Як отримати довідку про погашення автокредиту

Shevchenkonm 14 жовтня 2019, 15:09
У 2008 році фізособа отримала автокредит у ТОВ Простофінанс код ЕДРПОУ 33694552, погасила цей кредит вчасно, але довідки про погашення не взяла. Тепер потрібна ця довідка спадкоємиці, бо фізособа померла, коли телефонуєш на Простофінанс, перезванює оператор Альфабанк, який пояснив, що треба звернутись в любе відділення Альфабанк.Звернулись У відділення м.Черкаси, вул.30 річчя Перемоги,29, фізособи немає в списках клієнтів, через 50 хв звернулись в інше відділення банку за адресою Дашковича,20, м.Черкаси, відповідь така сама.То як отримати цю довідку спадкоємиці і куди звертатись, якщо у відділеннях не можуть нічого порадити і підказати з наявністю техпаспорту на авто, паспорту і коду померлого позичальника та документів спадкоємиці? Можливо, потрібно було звернення залишити, але ніхто з працівників не порадив це зробити, вже коли повернулись додому, виникло це питання.
15 жовтня 2019, 11:16
Shevchenkonm, надійшліть будь ласка в особисті повідомлення дані фіз. особи та номер договору. Перевіримо чи був у нас такий клієнт.

rusgl
rusgl
14 жовтня 2019, 15:32
А погасили кредит в каком году?
В 2012 альфа их купила. Подозреваю, что если раньше, то заемщик не успел стать клиентом альфы, и скорее всего они не помогут. Если так, то возможно стоит ломиться к бывшему владельцу простофинанса. Но вот только, с учетом того, что владельца в Украине больше нету, стоит ли оно того?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Як отримати довідку про погашення автокредиту