Как я хранил деньги в Альфа-Банк на не бесплатной карте.

Короткий и непровокационный 26 квітня 2021, 11:19
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 141
Всё просто. Я клиент, есть депозит в альфе на 6−7000$. На счету просто лежали ещё около 3000$. За это банк дал мне платный пакет услуг- бесплатно! Платный пакет услуг- это две карты, грн и доллар.
И вот проходит время и смотрю, на грн счёте были какие то остатки средств, и они испарились. Смотрю в приложении, там нет списаний или каких то движений по грн карте. А потом посмотел на компьютере через онлайн банкинг, и оказалось, что банк начал списывать по 27,82 грн в месяц за неиспользование карты/счёта! Ни сообщений, ни уведомлений, просто списывают нагло, на основании договора, который по их мнению я должен знать наизусть! Представите, что у вас на платном пакете, где 5% на остаток — списывают средства! Кстати, а почему не было 5% на остаток? Отвечу за них: «там как всегда будет минимальная сумма или ещё что-то в этом роде…»

Пакет White Договір № *****6369 від 01.11.2017. Это чтоб вы понимали на карте действует даже «Дохідний сейф с Відсоткова ставка:5.0%.» При этом Банк списывал как «Комісійні доходи по ПК фіз.осіб за обслуговування неактивного рахунку — 27,82» — это около доллара в месяц.
Пришел в банк на следующий день и снял все доступные средства и хотел закрыть грн карту. Но оказалось, что если я закрою грн карту (тут тавтология от менеджера, предложение можно пропустить) а к ней привязанная долларовая карта и тогда мне перевыпустят долларовую карту и снятие наличных с карт будет стоить один процент от суммы.
Короче, послали меня колбасской…
Решение: нужно воспользоваться услугами альфы — открываем счёт, виртуальную карту, выполняем операции, закрываем счёт.
Тому, кто придумал списывать средства не предупредив клиента заранее — большой привет!
А вот хранить деньги всё-таки ещё можно в банках -но только не в этом!!!
26 квітня 2021, 15:09
Доброго дня. Всі списання при обслуговуванні рахунку проводяться згідно діючих тарифів та ДБО. З тарифами можете ознайомитись за посиланням — https://alfabank.ua/upload/Tarrifs_White_Black_Graphite_25.05.20.pdf.
Згідно п.2.1 тарифів 5% на залишок коштів нараховуються на рахунок «Дохідний сейф». На залишок коштів на основному рахунку % не нараховується. Для отримання 5%, кошти потрібно перевести на Дохідний сейф.
Згідно п.13 та Примітки 15, в разі відсутності активних операцій по рахунку за останні 180 календарних днів, передбачена комісія за неактивний рахунок у розмірі 50 грн./2 дол./2 євро. Якщо в день списання комісії залишок на рахунку, нижче комісії вказаної у тарифах, то комісія встановлюється та списується в межах залишку особистих коштів на рахунку.
Для уникнення списання комісії за неактивний рахунок потрібно хоча б один раз на півроку робити 1 розрахункову операцію (поповнення рахунку, зняття готівки, покупка, переказ коштів, валютообмін і т.п.) або ж мати залишок коштів на основному рахунку від 500 грн./16 дол./15 євро.
Основною карткою в Пакеті послуг від банку завжди є гривнева картка. Без неї окремо оформити картку в доларах неможливо.
1% за зняття коштів – це тариф поточного рахунку, не карткового.
Додатково напишемо в приватні повідомлення можливі варіанти вирішення ситуації.

26 квітня 2021, 18:21
Умови та тарифи обслуговування потрібно знати…
Короткий  и непровокационный
Короткий и непровокационный
27 квітня 2021, 11:29
Можете начинать заучивать! Згідно п. 13 та Примітки 15… У меня нет желания этим заниматься. Ощад тоже любит такую чехарду. Можете и их правила подучить в свободное время.
27 квітня 2021, 11:59
Я не клієнт Ощада, тому їхні тарифи і правила мені ні до чого.

А по своїх картках я тарифи знаю, принаймні на ті послуги, якими користуюся.
Не знаєте умов обслуговування свого пакету (принаймні, базових) — будете платити зайві комісії, незнання від оплати не звільняє, тим більше ця комісія не є прихованою, вона у тарифах чітко прописана. До речі, комісія за неактивність рахунку є у більшості банків.
А взагалі, якщо немає бажання знайомитись з умовами і тарифами — краще взагалі з банками справ не мати, збережете нерви і кошти, свої і чиїсь.

Цікаво, для прикладу, пообідавши у кафе і отримавши рахунок, теж обурюєтесь, що Вас обдерли, бо у Вас не було бажання вивчати ціни у меню ?

Короткий  и непровокационный
Короткий и непровокационный
28 квітня 2021, 7:35
«тим більше ця комісія не є прихованою, вона у тарифах чітко прописана». Комиссия спрятана в п. 13 та Примітке 15. Конечно же это «не прихована» комиссия, — это простой развод на деньги!
Ещё скажите, что я извиниться должен, за то, что деньги у вас/них хранил!
Разбирайтесь там без меня, что у вас/них есть развод, а что у вас/них есть услуга. И примеры можете людям сюда накидать в каких ещё банках кроме оторванного от реальности Ощада есть такая комиссия/услуга/развод.
28 квітня 2021, 10:24

«Комиссия спрятана в п. 13 та Примітке 15. » — все-таки знайшли сили і бажання ознайомитись з тарифами. Зробили б це раніше — то й проблеми б не було. Комісія у тарифах не «спрятана», вона там чітко прописана, тому ніякого «развода» не бачу.

«Ещё скажите, что я извиниться должен, за то, что деньги у вас/них хранил!» — у мене Ви точно нічого не зберігали :).
А щодо банку і Вас — ніхто ні перед ким вибачатись не повинен. Ви вибрали банк, добровільно віднесли туди гроші. Свій підпис на документах Ви поставили — отже, погодились з умовами обслуговування. Можливість з ними ознайомитись у Вас була, якщо Вам було лінь їх читати — це Ваша проблема. Комісія списувалась згідно цих умов

«Разбирайтесь там без меня, что у вас/них есть развод, а что у вас/них есть услуга» — для себе я вже давно розібрався, спробував донести свою точку зору до Вас. Погоджуватись зі мною чи ні - Ваша справа.

«И примеры можете людям сюда накидать в каких ещё банках кроме оторванного от реальности Ощада есть такая комиссия/услуга/развод» — та будь-ласка:

Universal банк (пакети «Platinum депозитний» та «Lucky card»),
Форвард-банк («Коко-кард», по всіх видах)
А-банк (карти «Зелена» та «Жовта»)

Це далеко не повний перелік, це лише кілька прикладів.Треба ще додати, що ця комісія береться лише тоді, коли на рахунку є залишок власних коштів.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Как я хранил деньги в Альфа-Банк на не бесплатной карте.