Картка CARBON

MAKSYMzp 9 квітня 2021, 1:44
Перевага картки була у кешбеку по АЗС -3%.Зазвичай вже 1 числа кожного місяця гроші повертались на рахунок. Але вже у квітні цього не трапислось. Онлайн підтримка (9 квітня) у додатку повідомила.що всі переваги по картці припиняются с 16 березня. Навіщо кліента інформувати по змінених умовах по картці.ми йому надішлемо купу смс про новий додаток. пропозиції по кредитах та інший мотлох. Мабудь остання крапля буде це примусовий перехід на ваш недодаток.
9 квітня 2021, 11:33
Доброго дня. По карткам Carbon з 15.03.2021 року припинено нарахування та виплата 3% кешбеку за покупки, здійснені за допомогою картки в АЗС. Зміну умов по картці проведено в рамках розділу 11 Договору про банківське обслуговування фізичних осіб. Банком була здійснена відповідна розсилка смс-повідомлень власникам карток Carbon 15.02.2021. Додатково, було опубліковане повідомлення на офіційному сайті.
Подальше обслуговування картки здійснюється відповідно до затверджених тарифів по продукту Carbon. Але рекомендуємо перевипустити вашу картку Carbon на один із пакетів послуг White, Black, Graphite. Для цього оформіть заявку на сайті https://alfabank.ua/ru/catalog, зверніться в онлайн-чат в цифровому банку Sense SuperApp або зателефонуйте в контакт-центр за телефоном 0800 50 20 50.

MAKSYMzp
MAKSYMzp
9 квітня 2021, 15:30
А я вам про що пишу? НЕ БУЛО СМС.І це можу підтвердити скріном з вашими смс.
OkeyDoki
OkeyDoki
10 квітня 2021, 22:15
Вы его все равно использовали для кешбека)

Халява имеет свойство заканчиваться).

А по поводу информирования это такая скользкая тема что проще заходить и проверять информацию через ихний оф сайт.).

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк