альфа -банк шахраї та здирники

дмитро кириченко 22 квітня 2019, 23:43
У Нововолинському відділені п.Людмила (навязала) кредитну карточку Альфа-тревел, розповіла про всі переваги карточки, ну відповідно я погодився.Підводних каменів сказала -немає.
19.12.2018р оформили договір№631062556.заплатив за виготовлення картки 150грн.
І ось 20.02 .19 приходить смс повідомлення що вам треба сплатити до 14.03.19 р. 400,70грн!!!
перед 14 березня дзвінок від співробітників про сплату заборгованості.Відповідаю іім що кредитом не користувався
-альфа-банк ВИ сплатили 150 грн. значить картка активована., значить користуєтесь кредитом.
(а по факту карточка приклеєна до конверту як дала в банку п.Людмила, закинув на полочку., та забувся, не вірите можу скинути фото)заходячи всвій кабінет Альфа-банк пишеться картка альфа-тревел не АКТИВОВАНА
-кажу що на таких умовах я нехочу працювати та розриваю договір.
-Альфа-банк закриття картки 700 грн.!!!
ну і кожен день дзвінки. Негайно сплатіть заборгованість.
дзвонять уже цілий місяць навіть у суботу та неділю!!! кожен день нова працівниця. спочатку казали сплатіть 150 грн і все, ддруга дзвонить каже у вас 100 грн, нова каже що 950 грн.
уже домовився що плачу 100грн і спокій, але читаю відгуки А ТАМ Я ДАЛЕКО НЕ ОДИН В ПОДІБНІЙ ситуації.Сьогодні навіть дружині дзвонили.19.03.19 написав заяву про несправедливе нарахування пені, а 21.03.19 заяву пророзірвання договору. але відповіді досі немає.
Небравши нікопійки кредиту Албфа-банк кожен день вимагає від мене кошти 1200грн!!! Оказується карточка вартує 150.34 грн а я заплатив тільки150 грн. отже на 34 копійки нараховано 955 грн!!!

висновок такий треба тікати з такого банку всім громадянам та гнати їх в шию з України.
на рівні банку чистий ГОП СТОП
23 квітня 2019, 8:39
20156, доброго ранку. Пишіть номер рахунку, будемо розбиратися.

Владимир Пчелко
Владимир Пчелко
23 квітня 2019, 7:06
По моему опыту альфа-банк абсолютно неадекватный.

Вам обманным путем навязали услуги которыми вы не пользуетесь, и это доказать можно, пока ваша карточка в конверте.

Карточку не трогайте, оставляйте в конверте.

Пишите жалобу сюда: https://www.nfp.gov.ua/ua/Elektronne-zvernennia.html

Можете начинать поиск адвоката.
kingcity
kingcity
23 квітня 2019, 10:03
Клієнта звичайно не попередили ні про платні СМС, ні про комісію у випадку наявності заборогованості, ні про платні страховки. Ну а клієнт сам звичайно в договір не вникав, поставив всюди підписи, керуючись виключно словами працівниці Альфи. «Уж сколько их шагнуло в эту бездну...» Шановні, пам`ятайте про стару просту істину — перед тим, як офоормити банківський продукт, вивчіть тарифи та умови, а не ведіться на «замануху» менеджерів та реклами!
rusgl
rusgl
23 квітня 2019, 10:13
>> перед тим, як офоормити банківський продукт, вивчіть тарифи та умови
Я бы даже сказал, что перед тем, как идти в банк, точно определитесь, какой именно продукт Вам нужен от банка. Чтобы не было потом «караул, навязали».
mary27
mary27