roman4ak 28 травня 2021, 13:03
Побачив рекламу нового додатку банку і скачав Sense Super App як альтернативу одному відомому мобільному банку з котами.

На перший погляд сучасний і дружелюбний. Реєстрація пройшла дуже легко, всі дані підтягнулися з Дії, через добу видали віртуальну карту.
В чаті пишуть «Ми вміємо не лише в консультацію», але, на жаль, і в консультацію не дуже вміють :)

В чому недоліки?

1. При реєстрацію через додаток видають тільки віртуальні картки (гривня і долар), які можна привязати до Google/Apple pay, але банкомати для зняття з телефону є далеко не всюди. Пластик можна забрати тільки у відділенні (термін виготовлення 7 роб. днів).

2. Переказав гроші (приблизно 50тис грн 2 платежами) з того самого банку з котами. Все ок, навіть встиг частину перевести в долари. Решту перевів у «Дохідний сейф».
Наступного дня при виводі з сейфу видає абстрактну помилку типу «Сталася помилка, спробуйте ще раз».
Звернувся в чат — порадили перезавантажити телефон. Не допомогло, сказали дзвонити в кол-центр. Видно, оператори чату навіть не бачать повної інформації.
В кол центрі сказали, що заблокували рахунок «через ризикові операції», а розблокувати можна тільки через відділення і ніяк інакше.

В місті, де я знаходжуся, відділень немає, до найближчого більше 100 км. До того ж, на вихідних вони не працюють. А якби я був за кордоном?

Висновок. Задумка хороша, але є ризик, що ваші власні гроші несподівано зависнуть і без відділення ви не обійдетесь. Користуватися банком як основним не рекомендую, особливо якщо поряд з вами немає відділення.

До банку. Було б добре, якби банк зосередився на більш грунтовних процесах по переходу в онлайн (наприклад, видача карток і системи верифікації), а не лише красивому інтерфейсу і «дружелюбних» надписах у додатку.
28 травня 2021, 16:31
roman4ak, Через додаток Sense Super App можно оформити віртуальну карту. Випустити картку на фізичному пластика можливо як додаткову у відділенні банку за вашим бажанням. Ви можете отримати пластик замовив його також на Нову пошту. Операція, яку ви хотіли провести була віднесена до операцій підвищеної ризиковості. Для вашої безпеки ця операція була відхилена. Такі дії банку дозволяють уникнути фінансових втрат і підвищують рівень безпеки використання вашої карти. Карта розблокована. Дії спіробітника чату будуть проаналізовані і прийняті відповідні заходи. Всі ваші зауваження будуть прийняти до уваги і проаналізовані.

28 травня 2021, 13:14

roman4ak, Просимо надіслати в приватному повідомленні ідентифікаційний код. Таким чином ми зможемо відшукати Ваші дані, розібратися в ситуації та надати якісний зворотній зв’язок
roman4ak
roman4ak
28 травня 2021, 18:05
Дякую за допомогу, проблему вирішили.

При зверненні в чат, на жаль, на питання чи можна отрмати картку поштою, сказали, що ні, тільки у відділенні.

Прохання проінформувати працівників підтримки, що можна і поштою отрмати :)
31 травня 2021, 10:09
Дякуємо за розуміння, роботу проведемо.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Є мобільний банк, але у відділення потрібно побігати в т. ч. через несподівані блокування