Проблемы решают месяцами.

SvetaTulovska 26 липня 2021, 13:23
Уже какой раз пишу в службу поддержки банка, исправить проблему Не могу через приложение сенс оплатить квартплату. Везде в рекламе карты и самого банка написано, оплата квартплату без комиссии, перевод без проблем и в итоге одни проблемы. Не реагируют. Включают дурака. Когда уже устроят проблему, это что так сложно, что, нужно ждать месяцами устронения проблемы, и вообще ни кто ни чего не делает и я так поняла не собирается, рассказывают, что устарело приложение, сделала обновление и тоже самое. В общем сам банк г… о, надо переходить в другой. Альфа банк не советую. Помощи ноль, проблемы не решают.
27 липня 2021, 16:54
SvetaTulovska, Ми досі не отримали ваш ідентифікаційний код. Він нам потрібен для того, щоб перевірити ваш відгук та допомогти вирішити ситуацію, яка склалась. Якщо ми не отримаємо код, доведеться закрити звернення. Без наданих даних ми не можемо перевірити, яка проблема у вас виникла і як вас проконсультували. Але ми сподіваємося, що цього не станеться. Бо нам не байдуже, чи вирішили ви своє питання.
Мінфін
Відповідь адміністратора
26 липня 2021, 14:28
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 26.07.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

26 липня 2021, 13:36
SvetaTulovska, доброго дня. Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Дякуємо!
27 липня 2021, 8:17
SvetaTulovska, Ми пам’ятаємо про вашу ситуацію і хочемо допомогти. Але для цього вам потрібно надіслати ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Це пришвидшить процес. Також вкажіть деталі помилки при сплаті. Дякуємо!
SvetaTulovska
SvetaTulovska
28 липня 2021, 12:36
Оплачиваю ГИОЦ по ИД номеру, и не могу оплатить, пишет, что, что-то пошло не так, повторите. Зато другие ИД номера, другие адреса, набираю на угад, прекрасно открываются, но мой как будто заблокирован вами.
28 липня 2021, 13:52
SvetaTulovska, Про ситуацію знаємо. Вирішуємо. Вибачте за незручності.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк