Нечесний банк

dmytrek 17 жовтня 2013, 11:50
Замовив в телефонному режимі кредитку Максимум. Виявляється платіжна система там не Віза, як я хотів і як вказано на інтернет-сторінці оформлення, а МастерКард (хоча у тарифах вказано МК). Ввічливі консультанти випитали всі дані, на моє прохання повідомити кредитний ліміт, мені нічого не повідомили. Також мені не повідомляли ліміт аж до роздруківки заявки на точці Альфа-банку, коли я прийшов за картою. Ліміт виявився всього 500 грн (розраховував на 5-15 тис.), тому я відмовився від оформлення картки. Дарма тільки час потратили, небачено, щоб тримали до останнього в секреті розмір ліміту і виготовляли іменну картку.
17 жовтня 2013, 13:20
dmytrek, доброго дня! В інтернет-заявці по картам вказано, що карти «Максимум» та «Максімум-Готівка» діють в рамках платіжної системи MasterCard.
Сума кредитного ліміту по карті вказується в документах для її оформлення, ніхто із співробітників цю інформацію надати не може, тому що рішення про встановлення кредитного ліміту приймає Кредитний Комітет Банку.
Сума кредитного ліміту, наданого по карті, залежить від великої кількості факторів, наприклад: дохід, кредитна історія, кількість діючих кредитних продуктів, їх сума і т.д.

dmytrek
dmytrek
19 жовтня 2013, 21:41
Доброго дня! Справді, на вашому сайті вказано Мастеркард, але у рекламах в інтернеті Віза.
Маю стабільну роботу, середній дохід, кредитів нема, за то купу депозитів, але вам видніше, очевидно не треба лояльні клієнти.

Альфа-Банк, перевірив свою заявку на картку на сайті після відмови від неї (щоб бува не оформили на ще когось), пише таке:
Step: cancelledOnRecept
Крок отказано: несоответствие документов
Статус: ok

Заявка була відмінена при зустрічі, але судячи з цього ваша співробітниця збрехала, що я невірні документи приніс?
vomisina
vomisina
6 листопада 2013, 21:37
У меня похожая история… только мне неслыхано повезло и кредит дали аж 1000 грн. Курам на смех. Не ходите в Альфа-БАНК… банк «Русский стандарт» мне выдал сразу 15000 грн… при тех же условиях… в Привате имею карточку на 8500 грн изначально было 5000 грн.… Еще… в телефонном режиме договорились что я приеду в ближайшее отделение получать кредитную карту 5 числа на 11 часов… приехал… сотрудники удивлены не меньше меня… ничего не знают… звоню в калл-центр извиняются… пришлось ехать еще раз на следующий день! И еще… то отделение которое мне выдало кредитную карту — ЭТО не отделение… я скоррее всего пародия на него… 1 стол за которым сидят аж 2 девушки… стол этот находится на територии супермаркета… я был шоке… хорошо что ничего не потерялось… пользоваться карточкой скорее всего не буду… будет для статуса… ГОЛД всетаки!

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк