у вас є нормальні працівники?

05062006sahaua 27 липня 2014, 21:52
вже чотири роки я є кліентом банку, брала кредити у вашому банку, все було нормально, я була задоволена банком, а банк непевно мною, тому що запропонував сам кредитну карту з ліміітом 5200(притому що мала у вас 2 кредити по 10тис грн), все почалося з того що я взяла кредит на суму 30тис грн, рішення прийшло практично моментально(поки заповнила всі відомості про себе, рішення вже було позитивним, хоча висів борг перед вашим банком у 8тис грн по готівці і 5200 по карточці, через три місяці у мене почалися прблеми з грошима і я не можу виплачувати кредит, так як живемо зараз тільки на мою офіційну зарплату у 1400-1600грн, звернулася до банку по приводу рекунстуризаціі кредиту, ви мені запропонували що замість 1900грн (мін платіж на 3роки) ви можети зменшити платіж до 1500грн у місяць на 5років, скажіть будь ласка для кого ця рекунстуризація для вас чи для кліента вигідна, щодня на мій мобільний телефон дзвонять з номера 0462616110 і хамським голосом вказують, коли я маю сплатити кредит,інакше будуть дзвонити на роботу і родичів, а якже ваша банківська таємниця про кліента? коли людині пояснюєш, що немаєш чим сплатити, відповідають, що це моі проблеми, від своіх проблем я невідказуюся і ні на кого не спихаю, але будьте хоч трошки людьми, чи гроші для вас перш за все,і ще одне дзвонити коли вам заманеться, недумаючи про те що в людини можуть початися проблеми на роботі, тому що не всі мають право піднімати свій мобільний, коли заманеться, невже у вашому банку не можна вирішити цю пробему мирним шляом, так щоб було добре і вам і кліентам,,,,, чому інші банки зменшують платежі вдвічі, а у вас токого немає
28 липня 2014, 9:55
05062006sahaua, добрий день! Надішліть на info_client@alfabank.kiev.ua Ваш ІПН, ми постараємося допомогти у вирішенні питання.

светлана шишляева
светлана шишляева
28 липня 2014, 7:30
У меня таже самая история я сейчас неплатежноспособна звонят по десять раз на день потом начали доставать мою дочь инвалида от этих звонков в дурку можно загреметь не только заплатить потом начали знакомым звонить чтобы они заплатили я кредиты в банке брала с2007 года неужели они думают что я не заплачу там не люди сидят а только одни бессердечные и так в тяжелом времени живем а они доканать хотят твердят что у нас обязательство перед банком я и так знаю что мне на мозги капать если так и будет пойду напишу заявление что доводят звонками до нервного срыва у меня сын на войне в АТО у меня есть за что переживать а таким клиентам должны дать кредитные каникулы всем кто остался без денег я не на душу капать

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.45 43