Розвод клієнтів банку.

Роман Шамрай 19 квітня 2017, 16:01
Мною з Альфа- банком 26.07.2013 року було укладено кредитний договір №500396565. Спочатку я плотив кредит своєчасно, але в кінці 2015 року в зв«зку з нестабільністтю економіки, та втратою бізнесу в мене по оплаті кредиту виникло декілька просрочок- в зв»зку з цими підставами Альфа- банк передав мою справу своєму представнику по стягуванню боргів ТОВ «Дата Майнінг Груп»(в подальшому ДМГ). В подальшому спілкуючись з працівниками ДМГ по даному кредиту, я продовжував оплачувати тіло кредиту на той самий рахунок який був обумовлений в договорі. В вересні 2016 року до мене зателефонувала робітниця ДМГ (Ірина Валеріївна роб. тел. 044-585-10-56) сказавши, що я попав під акцію по списанню 50% кредиту якщо я погашу інші 50%. По її роз«ясненню, 6 жовтня я поїхав в найближче відділення Альфа-банку (м.Біла Церква в якому я постійно здійснював платежі по кредиту) там підписав документи по акції та зразуж заплотив свої 50%, отримав довідку ДМГ про анулювання боргу, сплотив військовий збір і тд. В квітні 2017 прийшла позовна заява від ДМГ про стягнення з мене прощеної(списаної) банком суми.
20 квітня 2017, 14:19
0303, доброго дня! Ваше питання зараз уточнюється, відповідь буде надана обобистим повідомленням.

21 квітня 2017, 12:41
Что за доп. договор Вы подписали и кому платили 50 %?
Роман Шамрай
Роман Шамрай
21 квітня 2017, 14:15
Ніякого додаткового договору я ні з ким непідписував. 07.10.2016 р.у Білоцерківському відділені Альфа-банку підписав папери, що я згідний з акцією по списанню половини боргу, та заплотив іншу половину боргу кредиту- на рахунок на який постійно здійснював платежі по погашенню тіла кредиту(рахунок договору). А тепер Дата Майнінг Груп (колекторське агенство- представник Альфа-банку) подало на мене в суд (розгляд справи 24.04.2017 р.) про стягнення з мене суми яка була анульована (тобто списана-акційна 23000), штафні санкції 6000, та судові витрати 1600. Маю довідку Дата Майнінг Груп (яку отримавна на початку 2017р. у відділені Альфа-банку) про анулювання даного кредитного договору. Всі платежі та офорлення (отримання документів) здійснювались через Білоцерківське відділення Альфа-банку.
21 квітня 2017, 19:02
Когда Вы заключили договор с альфой, то между Вами и альфой возникли договорные обязательства. Любые изменения к этим обязательствам, в том числе и списание — это доп. соглашение.
Вам нужно внимательно прочитать, что Вы подписали (экземпляр документа должен быть у Вас).
«тобто списана-акційна 23000), штафні санкції 6000, та судові витрати 1600» — подписав эту ересь, Вы согласились с этими штрафами и растратами…

При чем тут справка от Дата Майнинг, если Вы заключали договор с Альфой?
С чего Вы решили, что кто-то подал иск к Вам?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк