Ужасное обслуживание юридических лиц

Nataleenbg 28 липня 2021, 12:43
Відділення за адресою: Черкаси, вул. О.Дашковича, 20
Звертаюся вже неодноразово про обслуговування Альфа Банку. валютний рахунок в Альфа банку відкритий з березня місяця. Щоб відкрити рахунок, було потрачено місяць часу в них, це не можливо переказати словами, як працюють менеджери банку, потім зарахування коштів відбувалося місяць часу. Добре, умовили, залишилася клієнтом банку. Тепер, зарахування коштів відбувалося за один день, в поточному місяці цього не відбулося, звернулася до них із листом в другій половині дня, чому все так відбувається, сьогодні мені оказується потрібно підтвердити сканами документів зарахування, підтвердити призначення платежу і все інше. На мої запитання, чому не звернулися до мене в день зарахування коштів, чому в попередні місяці не потребували підтверджень? Менеджери на мої питання не відповідають, лише записки, дайте те та інше. Я просто доводжу до відома клієнтів Альфа банку, відношення негативне до людей, говорять зверхньо, не відкривайте рахунки. Це моє останне перерахування через даний банк
29 липня 2021, 17:31
Nataleenbg, Запит розглянуто. Зарахування коштів відбувалось з дотриманням строків. Детальні роз’яснення надані в телефонному режимі.

mary27
mary27
28 липня 2021, 13:12
Вы блин нашли, где счет открывать. Вас в «Альфе» ждет просто море проблем. Больше, чем проблем будет у нашей страны)
Sense Bank
Sense Bank
28 липня 2021, 13:19
Nataleenbg, в роботі
Nataleenbg
Nataleenbg
6 жовтня 2021, 15:30
Я уже убедилась в этом. Кассиры вообще ужасные в ослуживании отделения города Черкассы, ул. О.Дашкевича 20. Хамка самая нстоящая. Я являюсь клиентом многих банков, но такого обслуживания как в Альфе нет нигде.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Ужасное обслуживание юридических лиц