Звернення до Альфа-банку

kingcity 13 листопада 2021, 15:10
Шановні працівники маркетингової, рекламноЇ і т. д служб Альфа-банку!

На протязі тривалого часу у гілці відгуків банку постійно з`являються хвалебні відгуки на адресу служби підтримки чи окремих працівників банку, які крім дифірамбів практично не містять жодної конкретики. Ці відгуки є однотипними по стилю написання та змісту, пишуться людьми, які зареєстровані на сайті здебільшого безпосередньо перед написанням відгуку, або подекуди за декілька днів до написання відгуку і які так само щезають з форуму, написавши один, зрідка — два позитивних відгуки на адресу Альфа-банку. Не потрібно володіти видатними аналітичними здібностями, щоб здогадатись, що ці відгуки написані працівниками банку, або наближеними до банку людьми з метою підняти рейтинг банку. Але «набиті» таким чином зірки не сприяють позитивному іміджу банку і підняттю його РЕАЛЬНОГО рейтингу. Навпаки — це скоріш відверне частину діючих та потенційних клієнтів від банку. Гілка відгуків Альфи все більше стає нечитабельною — знайти корисну інформацію за купою такого інформаційного сміття стає все важче.
Я, як клієнт банку, зацікавлений у конструктивному обговоренні його діяльності, висвітленні здобутків і проблем банку. Як читач і дописувач Мінфіну — у отриманні об`єктивної і повної інформації і обміні думками з іншими учасниками форуму. Тому переконливо прошу банк припинити публікацію таких «опусів» і не засмічувати форум різним «інфосміттям». Я далекий від ілюзії, що банк визнає свою причетність до цих відгуків, зрештою це і не важливо. Але сподіваюсь, що подібного «трешу» віднині у гілці банку більше не з`явиться.
Про всяк випадок продублюю цей відгук у своєму блозі.
13 листопада 2021, 15:56
Добрий день.
Погоджуюсь з вами, зі сторони це може виглядати так, що ми буцімто самі пишемо ці відгуки.
Розказуємо як все відбувається. Якщо клієнту дуже сподобалась консультація в чаті і клієнт питає, де можна віддячити за допомогу оператора, співробітник може запропонувати написати відгук на Мінфін. Майже 100% цих клієнтів раніше ніколи не були зареєстровані і тому проходять реєстрацію одразу після чату. Звідти і недавня реєстрація.
Але, на жаль, не всі клієнти потім повертаються на Мінфін і підтверджують, що вони клієнти.
Ми не замовляємо відгуки і не пишемо їх. Ваша справа вважати як хочете, але наше сумління чисте.

Zhmunya
Zhmunya
13 листопада 2021, 17:34
Отзывы о поддержке не засчитываются в рейтинг и поэтому вряд ли Альфа-Банку интересны эти отзывы в части поднятия его рейтинга. Хотят люди — пусть пишут. Я спокойно пропускаю такие отзывы без смысловой нагрузки как положительные так и негативные. Не все пользователи портала могут излагать свои мысли — в основном это эмоции, поэтому искать там смысловую нагрузку бессмысленно.
13 листопада 2021, 19:17
Відгук навіть якщо і не зарахований, але все ж яка не яка реклама.
Настільки вже загадили гілку своїми «одами», що заходити сюди не хочеться — на 1 реальний відгук 10 «намальованих». Деколи писакам вже дах зносить — операторів підтримки до святих зараховують: https://minfin.com.ua/ua/company/alfa-bank/review/254903/. Якусь міру знати потрібно.

«Хотят люди — пусть пишут» — ну так. Працівники і наближені банку — теж люди. :)

13 листопада 2021, 19:33
«Якщо клієнту дуже сподобалась консультація в чаті і клієнт питає, де можна віддячити за допомогу оператора, співробітник може запропонувати написати відгук на Мінфін» — в чаті просто черга з бажаючих віддячити :)). «Слив засчитан»…
13 листопада 2021, 19:59
AlfaBank

Ваши сотрудники в чате и на горячей линии конечно молодцы, но может есть смысл ознакомить их с правилами написания отзывом на сайте Минфина, чтобы они эти правила доводили до сведения очень довольных ихней работой клиентов.

Подавляющее большинство хвалебных отзывов об Альфа-банке и его сотрудниках нарушают п. 2 правил Минфина, потому что не содержат никаких фактов и описания конкретной проблемы, которую помог решить сотрудник чата или горячей линии.

Для обязательного ознакомления:

P.S. Обязательно обратите внимание на п.2, который нарушает большинство восторженных клиентов Альфы…
13 листопада 2021, 20:14
«Подавляющее большинство хвалебных отзывов об Альфа-банке и его сотрудниках нарушают п. 2 правил Минфина» — взагалі на такі речі редакція Мінфіну мала б реагувати.
14 листопада 2021, 9:51
После моих жалоб в редакцию, отзывы стали «не засчитывать» и они перестали влиять на позицию Альфа-банка в «народном рейтинге» Минфина.

Для удаления отзывов нет достаточных оснований…
14 листопада 2021, 13:11
Вже щось. Можливо з часом, якщо буде більше скарг, то й видаляти це сміття почнуть.
AndreyTro
AndreyTro
14 листопада 2021, 12:01
Я вот просто перешел по ссылке для оценки работы поддержки- а мог и не делать этого, но чисто поблагодарил сотрудника.(так как был в экстазе от скорости и стиля решения моих проблем), поверьте- это первый хороший отзыв о банке, у меня кредиты в 6 банках- там все плохо с сервисом, писать ничего не хочется. Сейчас буду писать не очень хорошие отзывы о других банках (где и «мелкий шрифт» в договорах присутствует, и сотрудники не помогают клиентам).
14 листопада 2021, 13:19
«…так как был в экстазе от скорости и стиля решения моих проблем…» — служба підтримки Альфи Вас до екстазу доводить :))) … Цікаво… :)) …

Вам посилання безпосередньо на сайт Мінфіна надали чи на внутрішній опитувальник банку?
15 листопада 2021, 10:00
Для оценки качества своего
обслуживания Альфа-банк
в своём чате даёт ссылку
на раздел отзывов об Альфе
на сайте Минфин…
Достаточно оригинальный
рекламно-маркетинговый ход…
15 листопада 2021, 11:05
Спілкувався з підтримкою Альфи сьогодні (у чаті). Ні екстазу, ні оргазму ні чогось подібного не відчув :). Посилання на сайт Мінфіну мені не надавали (не робили цього і раніше).

Взагалі, якщо практика надання клієнтам посилання на гілку відгуків на Мінфіні існує, то нічого кримінального у цьому не бачу — ну підказали де відгук можна залишити, нічого тут злого немає. Зрештою і популярності сайту це сприяє.

Друга справа, що навряд чи всі клієнти дружно тут же кидаються строчити хвалебні відгуки. Другими словами — сумніваюсь, що всі ці дифірамби написані клієнтами. Може хіба частково.
15 листопада 2021, 11:33
Kingcity

Клиент Альфы AndreyTro написал же русским языком, что перешёл по ссылке, которая была в чате и почему-то попал на страницу отзывов по Альфе на Минфине.
В чате Альфы ссылки на сайт Минфина сами по себе не появляются…
Почему вам такую ссылку не предоставили — может вы были не достаточно любвеобильны к Альфе.

Сами ведь отмечали, что некоторые клиенты сравнивают рядовых сотрудников Альфы со святыми…
15 листопада 2021, 12:29
Ну хтось прирівнює працівників Альфи до святих, у когось спілкування з ними викликає екстаз — можливо таким клієнтам і надають посилання на Мінфін, щоб їхні бурхливі емоції могла розділити широка громадськість.
Взагалі AndreyTro російською мовою написав, що «просто перешел по ссылке для оценки работы поддержки» — про посилання на Мінфін він нічого не говорив.
Мені після спілкування зі службою підтримки приходить на е-мейл лист з проханням оцінити її роботу. Там є посилання на help.alfabank.ua — вибираєте опцію «задоволений» чи «не задоволений», при бажанні пишете коментар, зберігаєте. Скоріш за все власне це мав на увазі AndreyTro.
16 листопада 2021, 0:40

достаточно сильно отличается от

А ведь новым участникам форума Минфина
ещё надо пройти регистрацию…
16 листопада 2021, 9:42
Все вірно. Просто необов`язково, що сайт Мінфіна AndreyTro знайшов за посиланням Альфа-банку. Цілком можливо, що він зробив це за допомогою Гугла. Гляньте його профіль — у нього є відгуки ще про два банки, написані у той же день, шо і відгук про Альфу.
А реєстрація — процес не складний.
16 листопада 2021, 23:34
Kingcity

Начали за здравие текстом «Не потрібно володіти видатними аналітичними здібностями, щоб здогадатись»
и закончили за упокой «необов`язково, що сайт Мінфіна AndreyTro знайшов за посиланням Альфа-банку. Цілком можливо, що він зробив це за допомогою Гугла»

Ну, а сам AndreyTro не спешит развеять сомнения на счёт интернет-ссылки, по которой он попал на сайт Минфина — была ли она предоставлена сотрудников чата или он сам догадался, что на сайте Минфин есть раздел отзывов о банках, где надо похвалить Альфу, чтобы поднять её в «народном рейтинге» поближе к первому месту…

17 листопада 2021, 0:00
Qwerty, я тільки «за здравіє» всім :).

Ну вийшло у мене протиріччя трохи…
Як кажуть, «меня терзают смутные сомнения» у даному випадку (але лише у даному випадку).
Але, як ви сказали, AndreyTro їх розвіювати не спішить…

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк