НЕ БЕРІТЬ В ДАНОМУ БАНКУ КРЕДИТ ЧИ КРИДИТНІ КАРТКИ!!!!!!!!

ANTIxxx 17 липня 2014, 9:32
кредит(типу кредитки) моєї мами:
1). страховка, її вам всунуть 100%, а вона коштує 1 800.
2). приклад: кредит на руки дали 6400, а до повернення відразу сума складає 6400+1800.
3) погашення, 401 грн. на місяць, оплатив і тут здивування із цеї суми оплати тільки 92 грн іде на погашення кредиту все інше: комісія банку 180 грн (приблизно), 125 грн. (приблизно) процентрна ставка.
4)в мене повинно бути 92 грн погашеного кредиту але ні, на слідуючий день я виявляю, що погашено лише 9,71 грн… я в шокі, і сума до повернення склала вже на 200 грн більше.
5) зробивши всі розрахунки я вищитав, щоб погасити весь кредит (кредит з відновлювальною кредитною лінією) потрібно заплатити приблизно 25 тис.грн ось так, тобто відсоткова ставка по кредиту становить 160% це абсурд.

Послуги зняття готівки без відсотків в інших банкоматах коштують зовсім не дешево, а приблизно 180 грн вам на місяць. Не ВЕДІТЬСЯ НА ЛОХОТРОН. НЕ будьте такими. треба кошти ідіть краще в інший банк приват чи в ощад.

Julia88
Julia88
20 липня 2014, 13:26
Соглашусь с вами, процентные ставки на проверку оказываются более 100% В приват не идите, там воруют.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / НЕ БЕРІТЬ В ДАНОМУ БАНКУ КРЕДИТ ЧИ КРИДИТНІ КАРТКИ!!!!!!!!