Шахрайські дії в Альфа банку

para53 29 вересня 2020, 15:14
Перевів з своєї картки ПУМБ на катку Альфа моєї дочки, якв в даний час знаходиться за кордоном. СМС дочці прийшло в той же день, що гроші поступили, а фактично на картку гроші поступили, аж на 5 день включаючи 2 вихідних. Коли вона звернулася на кол-центр їй пояснили, що вони мають право зараховувати платіж 3 робочих дня. В результаті дочка вчасно не закрила кредит по картці і її нарахували пеню. Це така політика уголовна банку любим шляхом обєгорити клієнта. В мене є також картки Альфа банку, але багато теж було шахрайст і гроші повертали тільки після звернення на сайт Мінфін. Нікому не рекомендую цей уголовний шахрайський банк.
29 вересня 2020, 16:01
Доброго дня. Кожен канал поповнення має власні строки зарахування платежу. Альфа-Банк враховує кошти після фактичного надходження на рахунок, а не при збільшенні авторизаційного залишку. Якщо кошти надходять по р2р з іншого банку, на рахунок вони зараховуються на третій робочий банківський день після зарахування на баланс.
п. 6.1.5. В разі перерахування Клієнтом грошових коштів на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок через інші банки чи небанківські фінансові установи, в т.ч. внесення через них готівкових коштів з метою переказу на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок, фінансові ризики, пов`язані з можливою затримкою в надходженні таких коштів на Поточний рахунок/Рахунок /Депозитний рахунок, приймає на себе Клієнт. Підписанням даного Договору Клієнт усвідомлює та погоджується з тим, що Банк не має можливості контролювати або регулювати швидкість надходження грошових коштів з інших банків (небанківських фінансових установ) або впливати на розміри комісій, що стягуються відповідними установами за перерахування грошових коштів.

Напишіть номер рахунку клієнта в особистому повідомленні, подивимось які є варіанти вирішення питання.

29 вересня 2020, 17:03
Если будете подымать шум и скандалить — возможно вашей дочке и аннулируют абонплату и пеню, начисленные за несвоевременное погашение кредита.

А на будущее, имейте ввиду — срок зачисления денег в Альфе достигает до трёх банковских дней, а с учётом выходных до пяти календарных дней.
Вот на эти временные интервалы и надо закладываться.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк