверненні в КЦ сказали, що треба перевести облігації в іншу депозитарну установу. Добре, це непогашені, а по виплаченим облігаціям де гроші ???
13 грудня 2023, 14:17
Так як у вас є обмеження по рахункам, відповідно ми не могли виплатити вам доходи на рахунок в нашому банку. Вони переведені на окремий рахунок і чекають вирішення ситуації.
Вам було запропоновано перевести свої ЦП в іншу депозитарну установу і надати рахунок для виплати доходів в іншому банку коли ви звертались до нас в контакт центр, з чим ви погодились
Просто виплатити накопичений дохід ми не можемо без закриття рахунку в ЦП. Тому, що для цього необхідно надати нову Анкету рахунку і Розпорядження на зміну Анкети рахунку.

Розпорядження на проведення операцій Ви можете надати наступним способом:
— в електронному вигляді з накладанням КЕП (кваліфікованого електронного підпису) розпорядника та печатки (у разі використання) у форматі p7s, на нашу адресу custody@sensebank.com.ua
КЕП можна зробити в Приват банку, або ж застосувати Дія.Підпис

Тобто, Непогашені — мають бути переведені до іншої установи
Погашені — вам необхідно закрити рахунки та надати нову Анкету рахунку та Розпорядження на зміну.

32328089 7 грудня 2023, 14:59
Я є клієнтом банку майже 10 років. Викорисоовую майже весь спектр продуктів банка. Жодного дня прострочки за кредитними продуктами банку. Після продажу мною ОВГЗ в додатку банку мене заблокували, без надання пояснень за що. Я дійсно не розумію. Думаю що це якест непорозуміння. Розбериться будь ласка та поновить мені доступ до моїх рахунків. З повагою, дякую
21 грудня 2023, 14:24
На жаль, після розгляду документів ваші рахунки залишились обмеженими і розблокування по ним недоступне. Закриття рахунку відбувається 30 календарних днів, після чого кошти можна отримати у касі. Банк може заблокувати картки і відмовити у їх розблокуванні без зазначення причини згідно з п. 4.3 Договору про банківське обслуговування та згідно з ст.15 ЗУ «Про легалізацію»

Також надаю посилання на статтю для клієнтів банку «На якій підставі банк може припинити ділові відносини з клієнтом?»: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/10173179569554

Отримати власні кошти ви можете у найближчому до вас відділення банку. Перелік відділень Sense Bank: https://sensebank.com.ua/news/perelik-viddilen-aki-pracuut

Lyudmyla7 6 грудня 2023, 18:37
Консультації відбуваються за принципом:
Якщо людина не спитає про комісію, платежі, що загрожують людині в її ситуації, то ми й не скажемо, не попередимо, а потім знову будемо постфактум кидати посиланнями на «важливі питання» з якихось недр сайту. Самостійно ви їх і не знайдете, хіба вже вляпаєтеся і у вас кинуть цим посиланням замість вичерпної консультації.

Після кількох консультацій щодо картки РЕД, по кожній з яких я все більше втрачала кошти і мені росли борги, про які співробітники могли попередити, але ж я не питала про це, то навіщо втрачати прибуток на рівному місці, отримала виписку по кредитці, яку інакше, як знущанням, не можна назвати. Бо починається вона із гасла-брехні:
«Увага!
БЕЗКОШТОВНО, ШВИДКО, ЗРУЧНО, 24/7 здійснити погашення заборгованості за кредитною карткою можна через…»

Ага, спробувала я погасити борг аж у 16 з копійками гривень, щоби закрити картку РЕД, а мені за це у 7 разів збільшили борг і поставили на %!!!
Оскільки ніякого пільгового періоду у РЕД нема і близько, то прагла не прострочити, а ще й попередження, щоби платили за 3 дні наперед. От і поповнила картку РЕД 29.11 на 20 грн. Одразу у застосунку з’явилося жадане повідомлення, що заборгованості нема. Але я хотіла закрити цю безтолкову кредитку, бо її умови і близько не конкурентні, тож зайві 3(!) гривні власних коштів перекинула на Хамелеон, про ЖОДНІ комісії та ризики цієї операції мене не було при цьому сповіщено (як це роблять інші банки!!).
На НАСТУПНИЙ день випадково глянула і побачила, що у мене списано 20 гривень, подумала, що фейкова операція і повернулася та 20-та якою я поповнила напередодні, пишу в підтримку, підтримка нічого не знає, мовляв, не мають доступу, зрештою, коли черговому консультанту описала всю послідовність своїх дій, мені пояснили, що то комісія за переказ 3 гривень. І при цьому ЖОДНОГО слова, що тепер я потрапляю під ще одне покарання — у 100 грн, ну бо навіщо, я ж бо не питала…
Справді, у мене не виникло підозр, бо вважала, що з поточним розрахунковим періодом питання закрила, а оскільки було ДН у дитини, то вирішила зайнятися закриттям картки згодом, тим більше, що у додатку значилося, що розрахунковий період уже 02.01!!!
Але їдучи з роботи знову випадково побачила, що мені нарахували на мої 3 гривні ще 100 грн боргу, бо те, що я закривала розрахунковий період, то вони його відкрили заново і вже маючи ними ж намальовані 20 грн (я була певна, що 20 грн включно нічого мені не грозить), списали плату за обслуговування і тут же комісію за борг.

Відображати всі комісії та платежі? Ні!
Попереджувати клієнтку про те, що в її ситуації завтра буде ще купа боргів намальована? Ні!
Нараховувати заднім числом (навіть у виписці це видно, що дата здійснення операції і нарахування комісії різні)? О, так!
Повертати в застосунку розрахунковий період? О, так!
6 грудня 2023, 22:46
Розумію ваше невдоволення з приводу списання коштів, але ми не можемо погодитись з вами, що не попереджуємо про списання 😟

Адже при оформленні продукту ви підписуєте документи, які підтверджують, що ви ознайомились із інформацією, яка стосується вашого продукту.
В ДКБО викладено усі правила та всі тарифи в вільному доступі у нас на сайті.

Пільговий період у картки Ред є, а саме до 62 днів.
В тих самих тарифах написано про те, що за переказ коштів з кредитної картки є комісія розміром 4 % мінімум 20 грн.
І так само ми повідомляли клієнтів про списання комісії 100 гривень у разі, якщо борг більше аніж 20 гривень, що й трапилось у вашому випадку.

Якщо говорити більш детально:
За переказ з кредитної картки завжди є комісія 4 % мін. 20 грн від суми. Вона списується не в момент операції, а через 1-2 дні, після її проведення, коли операція пройде по рахунку в системі банку.
З приводу РКО — 100 грн, воно не впливає на пільговий період, проте відсотки за користування лімітом в пільговому періоді у випадку погашення списуються під 0,01%, а не згідно стандартної ставки.
Тобто якщо картка в пільговому періоді, але є борг 20 грн і більше, то списання РКО буде в будь-якому випадку.

Анастасія, ваша помічниця 💕
LandWorld 5 грудня 2023, 21:58
Відділення за адресою: Одеса, вул. Малиновського, 71
05.12.2023 заблокировали счёт. Звоню в поддержку, говорят «запрос от киберполиции» ID231205000094 якобы на мошеннические действия за платёж в 3017.7 грн. Обменивался в @CryptoBot с личной карты. Отдал человеку доллары, получил гривны. Никакого общения между нами не происходило, никакие услуги я ему не предлагал, обмануть там не получится: мои средства удерживаются до отправки эквивалента от продавца гривны, после чего им получаются независимо от того, не подтвердил я сделку (он предоставит запись экрана) или я подтвердил (в данном случае) и ему уходят средства. Средства человек получил. Со мной никак не связывался, возврат никто никакой не просил. Я звонил в киберполицию, меня отправили в местный райотдел: ни там, ни там ничего об этом не знают. Банк сказал через 20 дней забрать остаток наличкой в отделении. Картина маслом. Пользуешься банком — уголовник.
11 грудня 2023, 13:34
Дійсно, ситуація склалась досить таки не приємна і ми раді, що нам вдалось розібратись в ній 😉 Дійсно, зі сторони кіберполіції до вас немає жодних претензій, що також додатково було підтверджено службою безпеки нашого банку. Тому ваш обліковий запис було розблоковано і ви знову можете користуватись послугами та продуктами нашого банку.
Дякуємо, що надали потрібну інформацію в особистих повідомленнях, адже завдяки цьому ми змогли вирішити це питання. Також приносимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, ваш помічник Андрій 💙
smuller78 2 грудня 2023, 10:34
Вже 10 місяців минуло з часу введення банком нової «схеми» розрахунків у Євро з гривнової карти із подвійною конвертацією через $. Шкода що досі нічого нормального банк не запровадив, бо ось так банки і заробляють свої надприбутки :(

Станом на сьогодні:
— у Моно картковий курс за 1€ = 40.73 uah
— у Сенсі online за 1€ = 40.50 uah
— у Сенсі у вдділенні за 1€ = 40.80 uah
— у Сенсі реальний курс при оплаті карткою за 1€ = 41.40 uah

Крім того, реальний картковий курс не відображається у додатку, бо навідь сам банк не здантий наперед розрахувати обмінний курс через складність своєї «схеми».
Sense Bank 4 грудня 2023, 16:36
Яка сума спишеться при конвертації, який буде курс, чи будуть додаткові списання — все це може бути незрозуміло та складно, але я спробую вам пояснити все, щоб було трішки легше😊

Так, дійсно з 16/01/22 у нас відбулись зміни при оплаті в іншій валюті.
Давайте трошки нагадаю як раніше проводилась оплата до 16/01/22😉
Наприклад ви провели оплату в євро, а картка у вас у валюті грн.
Залежно від валюти картки та типу МПС, на базі якої випущено картку, використовується різна логіка конвертації, оберемо Mastercard.

Яка була логіка конвертації:
В день проведення операції: євро в гривню за курсом продажу євро від банку.
В день списання операції (орієнтовно через два-три дні): спочатку з євро в долар за курсом Mastercard**.
Потім з долара в гривню за курсом продажу долара від банку.

Якщо ж дивитись яка зараз логіка конвертації, якщо оплата в євро, а картка у валюті грн:
спочатку з євро в долар за курсом МПС
потім з долара в гривню за курсом продажу долара від банку.

Тобто до 16/01, конвертація теж була через долар, але ще додатково через 2-3 дні могла досписатись курсова різниця. Зараз же такого немає, тобто яка у вас сума була при проведенні операції така і спишеться з рахунку, перерахунку через 2-3 дні не буде.

В додатку дійсно не відображається курс євро в розділі «Карткові розрахунки», оскільки він не використовується, а не тому, що ми не можемо розрахувати суму😉
Ознайомитись з деталями як буде проходити операція в іншій валюті ви можете тут: https://help.sensebank.com.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800

Дякуємо, що залишили відгук💙
З кожним оновленням чи змінами, ми намагаємось зробити щось краще та простіше для наших клієнтів😊

ukrx 30 листопада 2023, 14:40
Сделайте возможность пересылки валюты в рамках закону между родственниками.
Sense Bank 30 листопада 2023, 17:19
Вітаю! Дякую за вашу пропозицію, поки що ми не розглядали подібний варіант. Але ніхто не відмовляйтеся від цього, можливо згодом ми реалізуємо цю ідею і у застосунку Sense SuperApp.

Але це сьогодні це можна зробити у відділенні банку. Для переказу на рахунок родича потрібні наступні документи: паспорт, РНОКПП (ІПН) та документи, що підтверджують родинні зв'язки. Якщо переказ робити всередині банку — буде виконуватися згідно платіжного доручення та без комісії з поточного рахунку. Якщо у вашого родича рахунок в іншому банку, тоді такий переказ буде відправлено за тарифами Swift-переказу.
Тарифи Swift-переказу: https://sensebank.ua/swift
Тарифи поточного рахунку: https://sensebank.ua/potocnij-rahunok

Звісно неприємно отримувати 1 зірку, тому буду вдячний, якщо її зміните. Бо як бачите, у нас вже давно діє подібна можливість 😉
У разі додаткових запитань, ви завжди можете написати нам у чат підтримки у застосунку Sense SuperApp: https://hi.sensebank.com.ua/newchatsupport

aliwka3 30 листопада 2023, 13:06
купил валюту в приложении, 1000, и заказал для снятия на неделю вперед (раньше отказали). Перед снятием пришло уведомление о списании 1$ за смс информирование, которое я даже не подключал, и ни одной смс я от них не получал, так за что я заплатил? Возвращать деньги отказываются, и теперь просят докупить 1$ чтобы снять заказанную сумму. Неужели негатив клиентов стоит тех 40 грн что вы получаете за автоподключение бесполезных услуг? Вы же итого потом потеряете больше
30 листопада 2023, 16:40
Розуміємо, що будь-які списання коштів не додають приємних емоцій, але таке списання відбувається згідно тарифу картку. Смс-інформування є основним каналом сповіщень клієнтів про транзакції по рахунку, тому воно підключається автоматично за всіма новими картки. Щоб уникнути подібних списань в майбутньому, радимо вам змінити в додатку канал сповіщень з смс на push-сповіщення. Щоб це зробити:
1. Перейдіть у Продукти (друга кнопка зліва на нижній панелі);
2. У розділі «Рахунки та картки» натисніть на рахунок, до якого випущена потрібна картка;
3. Натисніть на зображення картки та оберіть «SMS/Push-сповіщення»;
4. Оберіть «Push-сповіщення на телефон».

Що стосується бронювання готівки, то ми б з радістю замовлядли її раніше, але справа в тому, що забронювати можливо не раніше ніж за 5 днів від дати звернення. Тому ми в жодному випадку нікому не відмовляємо в замовленні коштів.

Natalia11111 30 листопада 2023, 11:25
Банк відправив у податкову неправдиву інформацію, що я ніби то маю 2 рахунки ФОП у вашому банку. Насправді відкривала тільки звичайну карту фіз особи Wite.
На гарячій лінії 0800 50 70 44 відхрестилися, сказали, що нічого не знають і до побачення.
При перевірці податкова матиме право запросити виписку з цих рахунків, яку я не зможу надати, тому що через тупість ваших співробітників, рахунок фіз особи відображається, як ФОПівський + ще один незрозумілий рахунок, якого я не відкривала.
На гарячій лінії сидять ідіоти, які нічого не знають і ні за що не відповідають.
Буду писати скаргу до вашого керівництва, нехай розбираються.
Нікому не раджу звʼязуватися.
Додзвонитися до оператора неможливо, спочатку воюєш з роботом, який не розуміє, що ти від нього хочеш, потім висиш на лінії по пів години, а том хоп і вже 6 вечора, відділ не працює. А коли нарешті додзвонюєшся на наступний день, тобі відповідають, що нічого не знають і нічим не можуть допомогти. Нахіба така гаряча лінія і такий недолугий банк?
3 грудня 2023, 23:03
Банк зобов'язаний передавати інформацію про відкриття рахунку ФО(лише інформацію про відкриття самого рахунку без будь яких додаткових даних) — тобто якщо інші банки не передавали, то вони в даному випадку порушують дані постанови.

Тут скоріше за все проблема саме відображення цього рахунку в самому кабінеті, тому тут краще проконсультуватись з податковою так як:

Дані вимоги викладені в Постанові НБУ №162 від 29.07.2022 № 162
Про затвердження Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків користувачам надавачами платіжних послуг з обслуговування рахунків на виконання вимог Податкового кодексу.

117. Банк зобов'язаний в установленому законодавством України порядку надіслати повідомлення до відповідного контролюючого органу про відкриття/закриття рахунку клієнта — платника податків згідно з вимогами статті 69 Податкового кодексу України.

З приводу зв'язку з оператором, то ви можете сказати декілька разів «переведіть на оператора» і бот Алла з'єднає вас. Також у нас є інші канали зв'язку як наприклад чат підтримки або ж відеочат.

Karden06 29 листопада 2023, 22:02
В травні були арештовані рахунки приватним виконавцем за незрозумілим боргом. Сенс банк одразу заблокував особистий кабінет. Було дві кредитки за якими справно вносився щомісячний платіж. Тепер з травня не можна подивитися ні суму заборгованості, ні навіть номер рахунку, щоб внести платіж. Але в Сенсі ніяких прострочок на той момент не було.
До вирішення питання з виконавцем через суд і розблокування всіх моїх рахунків я не планую закривати кредитки достроково і намагаюсь вносити щомісячний платіж. Але Сенс і тут здивував. Замість того, щоб полегшити сплату, створюють перепони з кабінетом. Я більшу частину часу знаходжуся за кордоном і кожного разу шукати як сплатити платіж це взагалі атракціон.
Приходять смс з обовязковим платежем по 3700 грн з суми боргу у 23000. Ніколи таких сум не було, це навіть не 5%
Співробітник з підтримки каже треба сплатити 880 грн обовязково. Але після сплати все одно борг росте і в смс вже приходить не 3700 а 5000. Доречі, реструктурізація недоступна через арешт. Дива.
Платиш, але не знаєш чи пройшов платіж.
Чомусь в іншому банку доступ до кабінету не зник, можна і залишок по карткам подивитися, і номер виконавчого провадження, і виписки за попередні місяці доступні. Краще б мої кредитні картки були в цих банках, ніж в Сенс.
Доки вирішаться справи з арештом, Сенс намалює ще 10000 боргу.
3 грудня 2023, 22:57
Обов'язковий мінімальний платіж формується 5% від суми боргу мінімум 50 грн + прострочення + несанкціонована заборгованість, їх необхідно вносити до розрахункової дати кожного місяця(тобто на цю дату вже повинен бути погашений платіж)

Якщо оплата надходить на рахунок пізніше, то вже платіж виходить і за поточний місяць, і за минулий.

В т.ч списані відсотки переходять технічно на прострочення так як будь які списання по арештованому рахунку не можливі, з урахуванням цього та того, що платежі надходять пізніше = платіж збільшується, більш детально з прикладами ми розписали вам в особистих повідомленнях

З питання відображення рахунків в застосунку, то так дійсно є така технічна особливість у разі якщо арешт накладається на рахунок з повними обмеженнями.

Albinalowe 29 листопада 2023, 3:02
Хочу висловити щиру подяку працівнику Сенс банк он лайн режимі Богдану Савенко.
Богдан зробив все можливе і неможливе щоб якого швидше допомогти ввійти до банківського рахунку. Були певні технічні труднощі і йому вдалося звʼязатися з різними департаментами і донести до них технічну проблему для її усунення.
Богдан працював у нічну зміну, тому щоб мати звʼязок з департаментами виходив раніше свого робочого часу.
Богдан дуже кмітливий, розумний та професійний фахівець банкуСенс з безперечно лідерськими та організаційними здібностями.
Прошу при нагоді відмітити Богдана Савенка, як працівника який надав безперечний customer service. Пишаємося, що в Україні така талановита молодь. Все буде Україна!
Sense Bank 29 листопада 2023, 14:17
Надзвичайно приємно отримувати такі щирі слова після спілкування з нашими агентами💙
Це означає, що ми маємо найкращих співробітників, які зроблять все заради наших клієнтів.
Такі відгуки дійсно мотивують нас робити більше та краще!
Дякуємо, що обираєте нас, та за те що знайшли час щоб залишити відгук про роботу нашого Богдана!🤗
Ми обов'язково передамо йому вашу подяку, впевнені, що він буде дуже задоволений!
І звичайно його робота не залишиться непоміченою😉

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк