Мінімальний платіж по кредитній карті та введення в оману

tasha70 15 лютого 2020, 15:02
Маю кредитну карту, платежі вношу вчасно. Був період овердрафту, але зараз карта вже не в мінусі, протягом чотирьох місяців кошти не знімала.
Мінімальний платіж по картці, про який мене повідомляють у вайбері, становить уже кілька місяців 700 гривень. А відрахування при цьому складають майже 1000!
Кредитними картами різних банків я користуюся дуже давно і знаю, що мінімальними платежами сплачувати борг будеш до нових віників. Але повинна хоча б якась сумма йти на тіло кредиту, або хоч б покривати всі відрахування. А так виходить, що сплативши мінімальний платіж, я лише більше винна банку. Гроші знімаються з тіла кредиту, що буде, коли воно закінчиться?
Зверталася у відділення свого міста, але там крім класичної поради платити більшими сумами, більше нічого не добилася. Після того, як у попередньому місяці сплатила суму у майже два мінімальні платежі, мій борг таки зменшився, аж… на 300 гривень.
Відгук написаний для тих, хто, можливо, планує відкрити кредитну карту. Звертайтеся в інші банки, там теж будете платити відсотки, але хоча б не будете вічно винні!!!
17 лютого 2020, 12:35
tasha70, надійшліть будь ласка, ваш ІПН в особисті повідомлення. Допоможу розібратися :)
Полезный комментарий
Zhmunya 16 лютого 2020, 22:10
Минимальный платеж — это 5% от суммы задолженности. Если учесть что процентная ставка по карте 3.5-4% + РКО по карте, то на закрытие долга ничего не остается.
Проверьте наличие страховок — может в них дело.

GorSvet
GorSvet
15 лютого 2020, 20:58
Сестра моя тоже не могла понять. Присылают 800 мин. платеж, списывают почти 1000. 3 года их кормит только процентами.
Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
15 лютого 2020, 23:24
Минимальный платеж платят только спонсоры
Zhmunya
Zhmunya
16 лютого 2020, 22:10
Корисний коментар
Проверьте наличие страховок — может в них дело.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Мінімальний платіж по кредитній карті та введення в оману